Skocz do zawartości

Czy pisać?


Amet_Silver

Czy chcecie takie opowiadanie?  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie takie opowiadanie?

    • Tak
    • Mam to gdzieś :v
    • Nie
      0


Recommended Posts

   Witam. Tworze ten temat aby dowiedzieć się czy warto zaczynać pisać ficka opierającego się o rp które grałem. Główną postacią będzie moja OC do której link jest tutaj : *Klik*

   Od razu mówię że pytałem osoby które w ficku się znajdą czy mogę to spisać. Jak na razie większość wyraża zgodę. Jeśli się zdarzy że ktoś takiej zgody nie wyrazi pominę sceny z tą osobą albo zastąpię ją. Na początek mogę w skrócie opowiedzieć co będzie się tam działo. Więc większość to będzie Ship Mojej OC Amet z Krzycholdenem. Będą elementy gore ale bardzo niewielkie (Cięcie się itp.) Do całej historii będę dołączać również moje inne OC np. Fektus, siostrę Amet która dostanie swój oddzielny dział. (Od razu mówię że 99% opowiadań z Fektus będzie się opierało na clopach.) Będzie też tworzona historia zupełnie inna w której będzie głównie on: *Klik*
   Cóż. Na razie chyba tyle mogę powiedzieć. Początki opowiadania mogą nie być najlepsze bo rp zacząłem kilka miesięcy temu więc przypomnienie sobie dokładnie tego co się działo i co kto pisał będzie ciężkie. Jak by co mam pomoc więc nie będzie to aż tak złe jak inne opowiadania które pisałem. ^^ (Ale dobre też nie będzie). Jeszcze raz dodam że to będzie głównie Ship, podkreślam to bo wiem że są osoby które nie przepadają za takimi opowiadaniami.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pana poprosimy z takimi wątkami na offtop. W dziale opowiadań albo dodajesz gotową pracę (w formie np. rozdziału czy całego opowiadania), albo paszoł won.
I jeszcze jedno. FIK lub FIC, od FAN FICTION. Przestańcie tworzyć szpetne, pozbawione znaczenia zlepki typu "fick".

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wut, podżebao normalnie. Jeśli masz ochotę pisać, to napisz i zostaw gdzieś tu, ludzie ci ocenią. Jeśli nie chce ci się pisać, to zajmij się czymś ciekawszym. Uczciwa propozycja, nieprawdaż? ^^

w takich chwilach brakuje mi doraźnych środków rozwiązujących wszelkie problemy :c

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem trochę i nie mam ochoty marnować czasu jeśli nikt nie będzie miał ochoty tego czytać. + Musze sobie przypomnieć co się dokładnie działo i pogadać z innymi czy się zgadzają aby tak to opublikować. Ja osobiście chętnie to napiszę ale nie będę tego pisać tak tylko dla siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie historii na podstawie RP to ciężka sprawa, to raz.

Powinieneś jednak wrzucić to na offtop lub wpierw zapytać Dolara czy ten temat może tu być, to dwa.

Nikt nie oceni nawet wstępnie czegoś, czego nigdy nie zobaczył, więc zasadniczo powinieneś wrzucić tutaj choć prolog i pierwszy rozdział, by było co czytać, to trzy.

nie mam ochoty marnować czasu jeśli nikt nie będzie miał ochoty tego czytać

Jeśli myślisz, że ktoś ci się tu autentycznie z góry zdeklaruje, to może powinieneś napisać "szukam korektora" czy coś, to będzie cztery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast do offtopu lepiej było wrzucić to do Stowarzyszenia Żyjących Piszących, przynajmniej moim zdaniem.

