Skocz do zawartości

Dzikie requesty od FTeara


FrozenTear7

Recommended Posts

Cytuj

 

Nawet księżniczka musi czasem pojeść. To moja wizja przeszłości Celestii przed Mane 6 jak razem z Luną opiekowały się elementami harmonii. Z tego powodu były 2 elementy - kebaby.

 

Teraz wszystko stało się jasne. Księżyc i gwiazda (słońce). Cześka i Lulu to islamistki.

 

Albo elementy harmonii symbolizują kebab ostry i łagodny, razem dające harmonię.

Edytowano przez White Hood
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Czy ludzie tu jeszcze zaglądają?

Zastanawiam się co gdybym spróbował iść inną drogą. Chęć pokazania się mnie wyniszczyła. Pogoń za tym żeby dostać tu lajka tam lajka na dA tu się na EQD dostałem a tu nie. Gdybym tak z tym zerwał. Gdybym zaczął od nowa. Mając już podstawy.

Gdybym tak zaczął ćwiczyć znowu rysowanie kuców od początku przez próbę odnalezienia siebie.

Czy jest ktoś chętny na requesta? Powiedziałbym że np. 3 requesty na całego kuca bym mógł wziąć ale bez tła.

Nie obiecuję że cokolwiek wielkiego zrobię czy wgl coś zrobię ale chciałbym powoli spróbować wrócić.

Kto chętny to śmiało

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu UziSlasherBass napisał:

Myślę że będzie to ciekawe wyzwanie ^^

 

To myślę że na tą chwilę zakończę zbieranie requestów. 3 prace starczą do rozruszania mięśni rysowniczych. Nie będę raczej tworzył tak szybko jak kiedyś, ale odezwę się wkrótce i dam znać jak poszło ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minuty temu FrozenTear7 napisał:

Myślę że będzie to ciekawe wyzwanie ^^

 

To myślę że na tą chwilę zakończę zbieranie requestów. 3 prace starczą do rozruszania mięśni rysowniczych. Nie będę raczej tworzył tak szybko jak kiedyś, ale odezwę się wkrótce i dam znać jak poszło ^^

A bo mi się spieszy? jak się robi na szybko to shit wychodzi wiadomo heh

Edytowano przez UziSlasherBass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem praca dla @Celly

celly2_by_frozentear7-dakuda9.png

 

Kolejny radosny ziemniaczek do kolekcji :v

Lubię kuceły+kokardki i tak oto wychodzi dzisiejsze połączenia.
Obecna seria requestów na rozruszanie mojej duszy zakończona - ostatni Hoodu do załatwienia.

Potem można się spodziewać jakichś moich rysarskich wybryków bo mam parę pomysłów.

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...