Skocz do zawartości

Crisis Equestria Projekt (graficy,animatorzy)


Manfo12

Recommended Posts

Witam wszystkich Bronych i Pegasisters !

Po przeczytaniu tego Ficka po głowie chodził mi ten pomysł ale nie wiedziałem jak się za to zabrać ( w sumie to nadal nie wiem ) dlatego też pisze może razem uda się coś wymyślić w końcu w grupie siła :P.

Mianowicie mam pomysł na zekranizowanie tego Fanfica :aj5: myślałem o SFM (3D) ale może być za dużo roboty myślałem też o czymś na wzór animacji z serialu MLP FiM (2D) ale to się jeszcze omówi ja za bardzo nie znam się na animacjach więc to będzie wybór animatorów

Więc najpewniej przydaliby się jacyś graficy i animatorzy i kilka osób do dialogów ( może samemu uda mi się ich znaleść w gronie moich znajomych ;) )ale i tak przydało by się jeszcze kilku (tu najpewniej przydały by się pegasisters).

Tak jak więc to jest na razie tylko pomysł (i kilka moich bazgrołów :twiblush2: z moimi wizjami :) )

Więc jestem ciekaw waszej opini czy warto się w takie coś bawić czy jednak to za dużo ?

 

Edytowano przez Manfo12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, IDEA zacna :) Sam Jestem oficjalnie Lektorem tego fika z racji współpracy z tłumaczem. A twój pierwszy problem to FAKT, że fik prawdopodobnie został porzucony przez autora :( Na 3 rozdziały przed końcem :( Drugim to to, że to potężny Behemot. A jak zapewne wiesz, ekpa Rainbiow Factory Project ma swoje dzieło w powijakach. Mimo, że ich FIK/Ekranizacja, jest znacznie krótsze niż to :( Życzę ci duuuuuuuużo zapału, stary :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - nie znam się kompletnie na animacji, SFM i innych takich. Wiem jedynie, że to od groma roboty. Ale pozwolę sobie swoje trzy grosze wtrącić.

Najważniejsze pytanie - dlaczego chcesz "ekranizować" niedokończonego fika, w dodatku takiego, w którym tempo akcji czasami można by porównywać z Kubicą szalejącym w rajdzie Katalonii? Ponadto pomysł na miks audiobooka z ekranizacją pojawił się już wśród niejakich BogyleBronies, ale z tego co wiem oni ten projekt niestety również porzucili.

Nie zamierzam cię odwodzić od twojego pomysłu, ale proponuję drobną modyfikację. Wybierz na początek jedną, konkretną scenę (przykładowo jedna z wielu walk, albo, jeśli chcesz koniecznie zaczynać od początku - wessanie MainSix w portal) i zabierz się za nią. Taki sposób będzie chyba nieco sensowniejszy i przede wszystkim - jest większa szansa, że się uda go doprowadzić do końca.

Jak powiedział Artiko - idea zacna (jak większość w tym fandomie ;)), ale rzucenie się od razu na głęboką wodę nie jest dobrym pomysłem. Niemniej powodzenia życzę :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisałeś wywnioskowałem, że jesteś bardziej producentem/reżyserem aniżeli animatorem... może dasz jakieś jednoznaczne ogłoszenie w stylu: "animatorzy//graficy poszukiwani" to by ułatwiło sprawę :v

Scena może być z czegokolwiek, bo przecież tylko ćwiczysz skilla, a nie projekt(ten potem). Ja bym zrobił animacje do muzyki bo to fajniejsze, ale może tobie będzie pasować scena w stylu  epicki kaczor daffie

Epickie :ming:

Co łatwiej i wygodniej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...