Skocz do zawartości

Dzikie requesty od FTeara


FrozenTear7

Recommended Posts

Run this shie... :badass:

mlp___seluna__commission__by_frozentear7

http://frozentear7.deviantart.com/art/MLP-Seluna-Commission-568301512

Kolejna praca wykonana dla Seluny :yay:
Proste tło bez głębszego motywu i zwyczajne przedstawienie kucełka. Bardzo fajnie pracowało mi się przy tej konkretnej fryzurze i całość moim zdaniem ładnie się prezentuje :3 Zapraszam na dA po lepszą jakość jakby co bo tutaj coś ładnie ucina detale ale co poradzę :eww:

To tyle na tą chwilkę i biorę się za pracę dla Siwego. Potem Gingerka a potem mała przerwa tutaj bo jeden request na dA by był do wykonania a potem może zacznę w końcu robić moje Past Sinsy?

Czyli powiedzmy że LISTA ZAMKNIĘTA.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Siemaneczkoo...

Przybywam bo dłuższym okresie niż zwykle. Szkoła dosyć mnie pomęczyła w tym tygodniu a przy okazji praca dla Siwego nie była najłatwiejsza ale wszystko się udało!

mlp___siwy_and_dashie__commission__by_fr

Mam nadzieję że praca spodoba się wam tak bardzo jak Siwemu :yay: Chyba praca przy której się póki co najwięcej narobiłem.

Następna w kolejce jest Ginger! :wow:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne jest.
wysokość i kąt skrzydła pegaza płci męskiej troszke moim zdaniem nienaturalna, ale ogół obrazka przedstawia się naprawdę ciekawie :)
No i to tło, całkiem gęste, właściwie to ta jego prawa strona bardziej przyciąga wzrok niż spacerowicze (może to i dobrze, nie powinienem ingerować w ich prywatność, a strumyka mi nikt nie zabroni oglądać (: ) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wiem o tym skrzydle i był to ogromny problem jednak wszystko zatwierdzone przez Siwego :D Chciał bardzo żeby była to scena gdzie osłania skrzydłem Dashie i starałem się jakoś zachować złoty środek między realistycznymi skrzydłami a ukazaniem scenki. Jako że rysuję kucom bardziej no takie właśnie realistyczne skrzydła większe od serialowych to myślałem że mogę sobie na taki rozstaw pozwolić. O kącie to już tam... :spike:

Właśnie bałem się że za mało na tło wrzuciłem bo najpierw cały las planowałem zrobić ale nie chciałem przesadzić.

Ale cieszę się bardzo że praca się podoba! :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mało? Może... więcej tym lepiej, bo trochę miejsca tam jest. Ale o umiarze też trzeba pamiętać ^^
Same skrzydła są dobre, jedynie ten kąt taki trochę dziwny. porównując rozmiar skrzydła Dashie z bądź co bądź połówką skrzydła ogiera ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlp___gingerbread_2__commission__by_froz

Witam witam!
Kolejna praca tym razem dla znanej nam już klientki czyli Ginger :spike: Malutki request tylko avatar ale myślę ładnie wyszło a fajnie się pracowało.
Na tą chwilę to tyle jeśli chodzi o requesty dla forum. Biorę mały urlop co jednak nie znaczy że nic nie zamierzam robić. Wręcz przeciwnie. Zacząłem robić requesty tuż po tym jak dostałem tablecika czyli kiedy moje umiejętności były wciąż takie sobie (tak tak wiem że dalej są meh/przeciętne :eww: ) i teraz chciałem poświęcić trochę czasu na rysowanie jakichś backgroundów pejzaży i różnej maści przedmiotów roślinek i ogólnie tekstur żeby moje prace pełniejsze były o wiele bardziej dopracowane. Anatomia samych kuców też czeka na ogarnianie i muszę ćwiczyć i ćwiczyć kończyny kucykowe bo serie tylne nogi to po dziś dzień jest dla mnie straszna udręka i nowy styl skrzydeł który jest czasochłonny i mocno wnerwiający :D

Ostatni request robię dla osoby na dA i spodziewajcie się mnie wiadomo tylko nie wiadomo kiedy. Niecały miesiąc bym chciał coś sensownego porobić i poćwiczyć i chcę również wykonać dzieło swojego życia czy Past Sins Tribute. Kurde napalam się na to za każdym razem a boję się wykonać. Po dogłębnej analizie anatomii księżniczek i po milionach prób rysowania ich pyszczków wezmę się za to obiecuję!