Ad meritum, jeśli masz czas, chęci, podstawowe umiejętności i pomysł, to pisz. Nikt nie gwarantuje sukcesu, nikt nie gwarantuje nawet, że uda Ci się to w ogóle zrealizować. Jednak w tym wypadku lepiej spróbować i żałować, niż żałować, że się nie spróbowało :rdblink:. Tylko ostrzegam: "Pisanie uzależnia" oraz "może szkodzić Tobie i osobom w Twoim otoczeniu" :rainderp:. A poza tym to ciekawa forma rozrywki, a i zwiększenie ruchu w dziale nie zaszkodzi.

 

Tyle ode mnie. :lazyrainbow:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Pisać zawsze warto. Nawet jeśli tekst będzie słaby, to i tak uzyskasz jakieś uwagi, które mogą okazać się bezcenne.

Co do tego:

Już pisałem trochę i nie mam ochoty marnować czasu jeśli nikt nie będzie miał ochoty tego czytać.

Zastanów się, czy tekst pisany pod publikę może być dobry, i da Ci choć trochę przyjemności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie sprawdzisz, to się nie dowiesz. Ktoś tam na pewno przeczyta, o ile to wypuścisz.

No i... Tak, jak Flashlight to napisał, powiem, że pisać zawsze warto. Dowartościowuje cię, kształci i trenuje wyobraźnię. Jest też doskonałym zjadaczem czasu.

Jeżeli chcesz porządnie coś napisać, znajdź sobie korektora i prereadera... Albo i nie. To ma być duży projekt? Tylko go nie porzuć w środku "Bo mi się nie chce". Jak coś zaczynasz, skończ to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amęt, pozwól że powiem Ci coś ważnego o pisarstwie: jeśli chcesz pisać tylko i wyłącznie dla stada komentarzy, to sobie odpuść, bo to nie ma sensu. Jeśli coś nie sprawia Ci minimalnej satysfakcji samej w sobie i potrzebujesz od razu kwiatów i fanfar, to nie tędy droga i tylko byś się męczył :rdblink:. Nigdy nie masz gwarancji, że zdobędziesz czytelników i komentarze, no chyba że źle otagujesz i przyjdzie Dolar z groźbą bana. Jesteś początkującym pisarzem, który jak dotąd zasłynął tylko w negatywnym znaczeniu tego słowa. Ma to swoje wady i zalety. Wady są takie, że nie masz wyrobionej marki, co znacznie podwyższa prawdopodobieństwo, że ludzie przyjdą i zostaną. Do zalet należy to, że przyjdą zobaczyć z ciekawości czy to będzie tak samo idiotyczne jak Czarny Pegaz. Może im się spodobać i mogą zostać Twoimi czytelnikami.

Dlatego, postaraj się by to było dobre. Nie, to złe słowo. Postaraj się by było zajebiste jak lody pistacjowe albo kiełbasa z jagodami. Pisanie na podstawie role play'a sobie lepiej na początek odpuść, bo to łatwo zepsuć. Załatw sobie kompetentnych ludzi, którzy będą Ci wypociny patroszyć tak bardzo, że aż ich znienawidzisz.

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc zacząłem pisać ale zaciąłem się po kilku zdaniach z myślą "Kurczę... I co dalej było..." Więc czekam na odpowiedz znajomego z którym akurat grałem to rp. Po za tym może ktoś chciałby być prereaderem? Tu moje gg jak ktoś chciałby zobaczyć co mam i wytknąć mi błędy: 54107884 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiadanie na podstawie clopów :soawesome: biere

Hmmm... A wspominałem że Fektus ma 14 lat? Nie żeby coś xd.

Mogę spróbować pomóc, ale nie mam umiejętności, doświadczenia, czasu i gg.

Można się kontaktować na pw tutaj aczkolwiek wygodniejsze było by dla mnie gg.

I nie przejmuj się za bardzo krytyką, bo zawsze znajdą się osoby co hejcą dla hejcenia. Każdy ma inny gust, każdy lubi co innego i nie powinno być to przyczyną "wylewania wiader gówna".

Spokojnie. Gdybym się nią przejmował już dawno bym się pociął mydłem czy coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...