Skocz do zawartości

Zmiany w dziale


Velvie

Czy jestes za przywróceniem zabawy "Rarity podróżuje"?  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jestes za przywróceniem zabawy "Rarity podróżuje"?



Recommended Posts

Witajcie!

Jak zapowiadałam, zamierzam (trochę za późno, ale lepsze to niż nic ^^) wprowadzić wielkie zmiany w strukturze działu. Na czym to będzie dokładnie polegało?

1. Zapytajka zostanie przeniesiona do archiwum działowego, zastąpi ją nowsza i lepsza.

2. Zabawy i dyskusje zostaną tymczasowo zamknięte. W tym poscie będziecie mogli głosować, które z nich mają zostać przywrócone. Jesli ponad 50% głosów będzie popierało zaprzestanie kontynuacji, dana zabawa lub dyskusja zostanie przeniesiona do archiwum.

3. Jesli znajdzie się chętny Mistrz Gry, do końca roku pojawi się sesja.\

4. Spodziewajcie się nowego konkursu plastyczno-literackiego :)

Pierwszą zabawą, o której losach rozstrzygniecie, będzie...

Rarity podróżuje!

http://mlppolska.pl/topic/13005-zabawa-rarity-podróżuje/

Od dawna nie zauważyłam w niej jakiejkolwiek aktywnosci. Czy wciąż chcecie, by była w dziale?

Poza tym, chciałabym podziękować Chiefowi za prowadzenie quizu, który jest najpopularniejszą zabawą w dziale. Dałabym ci nagrodę, gdyby nie aktualizacja forum~

Na razie to tyle ode mnie. Mam nadzieję, że dzięki tym porządkom dział będzie bardziej popularny ^^

Edytowano przez Velvie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jestem na nie. Zabawa w tej formie się nie sprawdziła, a przynajmniej nie w tej formie. Jak widzę to kucyki z forum wolą proste zabawy, które nie wymagają za dużo ich własnej inwencji. Wolą takie, gdzie w ciągu kilku sekund potrafią podjąć decyzje co do odpowiedzi i lecieć dalej. Troszkę się to mija z kreatywną postacią Rarity, ale niestety taka jest prawda i aktualnie na forum rządzą zabary z dokonywaniem wyboru.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż, nie. Zabawy powinny być kreatywne; zmuszać do myślenia, kombinowania, testować wyobraźnię oraz charakteryzować się kompletnym brakiem zainteresowania, jak te w dziale Twilight Sparkle, w których najchętniej brałem udział, dopóki nie zostałem w sumie jedynym (z drobnymi wyjątkami) uczestnikiem :grumpytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Najwięcej głosów oddały osoby, których nigdy wcześniej nie widziałam w dziale. Nie mam pojęcia, co to oznacza. Tak poza tym, chyba rozpocznę nabór na regenta, bo z moją kluchowatością żadna zabawa nie będzie aktualna :fluttercry2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...