Skocz do zawartości

Recommended Posts

GG: 54107884 (Pisać o rp albo jak coś)

Imię: Amet
Rasa: Pegaz
Płeć: Klacz
Wiek: 16 lat
Wygląd: Biała sierść. zielona grzywa i oczka. charakterystyczny czerwony pyszczek i rana na prawym policzku, prawdopodobnie po sztylecie.
Rodzina: 

Orientacja: Klacze i Ogiery
Status: Wolna
Umiejętności:

  • 4/4 ogierów stwierdziło że jest ładna :/


Mocne Strony: 

  • Przyjacielska
  • Lubi torurować innych :/

Słabe Strony:

  • Po alkoholu traci świadomość (nawet po kilku łykach)


CM: Czarny orzeł z krwawiącym sercem, symbolizuje ranienie innych fizyczne i przychiczne.
 2zhnrt2.jpg
Historia (w skrócie bo nie chce mi się teraz tego opisywać): Zyła samotnie w wielkim domu, opiekunka wysłała ją na dwór aby się pobawiła, zaczeli jej dokłuczać, dostała swój CM, rodzice prawili jej kazania, uciekła z domu na około 10 lat, wróciła i zaszła do ponyville gdzie poznała krzycha który odmienił jej życie.

Galeria:


V te dwa od Kiteczka107
tapeta_by_kiteczkapl-d95n1km.png
wieelki_hug_____by_kiteczkapl-d95mzvb.png

art_dla_ametsilver_by_karithecatx3-d90kgw3.png
^ By ~ Tosty3000
2wgajur.jpg
^Jeśli jest z tym jakiś problem proszę o powiadomienie mnie na pw^
o7si6r.jpg

2cnxz5y.jpg
jqrucw.jpg

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem z nudów, ciekaw na co trafię.

Jestem tak zaskoczony, że piszę pierwszy post poza offtopem.

Ocek całkiem ładny, trzymałbym w domu do miziania czy coś. Tak jak historię rzadko czytam, to taką historię przeczytałbym choćby miała 5 stron. Oc mnie naprawdę zainteresowało wyglądem i cechami. Jeśli inne Oceki będą miały podobnie...rzadko spotykane cechy (A przynajmniej ja, wchodząc tutaj raz na 2 tygodnie, nie widzę nic ciekawego, a jednocześnie nie przesadzonego), to historię warto jakośtam rozpisać, naprawdę...No, chyba że nie masz pomysłu, ale i tak historia mogłaby być dłuższa.

8/10 bo fajnie wygląda (Gronki nie umiejo oceniać), zniewoliłbym do miziania.

Groniuś out.

Edytowano przez Gronkling
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieski Jednoróg to GentleDrop. Był narzeczonym Amet w rp ale ten kto prowadził jego postać przestał się udzielać więc jest że on ją zostawił. Ficki pisałem już dwa i oba były słabe. Mogę napisać na bezie rp które grałem ale do tego potrzebuję zgody innych osób i przypomnieć sobie jak to było bo gram nią od około 4 miesięcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 year later...

<grzebie w starych OC>

 

Czerwony pyszczek znaczy wiecznie zakatarzona. Albo pijana? Może stąd ta osłabiona wytrzymałość. Zupełnie jak ja, w sensie z tym katarem oczywiście! W zimę przeziębiony, w lato uczulony.

 

Miałem na święta taką postać w PonyTown, tylko że będąc arystokratką już nią pozostała. Motyw zabarwionego pyszczka fajnie wygląda też u - jakże znanego - Mustanga z Dzikiej Doliny:

 

Spoiler

-Spirit-Stallion-of-the-Cimarron-spirit-

 

Sporo godnych artów jej się dostało.

 

Edytowano przez Favri
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PervKapitan napisał:

Zabarwiony tak pyszczek to zwyczajne odmiany występujące u koni i jest dość częste w naturze 

 

W sumie racja, może źle napisałem: Z tych bardziej znanych zabarwionych pyszczków ;)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...