Skocz do zawartości

Lunarna galeria sław


Ares

Recommended Posts

Witajcie Użytkownicy!

Podczas pełni Księżniczka przebywająca w podróży po Equestrii rozmyślając i podziwiając piękne widoki oświetlone blaskiem księżyca, wpadła na bardzo ciekawy pomysł.  Księżniczka Luna postanowiła stworzyć osobną galerię sztuki, w której to będą gromadzone zwycięskie prace z różnego rodzaju konkursów, plastycznych czy też literackich aby nie zapomnieć o swoich poddanych. Każdy z was w dowolnej chwili będzie mógł odwiedzać galerię sław pani Nocy. 

 

rd_login?IMToken=a6821005001569cba686110
Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Witamy 
Nadeszła wiekopomna chwila, długo wyczekiwana noc, noc w którą Księżniczka Luna przybyła aby nagrodzić osoby, które wzięły udział w konkursach, plastycznym a także literackim. Albowiem pragniemy wyróżnić aż sześć osób.
W konkursie plastycznym nagrody zdobywają osoby za:
Miejsce pierwsze 
Mrs. Octavia
Piękna Humanizacja, bardzo dopracowana widać doskonale, że spędzone było przy niej trochę więcej czasu. Przede wszystkim praca zaskoczyła nas detalami.

 

another_luna_by_golden_fly-d8mpae2.jpg

 

Miejsce drugie
Anathiela
Praca również na wysokim poziomie, bardzo urzekł nas styl w jakim to Luna została przedstawiona. Piękne zdobienia i te duże skrzydła bardzo ładna praca.

 

princess_luna_dragon_by_bleulecorbeau-d8

 

Miejsce trzecie
Cahan
Praca nas bardzo zaskoczyła a może inaczej bardziej pomysł przedstawienia Luny jako rośliny. Dlatego zadecydowaliśmy, że zasługuje na trzecie miejsce.

 

princess_luna_as_sundew_drosera_regia_by

 

 
Pragniemy również wyróżnić pracę Uszatki nad, którą długo się zastanawialiśmy. Bardzo nam się podobała Luna przedstawiona jako wilk i do tego te piękne duże uszy. Mamy wielką nadzieję, że następnym razem się uda i życzymy powodzenia w dalszych pracach.

 

canine_luna_by_xxuszatkaxx-d8m2wqx.png

 

 
Nadeszła pora na konkurs literacki. Tutaj bardzo ubolewamy nad tak małą ilością osób, które wzięły udział.
Oto zwycięzcy: 
Miejsce pierwsze
Arkane Whisper
Bardzo ciekawa i trzymająca w napięciu historia i interesujące zarówno klimat, jak i fabuła zadecydowały, przy naszym udziale, że praca ta zasługuje na pierwsze miejsce. Pragniemy dalszego rozwoju wątku fabularnego, gdyż spodobał nam się ten swoisty wstęp i chcielibyśmy poznać jego rozwinięcie w dłuższej formie.
Miejsce drugie
Chief
Również bardzo ciekawa historia, postanowiliśmy, że zasługuje na miejsce drugie z racji tego, że nie zbyt przypasowało nam przedstawienie księżniczki Celestii jako bezwzględnej, niemającej skrupułów morderczyni. Jednakże opowiadanie nadrabiało ciężkim klimatem i wyczuwalne było napięcie i strach. Choć tak właściwie możnaby to uznać za koszmar naszej księżniczki, co dodaje dodatkowego smaczku całemu opowiadaniu, jednak. Pragniemy dalszego rozwinięcia pracy.
Miejsce trzecie
Shaviver83
Ta praca również była bardzo ciekawa jednak pisanie z pierwszej osoby czyli oczami innego kucyka nie jest typem opowiadań, za którymi jakoś szczególnie przepadamy z drugiej było to inne spojrzenie na przedstawianą postać, bo jednak było to coś innego. Popracuj trochę nad stylem wypowiedzi, ponieważ wyraźnie czuć było, że jesteś dopiero początkującym graczem na arenie komedii. Tym niemniej pragniemy, by praca ta była kontynuowana, a nuż przerodzi się w coś jeszcze bardziej interesującego.
 
Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursach dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów jednocześnie zachęcając do regularnego odwiedzania naszego działu, gdyż bardzo możliwym jest, że w przyszłości pojawią się znacznie bardziej dopracowane pod względem tematyki i organizacji konkursy zarówno literackie jak i plastyczne.
Pozdrawiamy Ekipa Regnum Lunae.

 

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

 

 

Witajcie.

Mam zaszczyt w końcu przedstawić wyniki Lunarnego Konkursu komiksowego pt. "Powrót do szkoły".

Na wstępie chciałbym przeprosić wszystkich za zbyt długi czas oczekiwania na wyniki, ale początkowo Ekipa Jurorów ne mogła się zgrać czasowo, później jak już się zgrała, wyniki nie pojawiły się, bo miałem dość ciężki tydzień na studiach a w sobotę, w którą miały zostać ogłoszone zająłem się tak zwanym życiem i jakoś uleciało. Ale w końcu udało się. I tu kolejny raz muszę was przeprosić, bo jednak nie będzie fizycznych nagród, gdyż sponsor się wycofał ze sponsoringu nagród a ja myślałem do zeszłego tygodnia, że nagrody są dalej aktualne, ale nadal zwycięskie prace pojawią się w Equestria Times. Wiem, że to jest marne pocieszenie i możecie poczuć się oszukani i wyzywać mnie od oszustów i drani, jednakże byłem tą wiadomością równie niemiło zaskoczony, jak wy, kiedy to przeczytacie/ przeczytaliście. No ale cóż mogę zrobić poza przeproszeniem was za to, że nie mogę wam dać nagród, bardzo bym chciał ale niestety jestem za biedny, żeby osobiście ufundować obiecane nagrody. A teraz nie przedłużając już więcej czas na oficjalne wyniki.

 

III Miejsce

to miejsce zajęła praca Ignis Vespera

Spoiler

2015-10-24_15.11.50.jpg.f78c64cdde71ee55

 

Jurorom spodobał się pomysł. Z wykonaniem gorzej, no ale w końcu obowiązuje tu zasada, że jeżeli pomysł jest w miarę dobry można przymknąć oko na wykonanie.

II miejsce

zajęła praca Battlebird

Spoiler

Praca bardzo mocno przypomina o czasach, kiedy było się w szkole i chciałoby się cofnąć godzinę na zegarku, by dospać jeszcze te pięć minut. Poza tym Jury stwierdziło, że wykonanie jest ciekawe.

i wreszcie

I miejsce

tutaj Jury nie miało wątpliwości, że to miejsce należy się Dżumie.

Spoiler

problemy_pl_by_deltalix-d9eddds.png

Tutaj Jury zwróciło uwagę na ciekawy styl wykonania, oraz pomysł. Zarówno jedno, jak i drugie rozbawiło Jurorów do tego stopnia, że wynik nie mógł być inny.

Zwycięzcom serdecznie gratuluję, pozostałym życzę powodzenia w następnych konkursach. Jeszcze raz przepraszam za opóźnienia wszelkiej maści i treści oraz wszystkie niedogodności związane z brakiem fizycznych nagród. Jest mi z tego powodu równie przykro, jak wam. Chciałem, żeby nagrody były i wiedziałem, że forum ma sponsora od nagród ale niestety ten się wycofał i zostałem na lodzie z planami nagrodzenia zwycięzców.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...