Skocz do zawartości

Dzikie requesty od FTeara


FrozenTear7

Recommended Posts

Tutaj przy okazji wina Velvie bo jej OCka jakoś mi strasznie przypadła do gustu :D Znaczy wiecie nie w takim sensie... :wow:

Dziękuję za miłe słowa :3 Nie rysuję nawet w połowie tak dużo jakbym chciał i jak to robiłem w wakacje ale cieszy mnie to ogromnie.

W sumie ja jak zaczynałem to też nie przewidywałem sobie takiej przyszłości.

Poczekamy i zobaczymy co za parę miesięcy uda mi się porobić :spike: A póki co dziękuję wszystkim za wsparcie i miłe słowa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich tu zaglądających!

Skończyłem wczoraj największy dotychczasowy projekt. Osoba z deviant Arta prosiła żebym jeszcze tego nie udostępniał na swoim profilu tam bo musi ładny opis ogarnąć itp. ale myślę że wam się mogę pochwalić. Mam nadzieję że nie będziecie mi mieli tego za złe a on się nawet nie dowie :D

light_okadka6_by_frozentear7-d9d6lyt.jpg

Tak się prezentuje praca wykonana dla: http://courageous-of-light.deviantart.com

Gość zajmuje się pisaniem opowiadań na podstawie jego wymyślonych historii i z jego postaciami np. z takimi jakie widzicie na obrazku.
Niestety chwilowo męczę Background Pony i nie mam czasu na ogarnięcie jego twórczości bardziej bo kto czytał BP ten wie że 1250 stron nie czyta w dzień czy dwa :spike:

Ale z pewnością zachęcam do odwiedzenia jego profilu i spróbowania jego powieści. Jeśli ktoś oczywiście czuje się komfortowo w czytaniu po angielsku.

Oczywiście wrzucę tutaj opis który mi podrzuci w swoim czasie. Ogólnie jest to obrazek który będzie zamieszczony w jednej z jego historyjek. Zamawia scenki od ludzi i zawiera je w swojej twórczości. Bardzo fajny pomysł i myślę może mi to przynieść jakiś zastrzyk zainteresowania moim profilem.

To chyba tyle z mojej strony. Jakby co to mnie nie sprzedawajcie że udostępniłem ten obrazek tutaj! :D Bo nie wiem kiedy ogarnie wszystkie materiały i będzie gotowy ze wrzuceniem pracy na dA. Miał to być zwykły request ale jakieś punkty ma mi podobno podrzucić więc pierwsza płatna praca. Nie jest źle :wow:

 

W przyszłości planuję otworzyć zlecenia na dA ale nie martwcie się jeszcze planuję przez jakiś czas ciągnąć tutejsze requesty. Myślę że wciąż pozostaje mi dużo do odkrycia. Nauka rysowania natury, tekstur i innych ważnych rzeczy. Postaram się to jakoś łączyć z pracami dla was i chciałbym zarówno dać wam radość jak i rozwijać siebie.

Następna w kolejce:

Gingerbread11 - pisałem na pw ale coś się nie odzywa chwilowo.

Jak ktoś nie patrzy na mój stary temat z rysunkami to CHAMSKA REKLAMA:

mlp___broken_dreams_by_frozentear7-d9d72

Ogarnąłem w końcu porządny avatarek dla siebie i mam nadzieję że przypadnie wam do gustu jak mi :D Górna część włosów się ciut popsuła a koniec warkocza nie do końca naturalny ale mi przypadło to do gustu.

Frozen out :badass:

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ginger4_3_by_frozentear7-d9de84y.jpg

Witam z kolejną już pracą!

Request wykonany dla Gingerbread11. Mimo drobnych problemów z anatomią w okolicach nożnych postaci całą pracę fajnie się wykonywało i jestem zadowolony z rezultatów jak na ciężką dla mnie pozycję i dosyć nietypową.

Oby spodobało się wam jak Ginger :3

Zapraszam na dA po HQ. Wrzuciłem też poprzednią pracę z opisem na swój profil jak ktoś jest ciekaw.

Chwilowo robię przerwę gdyż skupiam się na halloweenowym konkursie na dA gdzie można wygrać pluszaka 40cm damn son :wow:

Do końca października jest termin i powinienem w max tydzień skończyć. Wena nie podchodzi bo halloween jakoś nie jest łatwym tematem dla mnie ale postaram się dać z siebie wszystko a potem powracam do requestów.

Pozostali:

1. Idontknowq

2. Siwy

Po tych dwóch requestach myślę skupię się na moim Past Sinsowym dziele w końcu.

I mam takie pytanko do was i kto tu czasem zagląda to prosiłbym o poradę:

Zastanawiam się nad rozpoczęciem płatnych zleceń na dA czyli typowe commissions za punkty deviantowe. Oczywiście moje forumowe ptysie mają przywileje i nie zaniechałbym requestów tutaj jednak wykonywałbym je rzadziej. Coś w stylu 1,2 zlecenia na dA jak ludzie by chętni na moje prace byli. Jakiś rysuneczek dla siebie. I jakiś request darmo typowo dla was z listy.

