Skocz do zawartości

Dzikie requesty od FTeara


FrozenTear7

Recommended Posts

http://www.fimfiction.net/story/63584/the-apprentice-the-student-and-the-charlatan

Takie cuś :3 Więcej szczegółów chyba mi nie wolno mówić. W sumie i tak chyba miałem nie wspominać o tej sprawie ale jesteście tutaj wyjątkowi :yay: Nie czytałem ale cóż jak każą to robię! Ale nie martwcie się requestów nie zaniedbuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boop.

mlp___gingerbread3_by_frozentear7-d9iotc

Pierniczka request nr1 :D

mlp___cahan_by_frozentear7-d9iotcc.png

Pani Zebra request nr2 :badass:

 

Prace robiło mi się przyjemnie :3 Mam jednak tyle do roboty że powiem wam nie jest kolorowo. Przed chwilą napisał do mnie gość dla którego robiłem przedtem obrazek do historii ten z kucami na plaży z mapką ^^ I pewnie się przekonam żeby wykonać znowu coś dla niego. Do projektu pozostały mi 4 obrazki z czego 2 wykonam teraz. Tutaj pozostali Siwałke i Calevanałke których prace wykonam albo po 2 do projektu albo po 2 do projektu i ewentualnym komiszu bo dopiero się będę kontaktował ze starym znajomym :D
Mam nadzieję że nie będzie wam to przeszkadzało :3 Ale trochę temu kolesiowi zawdzięczam i nie chciałbym żeby czekał jakoś lata więc dowiem się czy zależy mu na szybkiej pracy.

 

 

Polecam najnowszy bangier 10/10.

 

I wielkie podziękowania dla Firsta co przepraszam niegrzecznie olałem w poprzednim poście. Miły pan Pierwszy zapłacił sowicie za pracę która miała być darmo za co jestem niezmiernie wdzięczny :yay:

I chciałem też zarekomendować fan fic który obecnie czytam: http://www.fimfiction.net/story/64581/unfinished
Jest bardzo ciekawy i dosyć mroczny oraz tragiczny przyznam. Aż nie wiem czy smutać czy się złościć na to co się tam odwala dzikiego. Ale świetny pomysł na fabułę i miło się czyta. Jestem póki co w połowie i polecam bardzo. Z pewnością nie poziom Background Pony ale i tak warto ogarnąć! :rd5:

 

I btw skończyłem wczoraj pisać ostatnią cześć mojego tomu poezji i jakby ktoś był zainteresowany to mogę podrzucić :3 Za tydzień czy dwa może mam nadzieję uda mi się wykonać okładkę razem z kumplem i wypuszczę całość po korekcie i ogarnięciu całości. Z pewnością podzielę się tą twórczością na forum. Mimo że to 4 nie takie długie wiersze to zajęły mi prawie 2 lata :D

 

To chyba tyle na chwilowe przemyślenia Pafeua.
 

Pozderki!

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update update!

Skończyłem robić komisza dla starego klienta:

a_pageant_of_grace_and_beauty_by_frozent

Kolejna praca do jego przyszłego opowiadania.

Chamska reklama dla niego: http://courageous-of-light.deviantart.com Polecam jakby co ^^ Myślę że niektórych zaciekawią jego opowiadania więc zachęcam zerknąć ;)

To tyle na tą chwilę. Kończę 2 prace na projekt a potem biorę się za 2 ostatnie requesty. Potem ostatnie 2 na projekt i robię sobie dłuższą przerwę na ćwiczenia szkice anatomię itp. Potem się zobaczy co dalej ^^

Peaceee

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że dopiero teraz komentuję tutaj moją zebrę, ale jakoś dotychczas nie miałam weny by napisać coś dłuższego. Jest prześliczna, imho Twoja najlepsza praca pod względem technicznym. Tło też bardzo fajne, pomimo swej prostoty. No i uwielbiam Twoje cieniowanie. Twoje prace pod tym względem przypominają mi trochę Yakovleva i ponyKillerX.

 

Ogółem patrząc po Twoich pracach, Twoją największą bolączką jest anatomia, która często odbiega od ideału. Polecam ogarnąć tutoriale, szczególnie na skrzydła oraz na kucysie pod różnymi kątami. 

 

Swoją drogą - mogę wykorzystać ten rysunek mojej zebry jako avatar na forum :D?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Cahan napisał:

Sorry, że dopiero teraz komentuję tutaj moją zebrę, ale jakoś dotychczas nie miałam weny by napisać coś dłuższego. Jest prześliczna, imho Twoja najlepsza praca pod względem technicznym. Tło też bardzo fajne, pomimo swej prostoty. No i uwielbiam Twoje cieniowanie. Twoje prace pod tym względem przypominają mi trochę Yakovleva i ponyKillerX.

 

Ogółem patrząc po Twoich pracach, Twoją największą bolączką jest anatomia, która często odbiega od ideału. Polecam ogarnąć tutoriale, szczególnie na skrzydła oraz na kucysie pod różnymi kątami. 

