Skocz do zawartości

Dzikie requesty od FTeara


FrozenTear7

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
7.02.2016 at 13:37 Seluna Weatherwax napisał:

Kiedyś pisałam do ciebie, że może zamówię u ciebie moją ponysonę.

 

Ta chwila nastała!

 

  Pokaż ukrytą zawartość

K5mIGLY.png

 

Bardzo ładnie proszę o śliczny rysunek. Jest pegazem, a jej znaczek to omega :D .

Pisałem już przedtem że nie przyjmuję więcej requestów. I tak już przestałem rysować w sumie więc co za różnica.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami tak to bywa w życiu że wszystko przestaje mieć sens. Nawet to co pozornie wcześniej dawało szczęście. Również mam maturki i muszę się starać z matmy i infy. W czerwcu może coś zacznę znowu. Przez ferie o poniedziałku mamy ale przeczuwam że i tak oleję rysowanie. Nie siedzę ostatnio prawie na forum i jakoś mnie nie ciągnie to kuców i innych spraw z nimi związanych. Ale czasami trzeba umrzeć wewnątrz by narodzić się na nowo. Albo umrzeć tak aby już nic więcej złego nie odczuwać.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Czasami tak to bywa w życiu że wszystko przestaje mieć sens. Nawet to co pozornie wcześniej dawało szczęście. Również mam maturki i muszę się starać z matmy i infy. W czerwcu może coś zacznę znowu. Przez ferie o poniedziałku mamy ale przeczuwam że i tak oleję rysowanie. Nie siedzę ostatnio prawie na forum i jakoś mnie nie ciągnie to kuców i innych spraw z nimi związanych. Ale czasami trzeba umrzeć wewnątrz by narodzić się na nowo. Albo umrzeć tak aby już nic więcej złego nie odczuwać.

Spoiler

Ta już to widzę. Katharsis @FrozenTear7 kartka, długopis i nauka. Nie pierdziel mi tu pseudo filozoficznych pierdół. Po prostu masz maturę i trza ścisnąć jaja.

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz złamane serce mocno i siedzę w bezsilności i beznadziei. Wiem że dla Ciebie to nic i mnie wyśmiejesz ale i tak mnie to jakoś nie rusza więc luzik. Kiedyś nadejdą lepsze czasy dla wszystkich. Czy po tej czy po drugiej stronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
5 minut temu Lucky Silver Moon napisał:

Moja żebrakowatość nie daję mi spokoju, mam zbyt sporą słabość do rysunków innych osób.

Mogę prosić?

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

12788293_599412393547887_762472235_n.thu

 

When will they learn?! :eww:

Proszę o czytanie wcześniejszych postów ;) Mam przerwę. Dużą ogromną przerwę. Planuję powrócić do rysunków może po maturkach zaliczonych ale to takie gdybanie tylko i tak.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Lucky Silver Moon napisał:

Sorry .-.

Luzik luzik ;) Jak tylko kiedyś wrócę do zapraszam. Po prostu chęć zmiany rysunków na inny styl i negatywne opinie innych wobec tego podcięły mi skrzydła i nie wiem kiedy się odrodzą.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

I chamska reklama bo czasem fajnie mieć kilka lajków więcej: http://frozentear7.deviantart.com/

seluna_oc_by_frozentear7-d9waza9.jpg

Kolejne poni i kolejna Seluna zadowolona :yay:

W planach jeszcze jeden request a potem zobaczę co ciekawego życie do roboty przyniesie i dam znać co mam w planach ^^
A póki co.. Enjoy :3

Edytowano przez FrozenTear7
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA!
Startuję z własną stronką z artami również na fejsbuczku więc zachęcam wszystkich do lajkowania i pozytywnego odzewu! (albo hejtujcie jak chcecie w sumie :eww:)
https://www.facebook.com/FrozenTear7
No i przedostatni już request wrzucam z listy Dayanowy tym razem:

dayandey_by_frozentear7-d9wnu2l.png

http://frozentear7.deviantart.com/art/DayanDey-599055357?q=gallery%3AFrozenTear7&qo=0

