Skocz do zawartości

Pokój Apple Bloom [meble] [zabawa]


Gość Ziemowit

Recommended Posts

- Cześć Apple Bloom!

- Cześć! Wiesz, że przygotowuje się do zmiany wystroju mojego pokoju?

- Nie.

- Ale nie wiem jakie rzeczy mam kupić!

- Ehhh. Zawsze znajdziesz powód do marudzenia!

- Triste nie narzekała tak...

- Dobra, dobra. Ja mam pomysł! Może pomożecie nam wy!

 

Zasady są dziecinnie proste. Robimy listę, rzeczy, które mogłaby kupić AB, aby wystroić pokój! Każdy może stworzyć jedną listę, a Apple Bloom stwierdzi, która jej się podoba.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie wyrko wielka szafa gigantyczne lustro biurko i dywan w jabłka

 

- Trochę dużo gigantycznych rzeczy, ale dywan w jabłka wydaje się być OK.

łóżko z rysunkami jabłek, szafa na chowanie ubrań i innych rzeczy, biurko do czegoś tam... dywanik, firanki w jabłka, doniczka z kwiatem,flaga 3 rzeszy.

- No łóżko może być, Szafa musi być, Biurko do odrabiania lekcji, dywanik TEŻ, ale Radziu chyba lepszy dywan dał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytulne łóżko z różnymi ozdobami, dywanik z wielkim czerwonym jabłkiem,lustro ozdobione naklejkami,biurko a na nim zdjęcia przyjaciółek,szafa taka z ciemnego drewna i żeby wyglądala tajemniczo,lampka nocna i oczywiście...wielki pluszowy miś :)

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytulne łóżko z różnymi ozdobami, dywanik z wielkim czerwonym jabłkiem,lustro ozdobione naklejkami,biurko a na nim zdjęcia przyjaciółek,szafa taka z ciemnego drewna i żeby wyglądala tajemniczo,lampka nocna i oczywiście...wielki pluszowy miś :)

 

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka

 

 

Taaak! Ta lista jest wspaniała! Dam ci informacje czy jest najlepsza, bo może ktoś coś lepszego mi zaoferuje! Ale póki co fajnie to wygląda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...