 

Swoją drogą - mogę wykorzystać ten rysunek mojej zebry jako avatar na forum :D?

Cieszę się wciąż ogromnie że tak Ci przypadła ta praca do gustu :yay: Akurat Yakov był moją najważniejszą inspiracją na równi z Tsitrą i myślę że jak mówisz są spore podobieństwa :D Takie jakościowo płaczące ale wciąż staram się jak mogę. Jestem wrogiem artlajnu a niestety mało kto porządnie uczy jak ogarniać tego typu rysowanko. Speedpainty itp. są fajne ale boli mnie to że wszyscy prawie siedzą na Picarto a nie Twitchu i nie ma możliwości oglądania VODów w celach edukacyjnych...
Niestety wiem że anatomia krzywdzi... Rysuję dopiero 4 miesiące niecałe i nie wyrobiłem tego tak dobrze a jak już mam prace to robię i robię i ćwiczę tylko w szkole w wolnym czasie. Czyli na połowie lekcji :spike: Zamierzam sobie zrobić dłuższą przerwę właśnie na ogarnianie tych spraw anatomii i cieniowanka lepszego bo wciąż kontury i 3d średnio wychodzą co utyka :3

A obrazek spoko w końcu dla Ciebie go wykonałem :D Używaj gdzie chcesz i jak chcesz :wow:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuś nowego i dobrego :3

woona_doesn_t_care_by_frozentear7-d9jrvn

 

Praca wykonana na Woona Day 22 grudnia który nadchodzi. Wysyłam na przegląd EQD i mam nadzieję że wam się spodoba praca :3 Jestem bardzo dumny z tego jak wyszło. Jeśli coś popsułem to proszę mówcie to może jeszcze poogarniam i poprawię :yay:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest świetna :rdblink: i jeszcze ten pyszczek no po prostu WOW :D 
Jeżeli miałbym coś krytykować to chyba to że tęczówki i źrenice są takie trochę krzywo narysowane... Ale nie mam pojęcia jak to się rysuje i czy jest to trudne. Jak na moje oko jest super :efWiK:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K. Here it cums.

mlp___siwy_by_frozentear7-d9kk1ew.jpg

Czuję takie ogromne zmęczenie już artystyczne. To jest ostatni request/komisz/cokolwiek na tą chwilę. Nie biorę żadnych zamówień do odwołania. Biorę przerwę długo aż za długo wyczekiwaną. Biorę się za lajtowne studiowanie anatomii kuczej, natury i teksturek oraz cieniowania lepszego. Wiele filmików, speedpaintów i obrazków do obejrzenia na mnie czeka. Oj wiele...

Ale tutaj jedna z większych prac moich dla Siwego. Mam nadzieję że wam praca też się spodoba.

To tyle ode mnie na tą chwilę.

Jak coś ciekawego uda mi się namaziać przez czas odpoczynku to wiadomo się podzielę ;) Kiedyś może jakieś komisze otworzę jak powrócę w chwale umiejętności. Albo i bez nich kto wie.

Trzymajcie się ptysie misie śmieszki heheszki.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż okres ćwiczeń bardzo mocno:

frozentear_ponysona_by_frozentear7-d9leu

Moja ponysona którą postanowiłem narysować po tak długim czasie ^^

trixie_s_nightmare_by_frozentear7-d9l6bo

Spooky Trixie <3

mlp___lyra_by_frozentear7-d9kxajp.png

I okropna choroba mięśni twarzy Lyry która spowodowała u niej wyraz twarzy którego się boję do dziś :spike:

Btw wrzucam tutaj linka do swojego tomiku poezji bo trzeba to forsować ile wlezie:

twisted_mentality_by_frozentear7-d9kocuy

http://frozentear7.deviantart.com/art/Twisted-Mentality-578924314

albo jak ktoś woli czytać na dokumentach Googiela:

https://docs.google.com/document/d/14T457ShqISyqg7rksthsPGbvnMATK1vnR5jcpfgTnnk/edit?usp=sharing

 

Całość jest w opisie :3

 

Polecam i pozdrawiam
~Wasz zamrożony w serduszku koleżka

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ładne obrazki, ale wkradło się w nie trochę błędów anatomicznych. Z takich głównych wskazówek mam też jedną odnośnie cieniowania - cieniuj w miejscu stopu (to miejsce gdzie pyszczek przechodzi w czoło) oraz w miejscach pod grzywą, gdzie rzuca ona cień.

 

Obrazek nr 1

Podobają mi się pyszczek i tylne nogi. Ogółem nogi niektórzy rzekliby że za długie, ale ja lubię tego typu nóżki. Jednak przody są zbyt kłodowate, brakuje im krzywizn, dzięki którym wyglądałyby bardziej naturalnie. Kłoda jest za krótka i zdecydowanie za chuda - odstęp pomiędzy udem a łopatką nie powinien być krótszy od grubości łopatki. Cieniowanie całkiem niezłe, tylko na uchu jest coś nie tak.

