Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, ja jestem Dominik, mam 13 lat i oglądam kucyki jakieś 2 miesiące. :zecora3:

Moja ulubiona postać (z main six i ogółem) to Twilight :twilight4:

Moją ulubioną księżniczką jest Celestia (Molestia heh) :badass:

Moją ulubioną postacią złą jest Chrysalis :chrysalderp:

Lubię grać w gry, bawić się w programowanie i grafikę :cadanceawesome:

Zadawajcie pytania, jak coś jeszcze chcecie wiedzieć :begone:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją ulubioną potrawą jest spaghetti.

Moją ulubioną grą jest South Park: Kijek Prawdy (często zmieniam moją ulubioną grę, ale przy tej najlepiej się bawiłem)

Nie mam ulubionego zespołu, zawsze jak chcę posłuchać muzyki odpalam sobie jakiś mix muzyki dla Bronies.

:celgiggle:

medium.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam :) na dzieńdobry dwa pytanka: Masz jakieś zwierze? Jesli nie to jakie byś chciał miec. Czy uważasz ze ziemia moglaby istniec gdyby wszystkie pszczoły wymarły? Życzę milego pobytu wśród swoich i dużo postów :D 

Nie mam żadnego zwierzaka, ale chciałbym mieć szczura. Co do drugiego pytania to Ziemia mogłaby istnieć, przecież nie eksplodowałaby gdyby nie było na niej żadnego życia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnego zwierzaka, ale chciałbym mieć szczura. Co do drugiego pytania to Ziemia mogłaby istnieć, przecież nie eksplodowałaby gdyby nie było na niej żadnego życia.

Nie zgodze się tutaj z Tobą. Dzięki pszczołą masz coś w lodówce. Jakby nie one to nie miałbyś czego położyć na talerzu. Mógłbyś pić wode - tylko ona istnieje bez udziału pszczół. Zapylają wszystko zboża, warzywa, owoce. Mięsa też by nie było. Bo czym wykarmisz swinie, kurczaka czy krowe jak nie paszami, zbożem, sianem i słomą. Ludzkość długo by nie pociągła bez braku tych pożytecznym owadów. Sam Einstein mówił że gdy wyginą pszczoły człowiek przerzyje na tej planecie 4 lata. Zgadzam się z nim w 100%

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...