Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Garin

Dzień Jabłka [Konkurs]

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Jak wiecie(albo nie wiecie) 28 września jest Światowym Dniem Jabłka i z tejże okazji chciałbym zachęcić do wzięcia udziału w dwóch konkurencjach:

1. Plastycznym:  technika dowolna, kreacja musi zawierać tematykę związaną z AJ/MLP oraz jabłkami

2. Kulinarny: ciekawe przepisy na potrawy zawierające jabłka + zdjęcie gotowego dania

Regulamin:

- zakaz umieszczania w pracach treści gore/clop (plastyczny)

- zakaz wykorzystywania prac wykonanych przez osoby trzecie

- przepis ma być sprawdzony!

- prace należy przesłać na moje PW

Czekam do 30 października. Kiedy zostanie wydany werdykt, zwycięskie i wyróżnione dzieła zostaną tutaj upublicznione.

Nagrodą będzie oczywiście unikalna odznaka za trzy pierwsze miejsca w poszczególnych konkrecjach. Oczywiście, jeśli admini przywrócą system odznak.

Pytania w sprawie konkursu można pisać pod tym tematem.

Edited by Garin
Poprawka
  • Upvote 4

Czyli w kucharskim już można gore? :wow: 

Możesz i w plastycznym gore umieścić, ale nie licz na publikacje pracy.

Tak serio, to raczej nie spodziewam się w części kucharskiej, że komuś przyjdzie do głowy przygotowanie potrawy z elementami gore.

Edited by Garin
  • Upvote 1

Garinę, jeśli okazałoby się, że nikt nie dał pracy plastycznej to mogę dać to co narysowałem (jeśli NAPRAWDĘ to będzie konieczne )

Ale co do pytań, jest limit prac? Można w dwóch ,,kategoriach" startować?

Guest Ziemowit

Chciałem się spytać, czy jak się bierze udział, to od razu trzeba w dwóch, czy można wziąć udział tylko w jednym

Właśnie, można brać udział w dwóch kategoriach?

Chciałem się spytać, czy jak się bierze udział, to od razu trzeba w dwóch, czy można wziąć udział tylko w jedny

Ale co do pytań, jest limit prac? Można w dwóch ,,kategoriach" startować?

Wiedziałem, że o czymś zapomniałem...

Oczywiście, że można w obu kategoriach albo tylko w jednej. Zaś jeśli chodzi o limit prac to jedną na kategorię.

Za tagi masz u mnie minus, Garin...

Tagi się poprzestawiały przy dodawaniu tematu i wychodzi z nich, że "pony best is background", czyli w sumie nawet lepiej niż w zamierzonej wersji.

Edited by Garin

Kurczę chętnie bym wziął udział,ale nie mam miejsca na telefonie,żeby zrobić zdjęcie.:fluttershy4:

To nie jest wymówka, bo zdjęcie można wysłać na neta, usunąć, zrobić konkursowe, wysłać usunąć i ściągnąć stare :).

• Upvote 1

Ok jakoś da radę,nawet mam pomysł.Wiedząc,że nie mam umiejętności plastycznych wezmę się za  kucharski chociaż jako facet nie powinienem.:ming:

Czy jabłka mają być głównym składnikiem, czy mogą być tylko dodatkiem?

Głównie chodzi o to, aby jabłka się tam znalazły, czyli bez różnicy, czy jako główny składnik, czy jako dodatek.

Przepis na jabłko:

1: Pójść w nocy do sadu.

2: Podejść do drzewa.

3: Doskoczyć do jabłka na gałęzi i je zerwać.

4: Odpędzić się od psa.

Gotowe! Smacznego!

jablko_rajski_owoc1_popup.jpg
  • Upvote 7

Dziękuje za przypomnienie Chief.

Otóż w kwestii przepisu należy go uprzednio własnoręcznie przygotować/ugotować. Jakby ktoś miał wątpliwości.

Ponownie przypominam, że pozostało niecałe 5 dni do oddania prac.

Edited by Garin

godzinę temu White Hood napisał:

Do której godziny można oddawać prace?

Do godziny 23:59 dnia 30 października.

WYNIKI KONKURSU!

W części plastycznej przede wszystkim brany pod uwagę był klimat pasujący do eventu jak i wykonanie. Klasyfikacja uplasowała się w następujący sposób:

1. miejsce: Fikus

http://i.imgur.com/bcdH8M6.png

2. miejsce: DJSzklaż

http://i.imgur.com/6qDfyEt.jpg

3. miejsce: Simplistic Invention

http://i.imgur.com/Kr9yniZ.jpg

W części kulinarnej było już ciężej bowiem każdy miał świetne pomysły na dania (Sam Serox próbował i się nie zatruł, także...). tutaj pod uwagę był brany sposób prezentacji, pomoc ze strony instrukcji jak i poziom zaawansowania, czyli "jak ktoś się postarał z tym i jak trzeba się postarać, by to zrobić". Klasyfikacja wypadła w następujący sposób:

1. miejsce: Chief

2. miejsce: White Hood

3. miejsce: Rex *Monster* Crusader

Wszystkie prace kulinarne (kolejność nie ma wpływu na miejsca):

https://docs.google.com/document/d/1cctxYqZlg7JJtLhcYagtnwj7qaRFkHwQntUV1lR9WEY/edit?usp=sharing

Gratuluję i dziękuję wszystkim zwycięzcom w kategoriach jak i pozostałym uczestnikom, którzy nadesłali swoje prace za poświęcenie swojego czasu na przygotowanie dań jak i prac plastycznych.

Edited by Garin
  • Upvote 4

Gratuluje wszystkim uczestnikom. Widzę, że prac było dużo, i dobrej jakości, co cieszy. Jednak dział AJ nie jest zapomniany przez naród.

Musze przyznać, że niektóre prace wyglądają na prawdę smakowicie, a arty naprawdę ładne i z pomysłem. Byle tak dalej, a ja czekam na więcej nowych, nietypowych konkursów.

Szczerze jak zobaczyłem co inni zrobili to sobie tylko pomyślałem "po co Ja w ogóle próbowałem":fluttershy5:Gratuluje umiejętności kulinarnych.

• Create New...