Skocz do zawartości

Dzikie requesty od FTeara


FrozenTear7

Recommended Posts

Witam wszystkich zainteresowanych!

Rysuję już od ponad miesiąca i nie zamierzam prędko zaprzestać. Postanowiłem dać coś od siebie innym i dlatego otwieram ten temat.
Jestem gotowy wykonać różne kucowe prace na wasze prośby.
Pracuję na tablecie graficznym w SAIu i mogę wykonać różnorakie scenki z wybranymi przez was postaciami czy też waszymi OC'kami.
Myślę, że wykonywanie avatarów również wchodzi w grę. Co do sygnatur to nie spodziewałbym się powalających dzieł gdyż wszelakiej maści lens flare'y lasery i kosmiczne wykonania nie są moją mocną stroną. Wolę rysować różne scenki rodzajowe jednak jestem otwarty na różne propozycje. W końcu zakładam ten temat po to żeby zarówno się dalej rozwijać jak i wykonać coś fajnego dla innych.

Wiadomo zapraszam na mojego dA po rysuneczki:  http://frozentear7.deviantart.com czy też na temat z moimi dziełami http://mlppolska.pl/topic/13378-frozentear-and-his-frozen-talent/?page=5

Chciałem dodać tylko, że o ile jacyś chętni w ogóle się znajdą to sądzę, że będę brał max 3 zamówienia i na kolejne poczekam aż wykonam bieżące.

Myślę, że to tyle z mojej strony :yay: Jeśli ktoś o dziwo czuje się zachęcony to zapraszam do zgłoszeń.
Prosiłbym o podanie czym ma być konkretna praca, ewentualnie narzucone wymiary, postaci, konkretne kolorki, sceneria, efekty (które są dla mnie możliwe do wykonania :spike:).
Oferuję wgląd na bieżąco do mojej pracy i modyfikacje różnych elementów wedle upodobań.

Pozdrawiam i zachęcam!

 

LISTA ZAMKNIĘTA CZY COŚ :kappa:

Edytowano przez FrozenTear7
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FirstChoice
Ten pan z pewnością już pozajmował :kappa:kappa_by_frozentear7-d9atmxl.jpg

Wiadomo, że narysuję ^^ 

Prosiłbym o dokładne obrazki postaci do narysowania :3
I jakieś konkretne prośby co do wykonania? Jakaś ładna sceneria? Konkretne miejsce budynek nie wiadomo co? :D Bo jak nie ma takich wskazań to narysuję co ładnego mi przyjdzie do głowy. I rozumiem, że to zwykły typowy obrazek nie na jakąś sygnaturkę i inne?

Czekam na info i idę studiować jak kucyki się przytulają dokładnie *( ͡° ͜ʖ ͡°)*
Wrzucam Cię na listę!

 

Czy scenka miałaby wyglądać mniej więcej w tym stylu?

5307563b036ea.jpg

Edytowano przez FrozenTear7
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja :3
Możesz narysować moją OCkę? 
http://pervkapitan.deviantart.com/art/coloured-Grey-Scientist-517750280
I tak, to jest klacz ^^

Żaden problem! Tak tylko spytam czy ona nie ma ogona? ^^ Znaczy że nie włosie tylko ma ogon taki jaszczurkowy z tego co wnioskuję? :D Wszystko powinno się udać tylko jakby co to będzie do poprawianie pewnie moment wyjścia tego ogona bo nie jestem pewien jakiej grubości by to miało być przy zadzie. O ile wszystko dobrze rozumiem jak anatomia tej postaci działa :spike:
Ale wszystko do zrobienia i po wykonaniu pracy dla FirstChoice wezmę się za twoją :) Dopisuję do listy. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden problem! Tak tylko spytam czy ona nie ma ogona? ^^ Znaczy że nie włosie tylko ma ogon taki jaszczurkowy z tego co wnioskuję? :D Wszystko powinno się udać tylko jakby co to będzie do poprawianie pewnie moment wyjścia tego ogona bo nie jestem pewien jakiej grubości by to miało być przy zadzie. O ile wszystko dobrze rozumiem jak anatomia tej postaci działa :spike:
Ale wszystko do zrobienia i po wykonaniu pracy dla FirstChoice wezmę się za twoją :) Dopisuję do listy. 

