Skocz do zawartości

Witajcie forumowicze


Kwah.K

Recommended Posts

Witajcie. Nazywam się Paweł mam 19 lat. Kucyki oglądam prawie od pięciu więc mam już spory etat :)

Moim ulubionym kucykiem jest Pinkie, no przynajmniej z tych głównych, ale jak to zwykle bywa w serialach to nie główny bohater odgrywa najbardziej znaczącą role. Z kucyków tła najbardziej lubię Octavie, z księżniczek Lune, a z złych gości Discorda (jeżeli można go podpisać pod tę kategorie)

Słucham wielu gatunków muzyki, można powiedzieć, że lubię alternatywne mieszanki gatunków.

Moim hobby jest elektryka i anime. 

Na obecną chwilę nie wiem co jeszcze mógłby napisać, a więc Witajcie i Papatki 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź pozdrowiony synu dwóch chłopów i dzika.

Piszę do ciebie ja główny prześladowca religijności, nazywany przez niektórych rak i szkodnik wiary.

1. Ulubione piwo

2. Jaka markę samochodów lub konkretny model lubisz najbardziej.

3. Interesujesz się może fechtunkiem lub samoobroną?

4. Czy to prawda, że elektryka prąd nie tyka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie panocku.

Seria pytań na dziś:

1. Ulubione anime?

2. Waifu - good laifu or not?

3. Ukubiony zespół?

Pozdrawiam i jeszcze raz, witam Cię na forum :)

1. Bo ja wiem sporo tego było. Ale chyba najulubieńsze jest Durarara

2. Jeżeli chodzi o ulubioną dziewczynę z anime to chyba ciężka decyzja. I nie wiem co wybrać

3. To tak cięższe pytanie niż jak żyć. Interesowałem się wieloma zespołami od Three Days Grace przez My Chemical Romance do Fall out boy. Jest setki do wyboru pomiędzy

Ja też pozdrawiam i mam nadzieje, że dowiedziałeś się wiele chociaż powiedziałem nic

Bądź pozdrowiony synu dwóch chłopów i dzika.

Piszę do ciebie ja główny prześladowca religijności, nazywany przez niektórych rak i szkodnik wiary.

1. Ulubione piwo

2. Jaka markę samochodów lub konkretny model lubisz najbardziej.

3. Interesujesz się może fechtunkiem lub samoobroną?

4. Czy to prawda, że elektryka prąd nie tyka?

Ja ciebie też pozdrawiam synu grzesznej miłości mężczyzny i kapusty

1. Hmm nie kupuje zazwyczaj drogich piw, ale takie jakie można znaleźć w każdej żabce to chyba Perła

2. Dał bym własną nerkę, twoją nerkę i nerkę twojego sąsiada żeby mieć Mustanga z 1967 roku :pinkie4:

3. Nie, chociaż zaczynam chodzić na siłownie (ale to nie bardzo się liczy), raz walczyłem z kumplem na prawdziwe katany, ale to też chyba się nie liczy :)

4. Święta prawda którą powtarzają mi całą szkołę. Tylko jak tak teraz o tym myślę to poco ta cała ochrona przeciw porażeniowa i zasady BHP 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witamy! :yay:

A w sumie Paweła wita drugi Pawełeł :spike: Ale Ty jesteś tym z większym doświadczeniem w kucowym świecie ^^

1. Ja tak zapytam za co tak szczególnie Pinkie lubisz? Zapytałbym o Lunę ale nie chcę Cię tak męczyć bardzo :D 
Czy to że Pinkie lubisz jest jakoś uwarunkowane emocjonalnie? Zawsze doszukuję się jakichś połączeń innych z Mane 6.

2. Jaki mix muzyczny najbardziej lubisz? Jakiś rock i elektroniczna muzyka może? Pop i klasyczna? (No dobra może nie :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witamy! :yay:

A w sumie Paweła wita drugi Pawełeł :spike: Ale Ty jesteś tym z większym doświadczeniem w kucowym świecie ^^

1. Ja tak zapytam za co tak szczególnie Pinkie lubisz? Zapytałbym o Lunę ale nie chcę Cię tak męczyć bardzo :D 
Czy to że Pinkie lubisz jest jakoś uwarunkowane emocjonalnie? Zawsze doszukuję się jakichś połączeń innych z Mane 6.

