Skocz do zawartości

[Rekrutacja] A może właśnie Ty chciałbyś zostać Opiekunem Octavii?


Recommended Posts

Po raz 64758645748591.... ;_______;

*ekhem*

Ogłaszam rekrutację na opiekuna Octavii!

Chcesz podjąć się tej pracy? Masz pomysły, czas i chęci?
Więc nie ma żadnej przeszkody! Możesz spróbować!
Jednak poczekaj chwilę..!
Zanim zaczniesz pisać podanie zapoznaj się z tą oto ścianą tekstu~

 

Wszelkie wymagania są takie same jak poprzednio, jednak wstawiam go dla przypomnienia

FAQ


Regulamin:

 

1. Przede wszystkim podanie ma nie łamać regulaminu ani działu, ani tego forum.
2. Podanie nie ma zawierać mniej niż 2 zdania.
3. Tylko jedna osoba może być opiekunem. To chyba jasne?
4. Osoba, która dostanie posadę nie powinna się chwalić na wszystkie strony
5. Jeśli opiekun otrzyma kilkukrotne ostrzeżenia i nie zareaguje na nie, może stracić posadę, bez szansy odzyskania jej
6. Każdy uczestnik rekrutacji ma się zapoznać z FAQ
7. Osoba, która dostanie posadę nie jest wyższa w rankingu niż avatar działu
8. Opiekun Octavii nie może bluźnić przeciwko avatarowi

 

Wymagania:

 

1. W miarę dobra ortografia. No bo błagam Octavia nie stawia błędów gdzie popadnie
2. Przynajmniej dwa tygodnie pobytu na forum i żeby owy użytkownik miał więcej niż 15 postów
3. Znajomość regulaminu działu i forum
4. Aktywność w dziale (w tym tworzenie nowych zabaw, dyskusji etc.)
5. Jakiekolwiek pojęcie o muzyce

Obowiązki:

 

1. Pomoc avatarowi w prowadzeniu działu, zwłaszcza, że ja bardzo jej potrzebuję ze względu na to że moje zdrowie nie raz mi nie pozwala na aktywność w tym miejscu.
2. Tworzenie nowych zabaw, dyskusji, odpowiadanie w zapytajkach etc. Czyli inaczej aktywność działowa.
3. Godna reprezentacja Kącika Muzycznego


Możliwości:

1. Noszenie specjalnej odznaki
2. Używanie kolorku (oczywiście z odpowiednią zgodą)
3. Zastępowanie avatara, w razie urlopu
4. Zawsze można zrezygnować, jeśli komuś się znudzi
5. Prowadzenie wszelkich zabaw i dyskusji
6. Odpowiadanie w zapytajce
7. Ocenianie w konkursach i eventach działowych

Uwaga!
Opiekun Octavii nie ma kolorowego nicku, ani dostępu do stref tylko dla moderatorów.

 

 

Gdzie mam wysłać podanie?

Do mnie na PW c:

Będę mógł używać kolorku?

Tak.


Mogę kandydować na opiekuna Vinyl?
Nie.

Co mam napisać w podaniu?
Tu liczy się kreatywność. Piszcie to co wam przyjdzie do głowy.
Dobrze by jednak było żeby wasze podania zawierały jakieś pomysły typu: Co zmienilibyście w dziale? Jakieś nowe zabawy/dyskusje?
I przede wszystkim... Dlaczego to akurat ty miałbyś być opiekunem Octavii? Pokaż, że ci zależy. c:


Jest do tego jakieś zadanie?
A i owszem, jest.
Należy wcielić się w Octavię w dowolnej sytuacji. Ale nie żeby było to coś typu "Octavia je ciasto, bo lubi ciasto."
To ma być coś kreatywnego. Np. "Co Octavia robi przed koncertem" itp.


Skąd reszta forum będzie wiedzieć, że to właśnie ja jestem opiekunem Tavi?
Ano stąd, że zostaniesz oznaczony specjalną odznaką c:

Do kiedy trwa rekrutacja?
Do momentu aż znajdę odpowiedniego kandydata. Jednakże póki co dam na to dwa tygodnie czyli do 11 czerwca.

Jak mogę stracić tę posadę?
Poprzez brak jakiejkolwiek aktywności w dziale, złamanie regulaminu działowego lub forumowego, lub z własnej rezygnacji.

