Skocz do zawartości

Krakowski Pony Meet 12.3


1stChoice

Recommended Posts

Program zostanie opublikowany najpóźniej do 08. października.

Co z planem? 

Gdzie jest napisane, że tego 8 października? :P

BTW. Jeśli ktoś chciał mnie widzieć na meecie ( w co wątpię) to ostatecznie raczej się nie pojawię. Zachorowałem dość mocno i nie wiem czy wyjdę z tego do czasu meeta. Jednak mam nadzieję, że tak będzie.

Edytowano przez FirstChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja już została zamknięta, więc wszystkich którzy nie zdążyli, zapraszamy do rejestracji na miejscu (uprzedzamy jednak, że sala pomieści akurat tyle osób ile uiściło składkę organizacyjną).

Hmm... to już nie wiem, jest w ogóle sens przyjeżdżać skoro się nie rejestrowałem? Będę musiał liczyć, że ktoś kto zapłacił się nie pojawi czy jak? :sparkler:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Chodziło mi bardziej o tę część:

uprzedzamy jednak, że sala pomieści akurat tyle osób ile uiściło składkę organizacyjną

Bo że mogę wejściówkę kupić za dychę to spoko, tylko żeby to nie była wejściówka jedynie na korytarz, bo na sali, gdzie będzie się działo wszystko, nie będzie już miejsc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko żeby to nie była wejściówka jedynie na korytarz, bo na sali, gdzie będzie się działo wszystko, nie będzie już miejsc.

Jeśli o to chodzi, to nie będzie "korytarza", bo cała impreza odbywa się w jednej z sal Dworku Białoprądnickiego, do której jest bezpośrednie wejście z zewnątrz.
Można zarejestrować się na miejscu, tylko sumiennie uprzedzam, że sala nie pomieści dużo więcej osób niż tyle ile się zarejestrowało do tej pory (pamiętajmy jednak, że zawsze jakieś 30% się nie pojawia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o to chodzi, to nie będzie "korytarza", bo cała impreza odbywa się w jednej z sal Dworku Białoprądnickiego, do której jest bezpośrednie wejście z zewnątrz.Można zarejestrować się na miejscu, tylko sumiennie uprzedzam, że sala nie pomieści dużo więcej osób niż tyle ile się zarejestrowało do tej pory (pamiętajmy jednak, że zawsze jakieś 30% się nie pojawia).

Czyli jedna kamerka wystarczy, by uwiecznić całe wydarzenie? SUPER!! Jak zwykle zjawi się "wasz filmowiec" :) Szczególnie, że współpracuje z KopytTv. Szkoda tylko, że McKeya nie będzie :( Ale mam nadzieje, że Kuracyja się zjawi. No i reszta znajomych :)

EDIT :)

NO I JUŻ PO MEECIE. Było Bardzo kameralnie, mało prelekcji. ALE ZA TO JAKIE!! Materiały jak zwykle wkrótce, gdyż właśnie sie konwertują :)

OTO ---> PLAYLISTA KPM12.3

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...