Jeżeli chodzi o jej ogon to tak, jest taki gadzi, u nasady dość gruby, a później "chudnie"
Co do rogów, bo wiem, że mogą być z nimi problemy - zakręcają się one dookoła uszów. Mimo posiadania rogów jest kucem ziemnym, bo rogi są wynikiem eksperymentów, a klacz nie posiada magii. Jeżeli masz jeszcze wątpliwości to możesz zerknąć na pracę innej użytkowniczki forum, która narysowała świetnie moją OCkę, gdzie ładnie widać ogon oraz rogi jak powinny wyglądać ^^ 
http://trashz.deviantart.com/art/Grey-Scientist-541621004 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o jej ogon to tak, jest taki gadzi, u nasady dość gruby, a później "chudnie"Co do rogów, bo wiem, że mogą być z nimi problemy - zakręcają się one dookoła uszów. Mimo posiadania rogów jest kucem ziemnym, bo rogi są wynikiem eksperymentów, a klacz nie posiada magii. Jeżeli masz jeszcze wątpliwości to możesz zerknąć na pracę innej użytkowniczki forum, która narysowała świetnie moją OCkę, gdzie ładnie widać ogon oraz rogi jak powinny wyglądać ^^ http://trashz.deviantart.com/art/Grey-Scientist-541621004 

Nie wiedziałem że Trash rysowała twoją OC ładnie ^^ Myślę że to wszystko czego potrzebuję do wykonania pracy. Dam znać kiedy się za to wezmę. Jak tylko pierwsza praca się tu pojawi to biorę się za twoją :yay: Jakbym miał jakieś wątpliwości go dopytam :D 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam!
Wydawałoby się że nic się tutaj nie dzieje a tu hoho niespodzianka!
2 prace zostały już wykonane:

FirstChoice request:

mlp___firstchoice__commission__by_frozen

PervKapitan request:

mlp___gray_scientist___pervkapitan__comm

Klienci zadowoleni i mam nadzieję że wam też się spodobają te prace i dadzą wam troszkę cierpliwości w oczekiwaniu na wolne miejsca.

Jednak postanawiam trochę zmienić plany i powiększam listę zleceń do 5 osób!

Jedna praca to średnio 3-5 dni dla mnie i jeśli komuś chce się czekać 2 tygodnie na 4, 5 miejscu na liście do zapraszam do wpisywania się!

------

Zapraszam na dA po lepszą jakość i inne fajne rzeczy: http://frozentear7.deviantart.com

Edytowano przez FrozenTear7
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś narysować Infinity pijącą kawę ze Starbucksa? :3 Gdyby ci się udało, poproszę o pozę w szaliku/chustce z rozwianą grzywą i delikatnym uśmiechem na twarzy :3 Link do rysunku, na którym możesz się wzorować - http://orig08.deviantart.net/fafd/f/2015/269/8/4/the_endless_normality_by_velvetorchid67-d9ay6y0.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Velvie Latte czy Macchiato? :spike:
Niby znowu zamknąłem listę w opisie ale byłbym bezduszny gdybym odmówił pracy :D
Tylko bierz pod uwagę to, że jesteś 4 w kolejce i szybko pracy nie wykonam :3 Tym bardziej że chwilowo trochę eksperymentuję ze stylem i to może minimalnie opóźnić wykonywanie spraw.
Jak będzie się twój czas zbliżał (źle to brzmi :D) to się zgłoszę i dam znać co i jak.
Ale ciekawy pomysł na pracę i myślę będzie to interesujące wyzwanie.

May I have ur attention plz!

ZAMYKAM REQUESTY na tą chwilę.
4 requesty od ludzi tutaj z forum 1 z dA. Planuję coś wykonać na pewne konkursy czyli razem by było z 7 prac.
I kiedyś chciałbym się przymierzyć do dzieła mojego życia (chwilowo powiedzmy :D)  czyli zrobienie Past Sins Tribute co planuję od połowy mej przygody dotychczas z rysowankiem.

Pozdrawiam
The one whose tears are frozen.
Who wishes not to be forgotten.
Mortal just like you. Afraid of passing away.