Jeśli zostanę wybrany na opiekuna, mogę liczyć na twoją pomoc?
Ależ oczywiście! c:

Jaki mam dać tytuł wiadomości z podaniem?
Najlepiej żeby nie było coś typu "Hej", bo na to to nawet patrzeć nie będę.

Od Opiekuna Octavii oczekuję przede wszystkim aktywności i współpracy, bo muszę przyznać, że do tej pory nie natrafiałam na takie osoby. Mam nadzieję, że taka osoba jednak się znajdzie.
Liczę na was misiaczki! c:

I BŁAGAM ZAPOZNAJCIE SIĘ Z TYM CO JEST WYŻEJ BO JAK CZYTAM NIEKTÓRE PODANIA, KTÓRE MAJĄ PO KILKA ZDAŃ TO MNIE COŚ TRAFIA...

W razie pytań proszę pisać w tym temacie.

 

Nabór oficjalnie otwarty!

Termin upływa 19. 10. 2015 o godzinie 23.59!

Powodzenia!

Edytowano przez Szeregowa WWhite Fox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... a co się stało z poprzednim opiekunem? Z tego co wiem był nie dawno wybierany.

Chciałbym i tym razem złożyć podanie ale mam za wielkiego pecha i nigdy mi się nie udaje i tak jeśli chodzi o takie sprawy. ;-; Więc tylko powodzenia dla kandydatów!

Edytowano przez FirstChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... a co się stało z poprzednim opiekunem? Z tego co wiem był nie dawno wybierany.

Chciałbym i tym razem złożyć podanie ale mam za wielkiego pecha i nigdy mi się nie udaje i tak jeśli chodzi o takie sprawy. ;-; Więc tylko powodzenia dla kandydatów!

Zgłoś się, naprawdę warto. c:

Co do Discordii... Przestała mi w ogóle odpisywać jak i w ogóle wchodzić na forum. Nie mam z nią kontaktu od wakacji więc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli wyślę podanie prawie identyczne do wszystkich z poprzednich rekrutacji, w których się nie udało, to nic się nie stanie? :v Dość sporo się rozpisywałem i nie wiem czy jest sens pisania podania od początku jak w sumie dużo się nie zmieniło :< ( opiekuni dość szybko się wykruszają).

Edytowano przez Pierwszy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli wyślę podanie prawie identyczne do wszystkich z poprzednich rekrutacji, w których się nie udało, to nic się nie stanie? :v Dość sporo się rozpisywałem i nie wiem czy jest sens pisania podania od początku jak w sumie dużo się nie zmieniło :< ( opiekuni dość szybko się wykruszają).

Postaraj się w jakiś sposób urozmaicić swoje podanie, jeśli nie dasz rady przyślij to co możesz.

Od razu mówię, że za czasów pierwszej rekrutacji podania były naprawdę długie, w tym momencie tego u kandydatów niestety brak. Pisanie podań na temat, spełniających wszelkie warunki to też znak na to, że osoba kandydująca umie się wysłowić i będzie sobie dobrze radzić w tworzeniu własnych zabaw itd. Zresztą, nie patrzę tylko na samo podanie ale na jakość pisanych postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
4 minuty temu Szeregowa WWhite Fox napisał:

To właśnie ty mi nie odpisujesz od dłuższego czasu i w ogóle nie wiem o co chodzi :")

Odpisałem jakoś tydzień temu i do tej pory nie dostałem odpowiedzi.

@Edit a no rzeczywiście jest :_: Dlaczego nie dostałem powiadomienia? Przepraszam...

Edytowano przez Pierwszy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu Pierwszy napisał:

Odpisałem jakoś tydzień temu i do tej pory nie dostałem odpowiedzi.

@Edit a no rzeczywiście jest :_: Dlaczego nie dostałem powiadomienia? Przepraszam...

Witaj na forum :) Polecam sprawdzanie skrzynki przy każdym logowaniu. Swoją drogą, od jakiegoś czasu powiadomienia działają... dziwnie. Dostałem jedno z września :crazytwi2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Triste Cordis napisał:

Witaj na forum :) Polecam sprawdzanie skrzynki przy każdym logowaniu. Swoją drogą, od jakiegoś czasu powiadomienia działają... dziwnie. Dostałem jedno z września :crazytwi2:

Wszystko wcześniej mi działało normalnie... to pierwszy taki przypadek. Jeszcze raz sorka za niedopatrzenie :-;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...