Skocz do zawartości

[Dyskusja] Znaczki CMC! Hit, czy kit?


BiP

Recommended Posts

Witajcie, w tym temacie możecie wymienić się wnioskami na temat talentów Znaczkowej Ligii. 

JidCTqx.jpg

 

Moim zdaniem, znaczki są bardzo dobre i trafne. Znaczkowa Liga jako "odkrywcy", jak dla mnie strzał w 10 i fakt, że są one podobne do siebie, tylko działa na plus, ponieważ widzimy, że całą grupę łączy ze sobą wspólny los/przeznaczenie i zawsze będą razem jak Mane 6. Gdyby dostały znaczki typu hulajnoga, nutka i jakieś jabłko, to byłbym zawiedziony gdyż było by to zbyd przewidywalne i mało ciekawe. Hasbro sprawiło nam super niespodziankę jak dla mnie i już czekam na dalsze ich losy :cmc: !

A jakie wy macie zdanie?

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już słusznie zauważył: http://i1.kym-cdn.com/photos/images/original/001/027/933/b35.png
Ja stoję za hitem, bo zamknęło to pewien rozdział i rozpoczęło następny. Owszem, są zdecydowanie za małe. TO jest fakt i to jest ich wada, bo stają się nieczytelne. Jednak co do ich designu, dla mnie tłumaczenie z obrazka jest genialne. Ile w tym prawdy? Nie wiem, ale jak myślałem nad podobnym "talentem", to znaczka miało zdecydowanie zbyt prostego jak na takie coś :D

Właściwie, to dopiero dzięki powyższej grafice zorientowałem się jak wyglądają, bo wcześniejszy kawałek animacji oglądałem półprzytomnie, a scenka w której "leciały na znaczkach" przypomniała mi http://im.ziffdavisinternational.com/t/ign_za/articlepage/t/to-the-moon-sequel-a-bird-story-release-date-annou/to-the-moon-sequel-a-bird-story-release-date-annou_gh1x.1920.jpg przez co tym bardziej odbiegłem myślami od analizy obrazków. Trza było przyjść później przemyśleć:)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając animatorów, te znaczki w następnym odcinku mogą zmienić swój rozmiar.

 

 

Bardzo mi się spodobały. Nie tylko z powodu ich podobieństwa do siebie, ale także wzruszyły mnie te tarcze herbowe w tle. Piękny gest, aby pokazać, jakie szlachetne dusze mają trzy dziewczynki. Scootaloo dodano pegaziego pazura za pomocą błyskawicy, doceniono wokalny, artystyczny talent Sweetie Belle, a także Apple Bloom należy w pełni do swojej rodziny.

 

Znaczki są małe, ale dziewczynki też urosną przecież ^^

Czekam na rozwinięcie nowych wątków!

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rok temu mówiłem ludziom z warszawskiego fandomu, że będzie o tym odcinek to nie chcieli wierzyć. Mówili: "Hasbro by sobie w stopę strzeliło i splajtowałoby, gdyby klaczki z CMC dostały znaczki na stałe".  A tu proszę, jednak okazało się, że to ja miałem rację.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie:

- Dobrze, że w końcu otrzymały swoje - jednakowo-niejednakowe - talenty,
- Znaczki muszą urosnąć, by było je lepiej widać,
- przydałaby się ich lepsza paleta kolorów. Coś jak te w obrazku od Magrat -- http://i.picpar.com/Ir7b.jpg
- hurr durr będą hejty, bo CMC mają znaczki, ale nie są takie jak w moim headcanonie!!!111111111 Porzucam MLP za tę potwarz!
- PS. TO PRAWDA
- Albo i nie, bo jednak CMC to mniejsze postaci niż taka Tłalot xd

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba zawarta w nich idea. Wspólny motyw wiecznej przyjaźni i wszystkiego co razem osiągnęły a zarazem unikalne talenty pasujące do ich osobowości.

Wyglądają przyzwoicie jednak były lekko nieczytelne podczas oglądania. Mogli trochę bardziej ukazać kontrast symbolu i tła.

Mimo wszystko bardzo mi się to podoba i daję duży plusik :wow2: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczki są śliczne! Małe, ale śliczne! Teraz jestem ciekawa czy będzie odc. w którym poznają znaczenie tych różniących się elementów (jabłko, skrzydło i nuta)

Swoją drogą jak dotąd nie widziałam by ktoś wspomniał, że choć znaczki, które dostały łączą naszą trójkę to jednak dzięki tym osobnym symbolom rozróżniają je. Wszyscy, którzy uważają, że znaczki są okropne nie tyle ze względu na kolor co dlatego, że są takie same w sumie się mylą. 

