Skocz do zawartości

Witam, Cześć i Czołem.


Andriu~

Recommended Posts

Witam Was wszystkich drogie kuce!

Witam i pozdrawiam nazywam się Andriu~ (Jak wynika z Nick'u). Baję zacząłem oglądać odkąd pamiętam, ale coś koło 4,5 lat już będzie. Można by rzec, że jestem wręcz cały przesiąknięty MLP. Pochodzę z województwa Śląskiego, miasta Zabrze. Pomimo tego, że konto mam od połowy lipca. Dopiero teraz się przełamałem do napisania pierwszego postu. Mam nadzieje, że dobrze mnie zapamiętacie ^^

Mógłbym pisać wiele, lecz kto by to wszystko czytał. Więc jestem otwarty na pytania :squee:

Pozdrawiam.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! :D no to pare pytań odemnie: Ile masz lat ? Ulubiona postać, antygonista? Czytasz? Jesli tak to jaka jest Twoja ulubiona książka?  Jakiej muzyki słuchasz, jaki gatunek preferujesz? Masz ulubionego fan fica? Czym sie interesujesz oprucz tego zacnego serialu ? :usure:

To tyle pytań odemnie, nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć: Witaj i baw się dobrze :ajhug:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Zabrze mówisz... Fajnie :) Ktoś z moich okolic zawitał na forum :sfhug:

Nie wypada witać nowych bez jakiegoś prezentu, tak więc trzymaj :cydr: :)

Kilka moich standardowych pytań:

1. Lubisz ptaki?

2. Jeśli tak to jakie najbardziej? (jeśli nie to pomiń pytanie)

3. Lubisz Wonderbolts?

4. Śniły Ci się kiedyś kucyki?

To tyle. Życzę miłego korzystania z forum oraz jak najwięcej postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! :D no to pare pytań odemnie: Ile masz lat ? Ulubiona postać, antygonista? Czytasz? Jesli tak to jaka jest Twoja ulubiona książka?  Jakiej muzyki słuchasz, jaki gatunek preferujesz? Masz ulubionego fan fica? Czym sie interesujesz oprucz tego zacnego serialu ? :usure:

To tyle pytań odemnie, nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć: Witaj i baw się dobrze :ajhug:

 

Lat: 21.

Ulubiony kucyk z Mane6 to FlutterShy yay~ :yay:. Antagonista: Hmmm... Raczej Queen Chrysalis. Książek nie czytam ;_; Muzyki jakoś nie mam szczególnie wygórowanej, mam Dupstep, Drumstep, Elektryczną, House, Disco, Soundtracki z Różnych filmów, Fanmade od Bronies patrz Glaze, TombStone czy Prince Whateverer. od Owl City,  spokojne, trochę starsze. Więc mam istną mieszankę Wendlowską 8D. Za FanFici chciałbym się zabrać poczytać coś, a nie mam zbytnio czasu.

Z Zainteresowań, to trochę doodluje/rysuję, pogram, zobaczę jakiś film, obejrzę anime, Trochę się interesuję autami, trochę autobusami.

Witaj również i dziękuję :3

 

 

Hmm... Zabrze mówisz... Fajnie :) Ktoś z moich okolic zawitał na forum :sfhug:

Nie wypada witać nowych bez jakiegoś prezentu, tak więc trzymaj :cydr: :)

Kilka moich standardowych pytań:

1. Lubisz ptaki?

2. Jeśli tak to jakie najbardziej? (jeśli nie to pomiń pytanie)

3. Lubisz Wonderbolts?

4. Śniły Ci się kiedyś kucyki?

To tyle. Życzę miłego korzystania z forum oraz jak najwięcej postów.

1. Ptaki to są śliczne stworzenia, lecz szczególnego zainteresowania nimi nie darzyłem.

2. Kiedyś miałem 7 zeberek. :1

3. Wonderbolts są nawet w porządku tylko trochę mało epizodów z nimi.

4. Tak. I to nie raz.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książek nie czytam ;_; 

 

Real-Men-Read-Books.jpg

 

A tak poza tym, to witaj na forum. Mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze bawił.

