Skocz do zawartości

Zamów OCka, naciesz oczka.


Selenium v.2

Recommended Posts

No to z grubej rury!

Mój planowany OC(ciekaw jestem jego wyglądu)

Najpierw weź fryzurę tego gościa(kolor brązowy, lub jak uważasz że lepiej):

 

po więcej obrazków tego gościa, udaj się pod hasło: "stargate atlantis john sheppard" w google image :)

john1082.jpg

 

Potem narysuj ciało mniej więcej takie jak ma Dr. Hoovers(kolor~szary).

Na końcu egzoszkielet :) taki przylegający do ciała, nie mech bojowy, ale płaski przylegający do skóry.

Bez znaczka, to tylko OC roboczy.

Jak się nie da, to zrozumiem :ming:

Edytowano przez Silicius
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z grubej rury!

Mój planowany OC(ciekaw jestem jego wyglądu)

Najpierw weź fryzurę tego gościa(kolor brązowy, lub jak uważasz że lepiej):

 

Ukryta zawartość

Potem narysuj ciało mniej więcej takie jak ma Dr. Hoovers(kolor~szary).

Na końcu egzoszkielet :) taki przylegający do ciała, nie mech bojowy, ale płaski przylegający do skóry.

Bez znaczka, to tylko OC roboczy.

Jak się nie da, to zrozumiem :ming:

Mam nadzieję, że będziesz zadowolony, choć egzoszkielet nie wyszedł (trudno skucykować egzoszkielet :) ) i jego ciało bardziej przypomina te od Flima i Flama, to proszę bardzo, i mam nadzieję, że wzbudzę uśmiech ( tylko nie zażenowania) i mimo tyłu wad rysunek przypadnie do gustu mimo początkującej rysowniczki.

DSC_0055.JPG

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będziesz zadowolony, choć egzoszkielet nie wyszedł (trudno skucykować egzoszkielet :) ) i jego ciało bardziej przypomina te od Flima i Flama, to proszę bardzo, i mam nadzieję, że wzbudzę uśmiech ( tylko nie zażenowania) i mimo tyłu wad rysunek przypadnie do gustu mimo początkującej rysowniczki.

DSC_0055.JPG

Całkiem ci wyszło :fluttershy4: teraz wiem czego nie robić, a co tak ;) (bez urazy:drurrp:) egzo wiedziałem że nie wyjdzie bo sam mam problemy z dizajnem:madtwilight:, ale reszta jest całkiem OK:aj5:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę? Ktoś otwiera listę commisionów, ledwo zaczynając rysować "na poważnie"?
Woo-hoo, miło zobaczyć, że komuś zależy na rozwoju osobistym :)
Jeśli rzeczywiście nie boisz się jeszcze podejmować wyzwań, to...

 

podrzucam link do cudzego obrazka prezentującego 3 ocki mojej roboty (to po środku to pegaz, gdyby były wątpliwości :D). Narysuj mi któregoś z nich, nie przejmuj się jakością tego obrazka, autor ma jednak talent :3)
Dodatkowo challenge z mojej strony. Sam rysuję fatalnie, ale jeśli nie narysujesz tego, którego sobie teraz wybrałem (tajemnica) to sam podejmę się takiego "komisza" dla ciebie. Co mi tam, może sam się czegoś nauczę, a szanse 2:1 :D (no i będzie zadość uczynienie powiedzeniu "nie ma nic za darmo")
(Jak coś, CM posiada tylko ten po środku, jest to igła, ale jeszcze nie miałem pomysłu jak miałby wyglądać, nie musisz więc rysować CMa żadnej postaci z nich)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę? Ktoś otwiera listę commisionów, ledwo zaczynając rysować "na poważnie"?

Wiesz, nie sądzę by było to coś złego. Po prostu chcę przećwiczyć swoje umiejętności, a to,że robię to w taki sposób oznacza dla mnie motywację. OC narysuję około w porach wieczornych.

Edytowano przez Seleniumen
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie to miałem na myśli :)
Takie działanie to jeden z lepszych motywatorów do rozwoju własnych umiejętności. 
Przepraszam, jeśli zabrzmiało to inaczej, trzymam kciuki za postępy w sztuce rysunku. Ja w niej sukcesów wielu nie miałem, to nic nie stoi na przeszkodzie trzymania kciuków za innych ;)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo popełniać błędy, a nawet najmniejsza dawka ironii potrafi zrujnować odbiór w internecie. Błąd leży po mojej stronie, To zdanie było zbyt agresywnie napisane jak na początek wypowiedzi ;)

Obrazek: Słoneczniki Gogha to to nie są, ale jak na pastele (dobrze myślę?) Całkiem ładny efekt.
Uczepiłbym się:
-Co do koloru paczałek, bo oryginalnie są inne niż grzywa, ale to przecież niewiele znaczący detal. Ważne, że autor obrazka rysował jak miał ochotę. To ty tu się rozwijasz, nie ja.
-Niewielki błąd. obie przednie nogi są jego lewymi (czytaj: nie wyrastają z widzianej części ciała. Zgaduję, że to przeoczenie, dlatego zwracam uwagę ;) 
Poza usiłowania siadania? A tam, wrzucony tak jak jest może rzeczywiście ma problemy, ale jak się obróci ekran to wygląda całkiem naturalnie, tylko dorzucić mu jakiś pniak pod zad czy coś, i wygląda jakby go ktoś przypierał do muru (pniaka) a on z wdziękiem sobie przysiadł. (zdolny chłopak :D) 
Mimo całej prostoty obrazka uważam, że mimo wszystko ma swój urok. Dobra robota.