Czy jestem już na taki poziomie że warto się w to bawić? Czy lepiej poczekać dłużej i robić coś w stronę ćwiczeń dalszych przy okazji robiś tutaj requesty typowo?

Co sądzicie? Sprzedać się? :spike:

Pozdrawiam kochani

Edytowano przez FrozenTear7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że sam rysować nie potrafię, to moja wypowiedź nie powinna być traktowana na równi z opinią Gogha czy innego mazipiórka (:X)


Jednak twierdzę, że taki rodzaj grafiki to jeszcze odrobinę za mało by robić to płatnie. Nie obraź się, ale lewą stronę ostatniego obrazka to i ja bym dał radę zrobić, co innego sam kucyk. Ale to już kwestia wprawy. Tej (patrząc na te kilka obrazków, które umieściłeś w temacie) ci mimo wszystko gratuluję. Efekt jest co najmniej zadowalający, a jak ktoś ma choć trochę życzliwości, czy też jest świadom różnicy poziomów między autorem a oceniajacym... to i ocenę podniesie. 


Sam bym taki efekt chciał osiągnąć, ale stawiając się na twoim miejscu... raczej bym jeszcze płatnych commisionów nie zaczynał, jednak jest to spowodowane moją zawyżoną samokrytyką, porównując efekty swojej pracy z "ogólnym poziomem deviantarta" ... no... daleko bym nie zaszedł i pewno spoczął na laurach:)

Ale ale... gadać to i głupi potrafi. Podjęcie decyzji o podjęciu się takich działań należy wyłącznie do ciebie. Sam zdecyduj, czy poziom jaki reprezentujesz uważasz za wystarczający, by przyciągnąć ku sobie klienta (bo nie oszukujmy się. Za darmo to każdy przeboleje kilka niedociągnięć, jednak jak przyjdzie mu zapłacić to potrafi nieźle nawrzucać na wszelkie "zrobiłeś inaczej niż prosiłem"). W związku z tym przemyśl sprawę sam, i po prostu zacznij to robić/olej to. Kto wie, czy okaże się to klapą, czy też osiągniesz efekt lepszy od zamierzonego. Trzeba tylko umieć podjąć ryzyko oraz spojrzeć na efekty swojej pracy okiem kogoś, kto go nigdy wcześniej nie widział (dzięki temu porzucisz własne zawyżone/zaniżone opinie, i nie zaszkodzisz samemu sobie)


Rysiaj dalej. Styl mimo wszystko masz ciekawy, więc osobiście nie widzę przeciwskazań, by spróbować. Jednak popracować nad kreską zawczasu nikomu nie zaszkodziło. 
Pozdrawiam :)

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Babunia

Dziękuję bardzo za pokaźną opinię ^^ Właśnie się waham bo wiem że znajdą się tacy którzy będą zadowoleni i tacy którzy też nie będą. Może lepiej będzie z tym poczekać. 2 i pół miesiąca to niewiele więc może po tak krótkim czasie jeszcze się nie będę rzucał na coś niepewnego.

U mnie jest polityka bardzo otwarta requestów i wszystkie niejasności i same szkice zawsze wysyłam "klientom" więc w sumie nikt nie narzekał póki co :D Jedynie przedostatni request miał pewne komplikacje ale to już niedokładność po drugiej stronie i złe kolory mi gość wysłał.
Z jednej strony przeglądam sobie dA i widzę czasem ludzi którzy robią za punkty rzeczy takie... kiepskiej jakości przynajmniej przy moim guście piękna i wiem że z pewnością bym nie był jakimś najgorszych spośród wykonawców. Jednak no ja stawiam na jakość i chyba dam sobie jeszcze z miesiąc i trochę spokoju żeby poogarniać wszystko jak się da i podszlifować swoje umiejętności.

Tak tylko chciałem wiedzieć jakie są wasze odczucia i dzięki za wylanie swoich przemyśleń!
Bardziej póki co ciągnie mnie do opcji olania commissionsów i po prostu rozwijania siebie i robienia czegoś dla innych za free i na konkursiki ewentualne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak. (wklejony fragment w cytat najnowszy, bo miałem lenia w skakaniu po kartach)

Ja rysowałem w 5 klasie i moim jedynym większym sukcesem było rysowanie "na oko" szkicu smoka z książki. w gimnazjum narysowałem tak samo, tylko już cały obrazek konia z okładki magazynu. Nie ma się czym chwalić. Najwięcej rysowałem w podstawówce, teraz już naprawdę niewiele i prędzej "dla żartu" niż na poważnie. 

Rysuję już od ponad miesiąca i nie zamierzam prędko zaprzestać.