Oto kilka pytanek ode mnie:

1. Masz jakieś zwierzątko? Jeśli tak, to opowiesz trochę o nim?

2. Pokażesz swoje rysunki? *robi oczy jak kot ze Shreka*

3.  Co ciekawego / interesującego / wartościowego / smacznego według ciebie jest w kucach?

4. Należysz też do innych Fandomów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej hej witamy na forum :yay:

Pozdrawiam ze Śląskiego ^^
Pytanka ode mnie:

1. Czy czujesz się jakoś konkretnie emocjonalnie związany z ulubioną z MLP? Jak?

2. Co sądzisz o EQ Grills? :wow:

3. Jakie masz metody na walkę ze smutkiem i depresją o ile takie chwile przychodzą?

Pozdrawiam :badass: 

Witaj również Frozen'ie :squee:

1. Może jakiś konkrety to może nie są, ale lubię oglądać MLP. Mam przynajmniej chwilowe oderwanie się od rzeczywistości, i mych czarno-białych myśli.

2. Nie oglądałem EQ Grills . . . Wróć. Obejrzałem tylko połowę pierwszej części do momentu gdzie był utwór na stołówce. I to tyle mojej podróży z EQG.

3. Więc... Nie mam jakiś skutecznych metod.

 

 

A tak poza tym, to witaj na forum. Mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze bawił.

Oto kilka pytanek ode mnie:

1. Masz jakieś zwierzątko? Jeśli tak, to opowiesz trochę o nim?

2. Pokażesz swoje rysunki? *robi oczy jak kot ze Shreka*

3.  Co ciekawego / interesującego / wartościowego / smacznego według ciebie jest w kucach?

4. Należysz też do innych Fandomów?

Witam Ciebie Gray Picture, mam też taką nadzieje ^^

1. Tak mam zwierzątko, jest nim Królik :fluttershy5:. Nazywa się Sami i ma aktualnie rok. Istne 2,5kg królika "miniaturki". Jest koloru rudawego, pyszczek i łapki są takie koloru podpalanego. Spokojna, nie paskudzi co ciekawe nie przegryza kabli. Jedynie raz ugryzie i pójdzie. A najsłodsze jest to, że jedno ucho ma stojące, a drugie klapnięte. :3

2. No nie wiem, nie wiem. *spogląda na Gray z jej oczkami* Awww-- No dobra może jeden. Proszę:

%7Boption%7D 

http://fav.me/d8zxin3 

3. Jak to co może być interesującego i wartościowego w kuchni. Lodówka oczywiście. :pinkie4:

4. Nope. Nie należę do innych fandomów.

 

 

Cześć Andriu :fshug:

My się już poznaliśmy więc nie będę katować pytaniami. Baw się dobrze!

Witaj Ravinie :fshug:

Tak my się już znamy :squee:

 

 

Witaj:rdhug:

Witam i pozdrawiam :squee:

 

 

Gratuluję przełamania się :fluttershy5:

Mam nadzieję, że zadomowisz się u Nas.

Dziękuję:fluttershy4:

Też mam taką nadzieje :aj5:

Edytowano przez Andriu~
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj przybij kopytko:brohoof: i łap kozaka od stalkeratenerife-forum-vodka-smiley.gif. Zadam tobie tylko dwa pytanka ^^

1.Co sądzisz o rapie?

2.W jakie gry grasz?

Dziękuje za odpowiedzi i baw się dobrze.

Witam również :brohoof:

1. I tu sprawa się komplikuję... Otóż nie lubię rapu. Nie lubię polskiego rapu (będzie hejt?) zrobiło mi się w głowie taki przesąd, że od razu jak słyszę polski rap, to wmieszane zostały hejty w kogoś, na dodatek ze sto razy a może i więcej przekleństw.  Nie wiem, może miałem akurat takiego pecha, że na takie trafiałem. Osobiście rap nie podchodzi do mnie. 

2. Troszkę tego jest:

  • Anno 1602/1701/1404/2070
  • Cave Story
  • Don't Starve / Don't Starve Together
  • HeartStone (Na Tablecie)
  • League of Legends
  • Need for Speed
  • OpenTTD
  • Ori and The Blind Forest
  • osu!
  • Portal 1 i 2
  • Sonic Generation
  • SimCity (chciałbym pograć w Cities skylines, ale komputer nie wyciąga)
  • Spelunky
  • Terraria
  • Torchlight 2

Trochę tego jest. Ale to jest tylko to co grałem ostatnio. Ale może znajdzie się coś co może pogramy razem 8D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...