Skocz do zawartości

Uszanowanko jestem nowy


PaniczDemek

Recommended Posts

Uszanowanko jestem nowy na tym forum ale jako bronies to niedługo będzie rok mówienie uszanowanko to mój ulubiony rodzaj przywitania.Zacząlem już zbierać figórki.Narazie wstawiłem już jeden post  pytający odnośnie jakiegoś Ponnymetu w Zgorzelcu więc jeżeli ktoś z was wie czy nie długo jakiś się nie pojawi to piszcie :) .                                                                                                                                Z góry dziękuję.                              

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój post o meecie wyleciał w powietrze - dałeś go tak głęboko w nie tym dziale co trzeba, że to aż zakuło w oczy xD

Zasadniczo, Zgorzelecki jest taki troszkę dziwny - to minimeet, ludzie wpadają jeśli chcą pogadać o czymkolwiek, zwykle nawet nie związanym z serialem, do tego nasze daty spotkań ustalamy łopatologicznie - zwykle po matce pieniężnej(wypłatach) i w miesiącach kiedy nie ma innych świąt itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Ja zrozumiem wiele rzeczy, lecz... W momencie gdy ktoś rejestruje się na forum dyskusyjne, robi to w celu rozmowy z innymi osobami. Dlatego też nie rozumiem jak można tak bardzo pieprzyć ortografię oraz (głównie) interpunkcje. Bez tego mało osób Cię zrozumie, a jeżeli zrozumie to będzie patrzeć na Twoje wypowiedzi z niesmakiem. Jak jeszcze ortografię można dzięki każdej przeglądarce poprawić, tak z interpunkcją już gorzej, ale naprawdę... Polska interpunkcja nie jest trudna.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Ja zrozumiem wiele rzeczy, lecz... W momencie gdy ktoś rejestruje się na forum dyskusyjne, robi to w celu rozmowy z innymi osobami. Dlatego też nie rozumiem jak można tak bardzo pieprzyć ortografię oraz (głównie) interpunkcje. Bez tego mało osób Cię zrozumie, a jeżeli zrozumie to będzie patrzeć na Twoje wypowiedzi z niesmakiem. Jak jeszcze ortografię można dzięki każdej przeglądarce poprawić, tak z interpunkcją już gorzej, ale naprawdę... Polska interpunkcja nie jest trudna.

A może on jest Futurystą :wow2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowank  odpowiem na pytanko :D 
1.Tak gram w gry teraz przykułem się di cs'a:go oraz do the binding of izaak.
2.ostatno zainteresowałem się kaiążkami z uniwersum
Metro 2033  oraz programowaniem i trikami nożem motylkowym noża jako tako nie mam ale od czego jest lego :).
3.FigUrek mam dokładnie 13 w tym 4 unikaty.
Poza tym  mam na imię Demetriusz i chodze do drógiej gimby  czsami siede na kucykowtm team speaku pod nickiem demek .Jestem typem gadatliwej i czasami dwnerwującej osoby ale patrze na wszystko bardzo optymistycznie .Lubie zawierać nowe przyjaźnie.
Dziękuje za miłe i ciepłe przywitanie i wyjaś nienie sytuacji z meetami w Zgorzelcu.
Jeżeli kotś chcioiałby pogadać to zaproście mnie na steamie nick to demek88.
 
 
 
 
 
 
 
 
Ps.to gdzie ten alkohol ?
 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CKSaBEa.gif STPH PLZ

Witaj, mam nadzieje że uda ci się znaleźć tutaj bratnie duszę. Widzę że coś mało pytanek to łapej :

1. Jaką to range osiągnęło się w csgo?

2. Ulubiony poniacz?

3. Ulubiony złodupca?

4. Jak poznałeś serial/fandom?

5. Byłeś kiedyś na jakimś ponymeecie? (Jeśli nie byłeś czy chciałbyś być?)

6. Did bush make 9/11?

 

Kurde alkoholu nie mam ale podzielę się kamykiem :tom:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym alkoholem to żartowałem i tak jest nie dobry (wiem bo prubowałem) 

1.,,Dlaczego MLP ?" A dlaczego nie .

A tak na poważnie to MLP JEST ŚWIETNE 

2.Jestem z wojewódzsposób  dolnośląskiego i nie nie jestem dyslektykiem po prostu nie zauważam błędów bo pisze na telefonie  :P

3.W CS:GO mam silver master elit ale mam dopiero 21  meczów wygranych.

4.Ulubione poniacze to Pinkie Pie i Twilight (Ale  i tak wszystie są świetne)

5.Mam nadzieje że Discord się liczy.

6.Serial jako tako znałem ale oglądać zacząłem dopiero rok temu dzięki temu że brat zaczą mnie nim zalewać (ale to wszystko dzięki niemu) / A o fandomie w dość nie typowy sposób bo poprzez flim dokumentalny na temat bronies no i jak już zaakceptowałem to że nim jestem to postanowiłem dołączyć.

7.Tak chciłbym pojechać na ponymeet.

8.Nie ogarniam tego pytania .

*żuje kamień przez chwilę*  mmmm bardzo smaczny :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...