Znaczki CMC na pozór wyglądają tak samo. Błąd. Sweetie Belle ma nutkę i gwizdkę, co może świadczyć o jej talencie do śpiewania. Talencie, którego jeszcze w sobie nie odkryła, ale my o nim wiemy. 
Apple Bloom ma za symbol jabłko i serce. Może ono oznaczać przywiązanie do rodziny. 
Scootaloo ma za symbol skrzydło i piorun. Sprawa jest oczywista. Zamiłowanie do kaskaderskich wyczynów w stylu podobnym do RD, ale jednak wyjątkowym, własnym. 

Znaczki CMC mają więcej sensu niż się niektórym wydaje, a ich jedynym minusem jest zła kolorystyka i rozmiar. 

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jak dotąd nie widziałam by ktoś wspomniał, że choć znaczki, które dostały łączą naszą trójkę to jednak dzięki tym osobnym symbolom rozróżniają je. Wszyscy, którzy uważają, że znaczki są okropne nie tyle ze względu na kolor co dlatego, że są takie same w sumie się mylą. 

Znaczki CMC na pozór wyglądają tak samo. Błąd. Sweetie Belle ma nutkę i gwizdkę, co może świadczyć o jej talencie do śpiewania. Talencie, którego jeszcze w sobie nie odkryła, ale my o nim wiemy. 

Apple Bloom ma za symbol jabłko i serce. Może ono oznaczać przywiązanie do rodziny. 

Scootaloo ma za symbol skrzydło i piorun. Sprawa jest oczywista. Zamiłowanie do kaskaderskich wyczynów w stylu podobnym do RD, ale jednak wyjątkowym, własnym. 

Znaczki CMC mają więcej sensu niż się niektórym wydaje, a ich jedynym minusem jest zła kolorystyka i rozmiar. 

Ciekawa teoria :) I trzyma się ona kupy.

Sweetbelle:

Klacz ma talent! No i... Siostrę w elicie Canterlotu! Napewno Rarity dała by coś od sb by rozsławić siostrzyczke.

Apple Bloom:

Nie raz nam udowodniła, że kocha wszystkich Applów! Jest miła i słodka... No i jeszcze rodzinna.

Scootaloo:

Jest szybka, sprawna i wysportowana. Już widzę w przyszłości plakaty "Scoota nieustraszona"! Zawsze może też należeć do grupki "Pędzilotów" ;)

A co do wielkości CM pisałam już, że są troszkę jak tęczowe pryszcze na boczku xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdyby te znaczki się różniły ;___; Kolory się zlewają. Z daleka to wyglądały one jakby CMC próbowało sił w malarstwie, i by upaćkało się różową farbą. Sam pomysł ok, jedank jestem zwolenniczką znaczków typu Sweetie Belle za śpiewanie, Applebloom za rysowanie lub zbieranie jabłek, a Scootaloo za jazdę na deskorolce. 

A teraz przeczytajcie sobie tematy typu Jakie CMC będzie mieć znaczki i teorie spiskowe na ten temat :cmc:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem raczej zwolenniczką indywidualizmu w grupie choć to nie znaczy, że nie popieram idei akurat tych konkretnych znaczków. Już nawet nie będę biadolić nad ich jednakowością, ale naprawdę nie podoba mi się jak to wygląda. Mojemu bratu skojarzyło się nawet z hitlerjugend :D

Kolor - te same trzy barwy u wszystkich trzech kucyków, z daleka wygląda to jakby znaczki były identyczne. W dodatku jest tam tyle szczegółów a te nieszczęsne kolory strasznie się ze sobą zlewają, i tak, wiem, że to barwy ich grzyw, jednak naprawdę lepiej by to wyglądało gdyby każda tarcza miała kolor odpowiadający kolorowi grzywy poszczególnej klaczy. Szczegóły symbolizujące ich indywidualne talenty również powinny być nieco większe, teraz ledwo je widać. W ogóle całe znaczki powinny być większe, z tak dużą ilością szczegółów ledwo co tam widać.

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
  • 2 months later...

Minęło już kilka odcinków, od pojawienia się znaczków u naszego Trio, więc jak sądzicie, czy spełniają się one w swojej roli, czy raczej nie? Osobiście wydaje mi się, że tak i nie, ponieważ znaczki choć symbolizują ich jedność, ale też ich osobiste talenty, jakoś mam mieszane uczucia. W pierwszym odcinku, gdy miały pomagać tej Gabi, było widać, że na początku były ślepo zapatrzone w te swoje znaczki, później niemal że na siłę szukały kucyków, którym mogłyby pomóc, a chwilę później pojawia się gryf. Oczywiście, udało im się jakoś jej pomóc w zdobyciu "znaczka", ale ich pozostałe talenty takie jak śpiew, jazda na hulajnodze, czy zbieranie jabłek, nadal nie są uwidocznione. Sądzicie, że doczekamy się odcinka w którym Znaczkowa Liga zacznie nareszcie korzystać ze swoich osobistych talentów, czy najpewniej autorzy skupią się tylko na pomaganiu innym kucykom?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...