Skocz do zawartości

Hi!


Invidia

Recommended Posts

Od ilu lat rysujesz? Sam powoli uczę się rysować, na razie poziom przedszkola... Ale tak z ciekawości chce się spytać. ;)

Rysuję od czwartej klasy podstawówki, a obecnie jestem w drugiej liceum, czyli to jakieś... 6-7 lat będzie. Ale kucyki rysuję tak mniej więcej od pół roku, no może 7 miesięcy xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaka rasa z MLP jest według Ciebie najlepsza i dlaczego?

2. Masz jakieś oc?

3. Ulubienica z mane6?

4. Co sądzisz o naszym fandomie?

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy :kuph:

1. Najlepsza? Jednorożce! Dlaczego? Bo jako jedyne kucyki poza alicornami są w stanie używać magii i dzięki niej mogą dokonać wszystkiego. Ich możliwości ogranicza wyłącznie wyobraźnia! Moim zdaniem to trochę jakby mieć moc urzeczywistniania swoich wyobrażeń, a taka moc byłaby całkiem kozacka ^^

2. Całe mnóstwo xD Niektóre już narysowana i opisane, inne nadal w fazie tworzenia. Polecam zajrzeć tutaj i mam nadzieję, że się spodoba (moje konto na dA): http://10-25-23-10-23-11-15.deviantart.com/gallery/55044631/MLP-Next-Generation

3. Twilight! Zawsze sympatyzowałam z postaciami, które były inteligentne i w jakiś sposób wyjątkowe. A Twily jest po prostu inna, nie tylko jeśli chodzi o zostanie twilicornem (co ponoć ma jakiś bardziej złożony powód according to "The journal of two sisters")

4. Nie wiem. To forum jest w sumie pierwszym miejscem, w którym mam styczność z polskim fandomem MLP. Wcześniej trochę się o niego ocierałam na dA, ale bez przesady. Chociaż już zauważyłam, że dominują tu dwie siły. OMG KOCHAM TO LOFFKI ZAJEBISTE (czyt. ludzie, którzy jarają się wszystkim i są naprawdę bardzo mało krytyczni) vs. Co to za szajs (czyt. hejterzy). No i są też takie poboczne osoby, które po prostu mają zbalansowane zdanie na każdy temat.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam tylko The Living Tombstone - Discord. Piosenka spoko, miałam na nią fazę przez jakieś dwa dni, ale to tyle. O pozostałych wykonawcach nie słyszałam i chyba wolę to tak zostawić ^^" Nie chcę się aż tak zagłębiać w fandom i zrobię to dopiero wtedy, kiedy będzie to absolutnie konieczne xD Na razie muszę przywyknąć do myśli, że jestem oficjalnym brony i jakoś się zadomowić. Potem mogę zająć się resztą

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem zupełnie na odwrót. Najpierw fandom, głównie opowiadania, a dopiero później dotarło do mnie, iż jestem kimś, kogo zowią "brony", więc zacumowałem na tym oto forum (no, z rejestracją było nieco inaczej, ale może być i tak). Początkowo nawet nie wiedziałem o takim określeniu (brony), ale jak się z tym zetknąłem, to poczytałem nieco i stwierdziłem, że chyba można mnie tak nazwać.

 

3. Twilight! Zawsze sympatyzowałam z postaciami, które były inteligentne i w jakiś sposób wyjątkowe. A Twily jest po prostu inna, nie tylko jeśli chodzi o zostanie twilicornem (co ponoć ma jakiś bardziej złożony powód according to "The journal of two sisters")

Twilight najlepszym kucykiem jest i basta :interesting:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem zupełnie na odwrót. Najpierw fandom, głównie opowiadania, a dopiero później dotarło do mnie, iż jestem kimś, kogo zowią "brony", więc zacumowałem na tym oto forum (no, z rejestracją było nieco inaczej, ale może być i tak). Początkowo nawet nie wiedziałem o takim określeniu (brony), ale jak się z tym zetknąłem, to poczytałem nieco i stwierdziłem, że chyba można mnie tak nazwać.

Twilight najlepszym kucykiem jest i basta :interesting:

Twilight is da best pony!

Mam tylko nadzieję, że się tutaj zaaklimatyzuję. Do tej pory nigdy nie byłam na forum skupiającym się na dyskusji (jestem stałym bywalcem pbf'ów i już przywykłam do tego, że fora służą do roleplayu xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Na razie muszę przywyknąć do myśli, że jestem oficjalnym brony i jakoś się zadomowić. Potem mogę zająć się resztą

Nie chcę poprawiać,aleee skoro jesteś klaczą to nie jesteś bronym tylko pegasister  :) Ogiery to brony.Myślę że się nie pogniewasz za tą drobną poprawe :octcry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...