But as long as a part of me is in people's minds I shall not be gone astray.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam.
Kolejny klient zadowolony. Cha-ching! :badass:

mlp___siwy_and_rainbow_dash__commission_

Mam nadzieję, że praca spodoba się tak jak Siwemu i mnie samemu :D
Postanowiłem wypróbować nowy styl i myślę wygląda dosyć ładnie. Będę się na nim skupiał na tą chwilę.
Jeśli ktoś chce requesty wykonane w "starym" stylu to proszę o info jakby co na przyszłość :)
Pozdrawiam :yay:

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hit the bell ring Ding Dong!

Przybywam z kolejną pracą tym razem dla Ginger:

mlp___gingerbread__commission__by_frozen

Myślę, że nowe eksperymenty ładnie się rozwijają i oby wam spodobało się tak jak spodobało się to Ginger :yay:
Biorę się jutro za kolejne prace!

 

Małe żale od Paweła:

Porównuję tak swój progres odkąd zacząłem rysować i jestem bardzo zadowolony mimo że i tak cholernie dużo pracy przede mną aby osiągnąć kiedyś wysoki poziom. Marzę żeby rysować jak Tsitra360 czy inni wspaniali artyści ale myślę że przez niecałe 2 miesiące pracy zaszedłem dosyć daleko:cadance_and_her_amazing_dress_by_frozentPraca z 8 sierpnia. Zacząłem rysować tak w ogóle od samego początku gdyż nigdy przedtem nie skupiałem się na rysowaniu w moim życiu chyba pod koniec lipca. Po tygodniu około już taką pracę potrafiłem wykonać.
3 października i myślę że moje prace mają już poziom średni/znośny jak widzicie powyżej zresztą jak tylko jesteście zadowoleni z tego co dla was robię to zawsze się będę czuł spełniony w sercu.Chcę podziękować wszystkim osobom na tym forum które na moim starym temacie z dziełami komentowały ochrzaniały czy wychwalały to co czynię.
Mam sporo własnej motywacji ale dzięki wam stałem się kimś więcej i rysowanie zmieniło moje życie na lepsze wewnętrznie i przybliżyło do samego fandomu.Dziękuję starym wyjadaczom co są ze mną od początku dziękuję tym dla których tworzyłem i stworzę.

:'(

Edytowano przez FrozenTear7
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dun dun dunnn :wow2:

Przybywam z kolejną misją wykonaną!

mlp___firstchoice2__commission__by_froze

Bardzo dobrze się bawiłem z tą pracą! Zaczynam mieć lepsze wyczucie w tym nowym stylu i myślę że wychodzi dosyć ładnie. Włosy są świetną zabawą mimo że tutejsza klacz sprawiła trochę kłopotów :D
Polecam się na przyszłość! Link do dank quality: http://pre01.deviantart.net/1c8d/th/pre/f/2015/280/e/e/mlp___firstchoice2__commission__by_frozentear7-d9c9kk8.jpg

Lecę dalej z kolejką nie ma czasu na obijanie się! Czas na wykonanie pracy dla Velvie :yay:

Pozdrawiam
Enjoy!

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecimy z tym koksem:

velvie3_by_frozentear7-d9chcy9.jpg

Tak się prezentuje praca dla Velvie :yay: Tła na moich rysunkach powoli się rozwijają powiedzmy :D Włosy typowo były uciążliwe momentami ale całość bardzo fajnie się robiło.

Mam nadzieję że spodoba wam się tak jak Velvie :)

Teraz będę się brał za pewne zlecenie na okładkę opowiadania dla gościa na dA i mam przeczucie że będzie to bardziej wymagająca praca. Jak tylko będę miał pozwolenie to pochwalę się jak tylko skończę pracę :)

Co do rysunku Velvie to jeszcze nie mam linku to UltraPro Hd 69k jakości bo dopiero będę wrzucał na dA. Piszę z telefonu.

Pozdrawiam i nacieszcie swoje oczka nowym dziełem :wow2: 

Jest link!: http://frozentear7.deviantart.com/art/MLP-Velvie-Commission-565184690?q=gallery%3AFrozenTear7&qo=0

Edytowano przez FrozenTear7
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja "Suprise" nadchodzi wielkimi krokami :wow2: Mogę Cię już o nią męczyć na priv? xD Bym zapomniała... Kolejna śliczna praca! Oby tak dalej :fluttershy5:

Dziękuję bardzo :)

Z twoją pracą to nie martw się o wszystkim póki co pamiętam :spike: Jak tylko skończę następną pracę i będę gotów do działania to się zgłoszę.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...