2. Jaki mix muzyczny najbardziej lubisz? Jakiś rock i elektroniczna muzyka może? Pop i klasyczna? (No dobra może nie :D )

I ja cię witam bracie Pawelele

1. Powiedzmy, że kiedy zacząłem oglądać MLP nie był to najłatwiejszy czas w moim życiu. Ale Pinkie Pie zawsze była taka radosna i rozpromieniona, nawet jeżeli to tylko na niedługi czas to oglądanie jej rozjaśniało świat :) ale poetycko

2. Rapcore, nu metal, pop rock i rock z muzyką klasyczną, w sumie niektóre mixy z muzyką elektroniczną też są spoko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja cię witam bracie Pawelele

1. Powiedzmy, że kiedy zacząłem oglądać MLP nie był to najłatwiejszy czas w moim życiu. Ale Pinkie Pie zawsze była taka radosna i rozpromieniona, nawet jeżeli to tylko na niedługi czas to oglądanie jej rozjaśniało świat :) ale poetycko

2. Rapcore, nu metal, pop rock i rock z muzyką klasyczną, w sumie niektóre mixy z muzyką elektroniczną też są spoko

Czyli by się zgadzało ^^ Dobrze że serial potrafił ukoić jakoś twoje smutki. Przywiązanie zostało rozumiem :D

Nu metal no to może LIMP BIZKIT AHA! Jak to Paweły widzę trochę nam się pokrywają gusty muzyczne bo sam słucham rapcore'u nu metalu i rocka industrialnego ^^ Uszanowanko :spike: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejnego "mangozjeba" :ming: (też nim jestem :cyg:) mam nadzieje że odnajdziesz się na tym dość niezwykłym forum...

pytania są proste i zadaję je każdemu:

- Interesujesz się sci-fi albo fantasy?

- czytasz książki? jakie?

Witam, witam kolegę 

1. Yup, znaczy bardziej fantastyką, ale sci-fi też jest spoko. Lubie gwiezdne wojny i star trek'a

2. Tak czytam, chociaż obecnie nie. Ale tak jak w poprzednim zdaniu wspomniałem głównie fantasy. Czytam też mongolskie kolorowanki. Lubię też psychologiczne teksty. Właściwie przerobiłem dokumenty o największych psychopatach świata i czytałem trochę o chorobach psychicznych 

Czyli by się zgadzało ^^ Dobrze że serial potrafił ukoić jakoś twoje smutki. Przywiązanie zostało rozumiem :D

Nu metal no to może LIMP BIZKIT AHA! Jak to Paweły widzę trochę nam się pokrywają gusty muzyczne bo sam słucham rapcore'u nu metalu i rocka industrialnego ^^ Uszanowanko :spike: 

Może mi jeszcze powiesz, że słuchasz Hollywood Undead 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cześć :yay:

1. Jaki masz stosunek do :fluttershy5: i :RPHVO:?

2. Grasz w jakieś gry online/singleplayer?

3.Grasz w My Little Pony Collectible Card Game?

4. Jaki masz typ humoru? Gimbusiarski? Wyrafinowany? Na konkretny temat? Sytuacyjny?

Edytowano przez Mizaw
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cześć :yay:

1. Jaki masz stosunek do :fluttershy5: i :RPHVO:

2. Grasz w jakieś gry online/singleplayer?

3.Grasz w My Little Pony Collectible Card Game?

4. Jaki masz typ humoru? Gimbusiarski? Wyrafinowany? Na konkretny temat? Sytuacyjny?

No siemka

To jedziemy z tym koksem:

1. Muszę przyznać, że Fluttershy jest urocza, ale jest nisko jeżeli chodzi o moich ulubieńców. Natomiast Rarcia jest znacznie wyżej, ma ambicje, potrafi dążyć do wyznaczonego celu pokonując przeszkody i o dziwo jest naprawdę zabawna co udowadnia ostatni odcinek 

2. W online nie, przynajmniej puki nie kupię sobie gry FIFA. A singleplayer to głównie RPG, przygodówki i gry z gatunku horror 

3. Pierwsze słyszę, możesz przybliżyć?

4. Myślę, że humor każdego człowieka przechodzi przez wiele faz. Raz masz ochotę na żarty typu arystokraci, a raz na śmianie się z kupy  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3. Pierwsze słyszę, możesz przybliżyć?

Gra karciana w realiach My Little Pony. Nie wiem jak o tym nie słyszałeś bo grają w to na każdym pony meecie ale nie ważne.

Tu masz mojego znajomego który prowadzi kanał w oparciu o tą grę: https://www.youtube.com/channel/UCLgl66lzZYSryHREXwMsrUQ

A tutaj masz poradnik : https://www.youtube.com/playlist?list=PL8258QSkceNV6fhX3kBn2xjwyQVvt9Qmq Ogólnie to raz możesz obejrzeć ale nie próbuj za bardzo zrozumieć co on tam mówi bo musiałbyś to obejrzeć chyba z 3 razy. Najlepiej jak udasz się do kogoś kto wyjaśni ci zasady ( np mnie) bo dopóki ktoś ci nie wyjaśni i sam nie zagrasz (Można grać za darmo przez neta aby sprawdzić czy się gra podoba) to raczej nie zrozumiesz zasad. Grę uwielbiam z dwóch powodów. 1: Ilość zagrań , bohaterek/ów , rodzajów tali jest ogromna. 2: Super się je po prostu zbiera. No kto by nie chciał mieć tali kart ze swoimi ulubionymi postaciami :yay::RPHVO:

Edytowano przez Mizaw
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...