Skocz do zawartości

Wilk Pośród Nas [Gra]


Mephisto The Undying

Recommended Posts

Kapelusznik zdjął cylinder po czym wyjął z niego drugą filiżankę i spodeczek, co ciekawe była dokładnie z tej samej zastawy z której on pił, tak właśnie iluzjonista motzno. Nalał do niej herbatę z dzbanka i podał ją Śnieżce.
- A ty Koteczku, może też chcesz się napić herbaty? - zapytał wesoło zwracając się do Cat i z powrotem zakładając nakrycie głowy. - A co do ciebie, Śnieżynko, mogę wam pomóc szukać Lisa skoro to takie ważne, przynajmniej w szukaniu jestem dobry. - zaśmiał się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Bar

- Dobrze, naprawdę musimy zobaczyć czy on coś wie... to jest nam bardzo potrzebne. - powiedziała śnieżka. 

 

Viper

((Nie rób następnym razem sam sytuacji, raz mogę jej użyć, ale to raz.))

Hałas dobiegający spod bloku był wywołany bójką dwóch dresiarzy. Pod nimi leżał portfel, czyli bójka poszła o niego.

 

Oksymoron i Malit

Po chwili do grupki podszedł Bigby, 
- Chodź ze mną. - powiedział rozkazująco do Lisa. Nie oczekiwał zgody. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamby właśnie wstała... Ostatnie dni spędziła w łóżku... Dopadła ją grypa. Nie miała nawet sił by napisać przyjaciółce, że jest chora. Teraz czuje sie lepiej... Postanowiła, że jutro wszystko jej wytłumaczy.

[sory za tyle nieobecności ale nie miałam weny by pisać...]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bar

- Ech... na razie to nic potwierdzonego ale podejrzewamy że ktoś kradnie przedmioty należące do baśniowców. Ale te takie które są ich znakiem rozpoznawczym. Na razie zniknęła siekiera Myśliwego i hak, kapitana Haka. Więcej nie wiemy. - powiedziała Śnieżka. - Ach, lustereczko też zniknęło. - dodała.

 

Lamby

Po pewnym czasie rozległo się pukanie do drzwi.

 

Wrona

Na ulicach nie chodziło teraz tak wiele osób  więc prawdopodobieństwo dostania kasy trochę zmalało. 

 

Edytowano przez Mephisto The Sand Mage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...