Skocz do zawartości

Witajcie wszyscy


TheBlue306

Recommended Posts

Serdecznie witam na forum! :TaTds:A teraz czas na standardowe pytania:

1. Jakiś ulubiony antagonista?

2. Kiedy i jak zainteresowałeś się MLP?

Przybijmy kopytko za naszą ulubienicę:pinkie2:  Baw się dobrze na forum i miłego wieczora:gummy1:

hmm... ulubiony antagonista raczej król Sombra. Mlp zainteresowałem się parę lat temu po prostu ciekawiło mnie co to jest spodobało mi się na trochę je odstawiłem ale ostatnio znów mi się spodobało. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! :D Pare pytań na dzieńdobry: Ile masz lat ? Jakiej muzyki słuchasz? Rysujesz/piszesz ? Baw się dobrze i witam :ajhug:

Cześć mam lat 13 słucham dubstepu i czasami zdarzy się że posłucham popu nie nie rysuje ani nie pisze ale próbuje się przełamać i coś napisać ale chyba się nie uda. 

 

Hej hej witamy na forum! :molestia:

Takie pytanka ode mnie wpadną:

1. Masz może jakieś ulubione fan fici?
2. Co czynisz w życiu aby pokonać smutek i depresję gdy takowe nadejdą?

Baw się tutaj dobrze :yay: 

Hej tak mam dwa ulubione i pierwsze fan fici: wszystkie drogi prowadzą do equestrii (to był muj pierwszy fanfic ) i efekt motyla. Jeszcze nigdy nie miałem takiego momentu w życiu żebym musiał w jaki kolwiek sposób pokonać depresje a smutek sam przechodzi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Słuchasz dubstepu? Weź wrzuć, proszę ja Ciebie, parę dobrych kawałków, ostatnio staram się znaleźć coś dobrego w tym gatunku.

Ponadto polecam przecinki, ludzie raczej wolą czytać teksty je zawierające. Jeszcze pomyślą, że jesteś gimbusem czy coś w tym stylu.

W każdym razie, miłej zabawy na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Słuchasz dubstepu? Weź wrzuć, proszę ja Ciebie, parę dobrych kawałków, ostatnio staram się znaleźć coś dobrego w tym gatunku.

Ponadto polecam przecinki, ludzie raczej wolą czytać teksty je zawierające. Jeszcze pomyślą, że jesteś gimbusem czy coś w tym stylu.

W każdym razie, miłej zabawy na forum.

Proszę oto "kilka" kawałków. https://www.youtube.com/watch?v=rnzojDLKgFw&list=PLs3aM0rQNXUhcf_3a3EyAiexjAl3WzpM3 Tia uznajmy to za kilka.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...