 

Jeszcze tylko jedna praca i chwilowo zamykam listę bo z tego że chciałem jednego requesta zrobiło się nagle kilka a będę musiał parę rzeczy ogarnąć. Zgłaszałem się do ekipy graficznej w EqTimes i póki co wciąż nie mam od nich odzewu więc nie chcę sobie pochopnie dowalić masy roboty jakby o dziwo masa ludzi czegoś nagle chciała ode mnie.

 

I jakby co to ruszyłem z moim płatnym biznesem artystycznym więc jak chcecie od razu jakąś pracę na zamówienie to y'know just call me!
Jest to temat requesty od fteara i bez obaw bo nie oznacza to że takowych nigdy nie będzie. Planuję zwyczajnie rozszerzyć swoją działalność. Na dA stuknęło mi 90 watchersów nie ważne czy aktywni czy nie ale są i myślę że część z nich czasem zerka co tam u mnie ciekawego. Mam nadzieję że ciężką pracą pójdę tylko i wyłącznie do przodu i co raz więcej ludzi doceni mój tale... nie. Po prostu ciężką pracę.

Co jakiś czas w wolnych chwilach biznesowych będę brał jeden czy dwa requesty małe żeby też dać wam coś od siebie bo w końcu dzięki wszystkim na tym forum co coś miłego powiedzieli i dopomogli jestem tak daleko jak mnie :)
Trzymajcie się!

A poniżej chamski cennik :vomit: :lol:

commissions_by_frozentear7-d9wi533.png

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga spojlery z nowego sezonu!
 

Spoiler

sunburst_by_frozentear7-d9ws6ao.png

Postanowiłem namaziać coś w duchu nowego sezonu który rozpoczął się bardzo ciekawie. Początek był dobry. Nie powalał i nie był tragiczny ale sam dobrze się bawiłem i postanowiłem narysować Sunbursta który okazał się być bardzo ciekawą postacią ^^
Mam nadzieję że praca się podoba :yay:

 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ostatnia praca z listy zakończona ^^
Request dla Lucky Silver Moon:

lucky_silver_moon_by_frozentear7-d9x0yp5

Póki co lista jest ZAMKNIĘTA. Jeśli po jakimś czasie mi się odwidzi to dam wam znać ale wiadomo będę tu zamieszczał wszystko moje kolejne prace :)

Przyznam że jest to dosyć wyczerpująca praca i przy każdym rysunku nawet takim jak powyżej bez tła i samo full body spędzam z 4h około.
Na tą chwilę wybywam w poszukiwaniu natchnienia i będę się uczył jak lepiej malować tła itp. w Kricie którą opuściłem dawniej bo nie miałem sił na naukę programu. Jeśli będzie się dało dobrze przenosić pliki .psd z Krity do Saia to możliwe że będę się bawił w takie rzeczy jak tła w Kricie a same pucyki w Saiu będę robił bo jak widzicie nie wychodzą tak źle :D

To tyle ode mnie na tą chwilę i typowo zapraszam na:
https://www.facebook.com/FrozenTear7/
http://frozentear7.deviantart.com/art/Lucky-Silver-Moon-599667881

I btw moja poprzednia praca z Sunburstem dostała się na EQD ^^
http://www.equestriadaily.com/2016/03/drawfriend-stuff-1847.html pod numerem 4.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drop it like a gangsta.
Przybywam z moją ukochaną pracą. Chyba najlepsza zabawa dotychczas :D Nowy styl naprawdę pomaga we wszystkim i prace wyglądają o wiele bardziej naturalnie. Jestem ogromnie zadowolony i sam uznałbym to za swoje póki co najlepsze dzieło. Enjoy :3

twilight_archer_of_the_everfree_by_froze

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...