Jump to content

[Pomoc] Pad Xbox 360 (PC)


Cipher 618
 Share

Recommended Posts

Mam pewne pytanie. Przy wielu grach na STEAM, mamy podpis "częściowa obsługa kontrolerów". Podobno pad Xbox 360 PC (oryginał) zadziała z każdym tytułem. Z doświadczenia wiem, że inne nie (np. mój szmelc nie). Ma ktoś tego pada, może potwierdzić? Mam zamiar kupić, dlatego o to pytam. 

Link to comment
Share on other sites

Pad pod xklocka 360 obsługuje większość tytułów dostępnych na steama i nie tylko. Obsługuje większość gier na PC wydanych od 2009 roku i powyżej. Sam korzystam i nie mam problemu z graniem w jakąkolwiek grę wymagającą pada, bądź taką w której pad jest opcjonalny. Możesz na spokojnie kupować albowiem opłaca się

Edited by Sosna
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Posiadam pada od Xbox a i take małe coś służące do podłączenia go do pceta. Kosztowało mnie to jakieś 50 złoty brutto.  A sam pad działa prawie z każdą grą bynajmniej z każdą ze streama jedyne z czym miałem problem to jak próbowałem go użyć do gothica i little fighter, wtedy w ruch poszły emulatory. Po jakimś roku jestem wstanie stwierdzić że pa 9/10

PS. Znalazłem to małe coś łapej /)^.^(\

Edited by Obremon
Link to comment
Share on other sites

Pad do X360 ma dwie wady: tragiczny krzyżak i sporadyczne problemy z kompatybilnością w starszych grach. Jeśli chcesz grać np. w bijatyki inne niż Mortal Kombat, platformówki 2D z bardziej "sztywnym" sterowaniem czy tytuły sprzed 2008, musisz szukać innego sprzętu.

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś miałem Logitecha, ale nawet "spusty" były cyfrowe. Gdy kupiłem konsolę zauważyłem gigantyczną przewagę jaką dają analogi. Zmieniłem na inny i niestety wyrzuciłem pieniądze w błoto. Na szczęście ten nowy jest świetny. Wiadomo, że nie zadziała z każdą grą, ale tak to już jest na komputerach. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...