Skocz do zawartości

Rainbow Dash-Ciekawostki


f5104

Recommended Posts

Siema,

Moim ulubionym kucykiem jest Rainbow Dash, a więc napiszę o niej kilka ciekawostek :D:

Po 1.: Gdyby nie jej ponadźwiękowe bum, żadna jej przyjaciółka nie dostałaby znaczka,
Po 2.:Nie pozwala nikomu dotknąć swoich kopyt.
Po 3.:Tylko ona potrafi wykonać Ponaddźwiękowe Bum (jako jedyny pegaz w Equestrii).
Po 4.:Gdy była mała na początku bała się strasznych opowieści, które opowiadała na kempingu.
Po 5.:Większość kucyków tła ma taki sam kształt oczu jak ona.
Po 6.:Tylko ona i Rainbow Strike (prawdopodobnie jej ojciec) posiadają tęczowe grzywy. 
Proszę o wyrozumiałość, to mój pierwszy poważny temat na tym forum.
Dzięki za uwagę,
Franek

Edytowano przez f5104
Mały błąd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Moim ulubionym kucykiem jest Rainbow Dash, a więc napiszę o niej kilka ciekawostek :D:

Po 1.: Gdyby nie jej ponadźwiękowe bum, żadna jej przyjaciółka nie dostałaby znaczka,
Po 2.:Nie pozwala nikomu dotknąć swoich kopyt.
Po 3.:Tylko ona potrafi wykonać Ponaddźwiękowe Bum (jako jedyny pegaz w Equestrii).
Po 4.:Gdy była mała na początku bała się strasznych opowieści, które opowiadała na kempingu.
Po 5.:Większość kucyków tła ma taki sam kształt oczu jak ona.
Po 6.:Tylko ona i Rainbow Strike (jej ojciec) posiadają tęczowe grzywy. 
Proszę o wyrozumiałość, to mój pierwszy poważny temat na tym forum.
Dzięki za uwagę,
Franek

Ciekawostki przydatne, ale.

 

1. Myślę, że większość fandomu to wie

2.  Ciekawostka taka na styk

3. Powtórka z nr. 1

4. No tak, ciekawostka 5/10

5. To jest najlepsza ciekawostka. Mi się najbardziej podoba i myślę, że ktuś się zadziwi

6. Rainbow Strike to nie koniecznie ojciec RD. To teoria fandomu

 

W tych ciekawostkach brakuje czegoś, czego ludzie absolutnie nie wiedzą. Propsy za ciekawostke nr. 2, 4, 6. Ocena 5/10 ciekawostek. Jak coś wiem, że oceny to nie jest najlepsza rzecz tutejżę i szczególnie w takim temacie, ale jako, że jesteś nowy to tylko pouczam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z Twojego posta:

 

Po 1.: Gdyby nie jej ponadźwiękowe bum, żadna jej przyjaciółka nie dostałaby znaczka,
Po 2.:Nie pozwala nikomu dotknąć swoich kopyt.
Po 3.:Tylko ona potrafi wykonać Ponaddźwiękowe Bum (jako jedyny pegaz w Equestrii).
Po 4.:Gdy była mała na początku bała się strasznych opowieści, które opowiadała na kempingu.
Po 5.:Większość kucyków tła ma taki sam kształt oczu jak ona.
Po 6.:Tylko ona i Rainbow Strike (prawdopodobnie jej ojciec) posiadają tęczowe grzywy.

To z podanej przeze mnie w poprzednim poście strony:

  • Gdyby nie Ponaddźwiękowe Bum, które wykonała w młodości, żadna z pozostałych przyjaciółek nie otrzymałaby swojego znaczka.
  • Nie pozwala nikomu dotknąć swoich kopyt.
  • Tylko ona potrafi wykonać Ponaddźwiękowe Bum (jako jedyny pegaz w Equestrii).
  • Gdy była mała na początku bała się strasznych opowieści, które opowiadała na kempingu.
  • Większość kucyków tła ma taki sam kształt oczu jak ona.
  • Tylko ona i Rainbow Strike (który przez fanów jest uznawany za jej krewnego) posiadają tęczowe grzywy.

 Pozostawię to bez komentarza, każdy, kto umie czytać zdoła wyciągnąć wnioski... Ode mnie to tyle w temacie.

 

Pozdrawiam i żegnam,

Foley

Edytowano przez Foley
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
19.10.2015, 17:11:41 f5104 napisał:

komu dotknąć swoich kopyt.
Po 3.:Tylko ona potrafi wykonać Ponaddźwiękowe Bum (jako jedyny pegaz w Equestrii).
Po 4.:Gdy była mała na początku bała się strasznych opowieści, które opowiadała na kempingu.
Po 5.:Większość ku

Ok to ja mam taką ciekawostkę RD robi najwięcej zrytych min :P (Od razu piszę że ten post nie ma na celu obrazić tematu)

rainbow_dash_evil_face_by_maulidiza-d8r7rainbow_dash_rape_face_by_translayer-d6xrainbow_dash_rage_face_vector_by_rebron_very_shocked_rainbow_dash_by_dasprid-d7frainbow_dash___all_according_to_plan_by_

A i jeszcze fakt iż nazwała swojego żółwia Tank (Czołg) mimo że w tamtym świecie (jeszcze) nie ma takich sprzętów :P

Edytowano przez Rapid
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...