Za max 20 dni mam nadzieję że skończę czytać najpiękniejszą książkę jaką kiedykolwiek miałem szansę czytać czyli :eww: BACKGROUND PONY :eww:.
Spodziewajcie się że będzie ultra hype na rysowanko czegoś z tą powieścią związanego. I serio kto jeszcze nie czytał a jest dobrze zaznajomiony z językiem angielskim to kurde chwytać i czytać. 1250 stron. Książka którą najpierw na fimfiction omijałem szerokim łukiem bo wydawała się nieciekawa. Bo przeczytaniu pierwszego rozdziału tonąc w łzach i rozmyślając czemu życie jest jakie jest i rozważając tragizm bohaterki naprawdę wciągnąłem się okropnie.
Na ostatnie 2 rozdziały kupuję zgrzewkę energetyków i planuję czytać całą noc.
Serio ta książka jest powodem przez który mam wory pod oczami od około miesiąca i od łez i od braku snu.

Zakańczam rysunkowo fan ficowy wpis hehe :spike: Ale serio poczytajcie tą książkę xD Jak wygram konkurs na pluszaka to zamawiam Lyrę na 100%

Pozdrawiam
The whose tears and frozen
Soul forever broken
Pain and anguish eternally unspoken.

Peacee

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ptysiaczki <3

jennabun5_by_frozentear7-d9fm620.png

Ostatnia praca na tą chwilę. Postać narysowana dla http://jennycurrier.deviantart.com jest to jej OCka.

A teraz biorę się za osobiste ćwiczonka rysowania, ogarnianie ArtRage 3.5 bo darmowy programik razem z tabletem taki dostałem i czas go obczaić bo fajnie się zapowiada no przygotowanie mentalne do Past Sinsów rysowania.

To tyle ode mnie na tą chwilę <3 Pochwalę się czymś godnym uwagi i poinformuję co z przyszłymi requestami :yay:

Frozen out!

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej rysunkowe świry!

mlp___cloudchaser_on_the_beach_by_frozen

Past Sinsy chwilowo dosyć biedacko idą ale postanowiłem moją kochaną Cloudy narysować :3 Taka mała scenka nie przykładałem max uwagi do szczegółów i cieni to wiem że mogłem lepiej włoski ogarnąć itp. ale to tylko rysunek z nudów prosty. Będę próbował teraz swoich sił w rysowanku na 1 warstwie łączonej kolorkami ze szkicem i zobaczymy jak pójdzie. Obecny styl sporo czasu bierze muszę przyznać a wyniki są takie meeh. Cloud narysowałem tak nikt nie wie jak ale myślę i tak rysowało się to przyjemniej niż dzikie lineart łączone i niewiadomo co.

pastsins2_5_by_frozentear7-d9g6wuf.jpg

Tutaj taki mały podgląd na to jak moja praca odnośnie Past Sins będzie kiedyś wyglądała. Jeszcze Twi chcę wrzucić obok Nyx, podrasować tło i ogarnąć wszystko logicznie jakoś. Nie jestem zbyt zadowolony póki co z tej pracy ale kiedyś ją dokończę nie martwcie się.

Z pewnością kiedyś też się wezmę za rysowanie czegoś odnośnie Background Pony. Skończyłem już to czytać i serio... Nigdy nie czytałem czegoś piękniejszego i bardziej tragicznego. Nie sądzę że jakakolwiek inna książka potrafiłaby dorównać właśnie tej pod jakimkolwiek względem w mojej opinii. http://www.fimfiction.net/story/19198/background-pony

Polecam 10/10 i nic innego na to u mnie nie zasługuje.

