Skocz do zawartości

Hi!


Invidia

Recommended Posts

Cześć!

Sądząc po twoim opisie, nie trudno będzie ci się zaaklimatyzować. Z mojej strony tylko jedno pytanie, ale lubię je zadawać. 

Jako że nie ma ludzi normalnych, to co w tobie jest ''nienormalnego''? 

Wiele rzeczy xD W sumie ciezko mi na to pytanie odpowiedziec, bo co innego dla kazdego jest nienormalne (a mnie jak na zlosc, chwilowo nic nie przychodzi do glowy). Mysle, ze zarowno Ty jak i reszta forumowiczow sami bedziecie musieli zdecydowac co jest we mnie takiego dziwnego xD

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum i baw się dobrze.

Taka hipoteza z mojej strony, na dobry początek. Skoro nie ma ludzi "normalnych", to oznacza, że wszyscy są "nienormalni", a w takim wypadku stan "nienormalności" jest "normalnym" stanem człowieka, więc ludzie "nienormalni" są "normalni", zgodnie z ludzkimi standardami. Idąc tym torem myślenia, wszyscy jesteśmy przeciętnymi ludźmi, ponieważ, statystycznie rzecz ujmując, wszyscy ludzie są wyjątkowi, a skoro tak, to stan bycia wyjątkowym, jest jednocześnie stanem bycia przeciętnym.

Wobec powyższego; chcesz być nieprzeciętnym? Bądź normalnym :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A witam.

Co do LOL'a i 21 lvla to proponowałbym pograć trochę Annie,łatwo się nauczyć.

Dziekuje za rade, ale jak juz mowilam nie zamierzam celowac w rankedy czy inne takie, to tez umiejetnosc gry nie bedzie mi zbytnio potrzebna xD"

Witaj na forum i baw się dobrze.

Taka hipoteza z mojej strony, na dobry początek. Skoro nie ma ludzi "normalnych", to oznacza, że wszyscy są "nienormalni", a w takim wypadku stan "nienormalności" jest "normalnym" stanem człowieka, więc ludzie "nienormalni" są "normalni", zgodnie z ludzkimi standardami. Idąc tym torem myślenia, wszyscy jesteśmy przeciętnymi ludźmi, ponieważ, statystycznie rzecz ujmując, wszyscy ludzie są wyjątkowi, a skoro tak, to stan bycia wyjątkowym, jest jednocześnie stanem bycia przeciętnym.

Wobec powyższego; chcesz być nieprzeciętnym? Bądź normalnym :D

Madrze powiedziane! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...