 

Obrazek nr 2

Tak właściwie to pochwalę tu jedynie oczy, bo wyszły świetnie. Ucho jest osadzone za bardzo z przodu głowy, rowki w rogu moim zdaniem wyglądałyby lepiej, gdyby były płytsze. Pyszczek po zamknięciu byłby płaski niczym kaczy dziubek,  a jego wnętrze jest za mało szczegółowe, co nie pasuje do tego stylu. Cieniowanie wygląda jakby Trixie była brudna. Grzywa nieźle, ale dodałabym parę odblasków światła.

 

Obrazek nr 3

Lyra ogółem wyglądałaby super, gdyby nie jej twarz. Przede wszystkim te oczy są strasznie szeroko rozstawione. Pyszczek jest za krótki i płaski, na dodatek słabo pocieniowany. Na jej prawej stronie widać za dużo oka, a za mało skóry policzka. Jednak tym co zabiło ten rysunek są zdecydowanie te zęby. Przede wszystkim, z tej perspektywy, po prawej stronie nie powinno być widać prawego kącika ust. Dodatkowo nie zostały one pocieniowane, więc wyglądają jak jednolita plama bieli. Dolna linia szyi zaczyna się zbyt szybko, powinna się zaczynać od połowy ganasza.

 

Obrazek nr 4

Eeee... Nie wiem co to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cahan

Dzięki że chciało Ci się poświęcić czas na analizę wszystkiego ;) Akurat przy Trixie to już ogólne dodatki dymne które pododawałem sprawiły że mamy Trixie z kopalni ale myślę nie wygląda to tak źle przy ogólnym mrocznym klimacie.

4 obrazek to okładka mego tomu poezji poniżej w linkach jakby co.

Przeanalizuję sobie te sprawy jeszcze i będę dalej ćwiczył i ćwiczył. Miałem nadzieję że jakoś to idzie do przodu ale jednak chyba niewiele warte są te moje rysuneczki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie do przodu, tylko wciąż masz problemy z anatomią (sama je mam, a rysuję dłużej [i gorzej]). Uznałam, że Ci powypisuję co dokładnie jest do poprawy, byś zwracał na to więcej uwagi, co pomoże wyeliminować błędy w przyszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Mandarynka napisał:

Poprzedni sposób cieniowania był chyba lepszy, ale to tylko moje zdanie :fluttershy5:

Kolejna świetna praca ( tylko te kopytka jakieś takie zbyt owalne ). 

Kopytka takie kobiecie jak u damy! :D
Znaczy z tym stylem cieniowania chodzi mi bardziej o to żeby ten zarys cieni nie był taki sztuczny i zwyczajnie płaski. Na nowym rysunku robiłem krótkie pociągnięcia pędzlem w SAIu i ładnie się łączy i pozostawia wrażenia wypukłości lepsze myślę. Ale poćwiczę jeszcze trochę ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Spory update? :D 

projekt2_by_frozentear7-d9o19kh.jpg

Próby w nowym środowisku. A' la pędzlowy styl.

cadance2_by_frozentear7-d9mu8gc.png

Tak wiem że kiepski Kredens <3

rarity_by_frozentear7-d9nwwmp.jpg

Collab z Velvie :yay: Pierwszy obrazek wykonany w nowym programiku. Dopiero uczę się obsługi ale nie poszło źle. I przepiękny szkic wiadomo od Velvie. Moja praca to kolorkowanie ^^

armor1_by_frozentear7-d9nf7zc.png

oc_para_by_frozentear7-d9n2tyi.png

Tutaj może ktoś rozpozna naszą kochaną forumową parę ^^ Postanowiłem into lineart chociaż raz ale wciąż to nie mój styl.

spitfire1_by_frozentear7-d9m60h4.png

No i avatarek dla Majora. 

 

Taki zestaw paru prac co ostatnio ogarniałem. 2 prace są wykonane w nowym programiku Krita który polecam każdemu. Darmowy program ilością rysowniczych opcji przerastający Photoshopa. Jeśli ktoś ma trochę na czasu na poznanie jego tajników to może się okazać najlepszym możliwym programem rysowniczym. Ja daję 9.5/10 a pewnie dam 10/10 wkrótce.

 

 

 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa :yay: Patrząc wstecz to i tak się obijam bardziej niż zwykle ale biorąc pod uwagę to że maturki próbne dopiero co minęły i mam drobne dylematy uczuciowe to tak mniej niż zwykle się poświęcam artystycznej działalności. Ale bez zmartwień wciąż zamierzam tworzyć i dalej będę się starał ogarniać quality content tutaj :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że jakoś tam jeszcze widać postęp :D I miło że nikt jeszcze nie hejtuje tej pierwszej pracy :spike: Zrobiłem ją w około 30 minut a jako że jestem leniwą osobą i lubię takie zamaszyste ruchy wykonywać to myślę że wypróbuję znowu takie pędzlowe szaleństwa.
Krita jest o tyle fajna że myszką też podobno na luzie można tam rysować bo ciekawe opcje wygładzania i wspomagania prowadzenia kursora są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...