Dlatego powiem, że ten twój miesiąc, to naprawdę duży sukces. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że te dodatkowe 2 miesiące spokojnie wystarczą, byś osiągnął poziom na tyle wysoki, by nawet się nie wahać "czy rysujesz wystarczająco dobrze, by nie było zastrzeżeń". Co do poziomu niektórych płatnych commisionów na deviancie... No cóż, są lepsi i gorsi, ale jeśli jest się świadomym tej rozbieżności, to tym mniej się chce znaleźć w tej niższej warstwie, prawda? :)

Jeśli jesteś gotowy wyznaczyć sobie ramy czasowe na rozważenie dalszych działań, to nie wątpię, że wybierzesz mądrze. 
Sam raczej o płatne prosić nie będę, bo wolalbym "zapłacić" własnym czasem by w końcu coś ładnego narysować, niż płacić za to innym, ale możesz liczyć na dobre słowo z mojej strony. Ale kto wie co czas przyniesie, leci watch. Zaciekawiłeś mnie jakością_obrazków/czas_zainteresowania_rysunkiem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem tylko teraz tak się sam zastanawiam kiedy dojdę do takiej granicy artystycznej. Momentu kiedy nie będę potrafił już się dalej jakoś rozwinąć. Bo rysowanie moim talentem z pewnością nie jest tylko bardziej ciężką pracą i treningiem to wyrobiłem. Ale za 2 miesiące raczej nie będzie takiej skali postępu jak to było przedtem.

Ale myślę taki okres czasu i tak starczy na spory rozwój ^^

Jasne że lecimy na szczyt! Nie ma co męczyć ludzi kiepskimi dziełami więc dam im odetchnąć póki co :D Miło że mój rozwój Cię tak zaciekawił. Mam nadzieję że moje kolejne prace nie rozczarują :yay: 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helloł :yay:

Brzmi jak wyzwanie czyli z pewnością się tego podejmę ^^ Tylko przygotuj się na odrobinę czekania bo chwilowo kończę ultra dzieło na konkurs czym pewnie się pochwalę nawet jutro a potem 2 rzeczy z kolejki. Za tydzień się pewnie zgłoszę ze szkicem i jakąś ładną kolorystyką dobraną ;) Zresztą nie jest to problem potem kolory zmieniać tylko 3 pokrętła ruszę więc z góry mówię możesz potem męczyć o zmiany kolorkowe :D

Czy postać ma być na jakimś konkretnym tle tylko spytam? Czy po prostu ej Paweł wrzuć tam 2 kolorki z tyłu i będzie dobrze? :D

I dziękuję za docenienie mojej sztuki :wow: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej moi drodzy.
Chciałem się pochwalić nową pracą co uważam że oficjalnie zakończyłem.

konkurs1_7_by_frozentear7-d9drxp9.jpg

Prawdopodobnie wrzucę na dA i podepnę pod konkurs na który to wykonałem.

Czy macie coś przeciwko jeśli będę wstawiał raz na jakiś czas prace nie związane z requestami ale po prostu z moją twórczością? 80% póki co czy więcej to requesty więc myślę że nie boli to bardzo jakoś jeśli się czymś pochwalę od czasu do czasu :spike:
Jeśli wam to przeszkadza to oczywiście przestanę :) Ale myślę skupię się po prostu na tym temacie i będę informował o nowych dziełach.

Peace yo!

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, chwal się tutaj takimi rzeczami :D Przecież jak ktoś będzie chciał zamówić obrazek, a nie będzie akurat przez dłuższy czas żadnych requestów, to taki post pokaże twoje aktualne umiejętności ;) A opinie o arcie wysłałem na priv ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z innej beczki, pochwalisz się procesem twórczym? 
Program, wektor/raster, od_zera_do_bohatera/szkic i edycja na jego tle? Takie tam?
Próbowałem już kilka razy zacząć, ale sierota jestem i mi nie wychodzi, więc szukam alternatyw do spróbowania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę wykonywał kolejną pracę to mogę ładnie obrazkowo zrobić taki skrót jak ja wykonuję pracę :D

Znaczy tak w skrócie to pracuję w SAIu najlepszy darmo program chyba że masz Photoshopa nie pytam z jakich źródeł :D

Kolejny rysunek to mam zlecenie dla idontknowq portret cały to prześlę i opiszę co jak się dzieje. Bo mam dziwny ale skuteczny nawet sposób robienie ale to za parę dni jak się wezmę chyba że chcesz na PW czysty tekst teorię :spike: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam!

Kolejny mniejszy request wykonany:

mlp___idontknowq__commission__by_frozent

Skrzydełka to wciąż dla mnie spora walka ale myślę nie wyszły najgorzej.
Background tutaj jest bardzo prosty ale Idontknowq chciał to mieć na portret więc i tak większość pracy w sumie będzie wycięta :spike:

To tyle ode mnie na tą chwilę i jutro czy pojutrze biorę się za kolejne dzikie prace! :yay:

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...