Biorę się za kolejne ćwiczonka jakieś i zobaczę co mi wpadnie do głowy ale będę się dzielił kolejnymi pracami. Wiem że już jedna osoba jest chętna na jakieś requesty to wezmę się za to jak tylko w miarę opanuję nowe techniki i będę z nich zadowolony.

Pozdrawiam <3 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziki update!

mlp___ziemowit_oc_by_frozentear7-d9hn8ss

Praca dla Ziemowita czyli taka zapowiedź powracających requestów chyba :spike:

 

vmlp___heartbroken_by_frozentear7-d9hld34

I praca która miała być super ale wszystko szlag ku**!~~``12`... Robię pracę robię wszystko pięknie a nagle Canvas Save Error. Dziękuję pan SAI. Został mi taki plik .png i mogłem tylko dodać efekty świetlne na bokach. A chciałem jakieś klimatyczne tło ścieżki leśnej wykonać. Miałem taki fajny kucowy obrazek zrobić do mojej pioseneczki mimo że nie związanej z kucami. Ale wyszło jak wyszło. Mimo to podoba mi się to jak włoski ogarnąłem i światło więc wygryw 50%

 

 

"Carnival"

Waiting…


Looking at the broken mirror made from my frozen tears
Drowning in the void conquered by my haunting fears
My reflection is a vision I can stand no more
Something strange is in my guts and I can feel this warmth

I can feel the blood, monster crawling out of my insides
Rage of the unseen please let me describe you the insights
The rain
Heavy sorrow washing away the hurt
When everything gets cleaned up how come nobody sees the overt

Welcome to the Grand Carnival
where the broken souls meet so we invite you all
We're the clowns behind the masks of overflowing joy
Can't you see that in his hands you are just a silly toy
Meet the Grand Puppeteer. Hatred behind the scenes.
He pulls his strings around. Nooses around our necks.
I would die a million times I would commit the wildest crime
If I could live with myself for at least one last time

Crimson stains decorating the carnivore around my neck
Fate already written but my future is still unread
I'll go against all the plans and take a dive into the light
Remember me as a martyr wish upon my star in the night

I feel the cold salvation right between my eyes
A bullet is a one way ticket to the paradise
Is it a sin when you murder what's been already dead inside
Fading helpless puppet with no dignity left to hide

waiting...

 

Proszę polecam hehe! :yay: Pafeu jak Ty pięknie wiersze ciśniesz. Kiedyś postowałem na forum ale pochwalę się jeszcze raz. Taki poem mały z cyklu 4 częściowego który kiedyś chcę skończyć (mam 3/4 już).

 

OFICJALNIE OTWIERAM REQUESTY. Zapraszam na zapisy ale nie obiecuję szybkich prac! :D

Pozdrawiam

~~FrozenDonger  ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czo Ty ^^ Już na listę wrzucam.

Ale niestety muszą ją od razu zamknąć :spike:

1. Firstu

2. Pani Piernik

3. Plemie Zecory (btw świetna Zebra Cahan :yay: )

4. Wyblakłe Włosy

5. Calevan którego dziwnym trafem nie ujrzałem na kolejnej stronie tematu :D

Nie spodziewałem się że tak się wszyscy rzucą to wolę nie brać za wiele :D 

Dziękuję za miłe słowa zainteresowanie i skontaktuję się ze wszystkimi kiedy będzie trzeba.

~Zamrożony out

Edytowano przez FrozenTear7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cellyponysona3_by_frozentear7-d9hvjii.pn

 

Hej hej! Zamówienie od Firsta wykonane!
Kolejna praca kolejny zadowolony klient :spike:

Maly update co do requestów. Będę brał udział w pewnym projekcie związanym z rysowankiem grafik do wizualizacji fan fica i mam 6 minimum rysunków zrobić w okresie miesiąca+ więc trochę wolniej pójdą requesty. Planuję mieszać raz request potem rysunek odnośnie projektu znowu request i tak dalej. Mam nadzieję że nikomu to nie będzie przeszkadzało ale poświęcam czas dla fandomu :yay:

To tyle na tą chwilę kochani.

Chłodne Łezki out!

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...