Niestety (dla mnie) nie trafiłaś. Obrałem sobie kuca ziemnego, a to znaczy, że muszę się teraz podjąć zlecenia od ciebie. Kogo sobie życzysz? :) (Nie będzie to oddane tak szybko jak twoja praca, ale postaram się mimo wszystko zdążyć "przed świętami" ;) )

Ponadto, luźna uwaga z mojej strony odnośnie obu grafik które tu umieściłaś. Popracuj nad cieniowaniem, bo puki co go prawie nie ma, a dobrze wykorzystane drastycznie zwiększy jakość prac  (puki co jedna z niewielu umiejętności które względnie opanowałem, wiec potwierdzone info :D)

 

damn... nadużywam emotek...

Edytowano przez Babunia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo popełniać błędy, a nawet najmniejsza dawka ironii potrafi zrujnować odbiór w internecie. Błąd leży po mojej stronie, To zdanie było zbyt agresywnie napisane jak na początek wypowiedzi ;)

Obrazek: Słoneczniki Gogha to to nie są, ale jak na pastele (dobrze myślę?) Całkiem ładny efekt. Uczepiłbym się jedynie do koloru paczałek, bo oryginalnie są inne niż grzywa, ale to przecież niewiele znaczący detal. Ważne, że autor obrazka rysował jak miał ochotę. To ty tu się rozwijasz, nie ja.
Poza usiłowania siadania? A tam, wrzucony tak jak jest może rzeczywiście ma problemy, ale jak się obróci ekran to wygląda całkiem naturalnie, tylko dorzucić mu jakiś pniak pod zad czy coś, i wygląda jakby go ktoś przypierał do muru (pniaka) a on z wdziękiem sobie przysiadł. (zdolny chłopak :D) 
Mimo całej prostoty obrazka uważam, że mimo wszystko ma swój urok. Dobra robota.

Niestety (dla mnie) nie trafiłaś. Obrałem sobie kuca ziemnego, a to znaczy, że muszę się teraz podjąć zlecenia od ciebie. Kogo sobie życzysz? :) (Nie będzie to oddane tak szybko jak twoja praca, ale postaram się mimo wszystko zdążyć "przed świętami" ;) )

Ponadto, luźna uwaga z mojej strony odnośnie obu grafik które tu umieściłaś. Popracuj nad cieniowaniem, bo puki co go prawie nie ma, a dobrze wykorzystane drastycznie zwiększy jakość prac  (puki co jedna z niewielu umiejętności które względnie opanowałem, wiec potwierdzone info :D)

 

damn... nadużywam emotek...

Wiesz nie chcę robić, Ci roboty, ale zlecenie to zlecenie ^^ No to narysuj ( choć nie musisz) tą pegazicę ( to białe po prawej stronie to cutie mark) wzorując się na tym zakolorowanym basie.

skyline drop oc.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, skoro szukasz tematów do rysowania :)

kP92q.jpg

 

Spróbuj narysować pegazicę ze spoilera. Powinna być prosta :) Poćwiczysz :) A ja może będe miał narysowane OC :) Bo niestety, nie wszyscy sa nawet początkujący. Niektórzy jak JA, nie biorą się nawet za próby rysowania. Bo im to kompletnie nie idzie :(

 

No a CM tej pegazicy, masz TU... http://puu.sh/kP9ZB.jpg

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

view.php?pic=149qkpi&s=8Witam, skoro szukasz tematów do rysowania :)

Ukryta zawartość

Spróbuj narysować pegazicę ze spoilera. Powinna być prosta :) Poćwiczysz :) A ja może będe miał narysowane OC :) Bo niestety, nie wszyscy sa nawet początkujący. Niektórzy jak JA, nie biorą się nawet za próby rysowania. Bo im to kompletnie nie idzie :(

 

No a CM tej pegazicy, masz TU... http://puu.sh/kP9ZB.jpg

149qkpi_th.jpg 

I jak efekt? ^^ 

PS: Jeśli ten fursuit jest szyty przez Ciebie to gratuluję talentu ;D Rarcia byłaby dumna.

 

Edytowano przez Seleniumen
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

149qkpi_th.jpg 

I jak efekt? ^^ 

PS: Jeśli ten fursuit jest szyty przez Ciebie to gratuluję talentu ;D Rarcia byłaby dumna.

 

Nie, fursuitu nie szyłem sam. Z moja ślepotą nie nawlókłbym IGŁY :( Ale projekt postaci... Jest mój :) Szyła znajoma krawcowa. A był to jej pierwszy fursuit w karierze :)

Co do Arta, nie wypowiem się, bo nadzwyczajnej, go nie widzę. Nawet nie mogę go powiększyć i nie wiem, czemu :( Ale chyba ładnie ci wyszło :) Dziekuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Night. ppm na obrazek otwórz w nowej karcie i scrolluj z przytrzymanym ctrl. ale nie polecam, mimo wszystko się rozmaże. Ale uprzedzając fakty, art ciekawy. 

Obiecanego arta namaziam jutro wieczorkiem po zajęciach (jak mi wyjdzie D:). Przepraszam za obsuwę, Studia w końcu zaczęły wymagać ode mnie nauki.
Ale obietnica obietnicą, muszę się z tego wywiązać ;)
//Na dzień dzisiejszy się poddaję, efektami to aż się wstydzę dzielić :) Oddam pracę domową po ogarnięciu programu graficznego, bo ręcznie to kuce wyjść nie chcą :?

Edytowano przez Babunia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...