Skocz do zawartości

Luna podlewa kwiaty [Oneshot] [Komedia] [Slice Of Life]


mac

Recommended Posts

Jak dla mnie fanfik bardzo niezgrabny. Język kuleje, po prostu zdania brzmią źle, co jest spowodowane nieodpowiednią stylistyką, układem i szczegółowością niektórych opisów. Dialogi są drętwe i to bardzo. Nie widać że to siostry, a tym bardziej królewskie siostry. Sam pomysł na fabułę zaś muszę pochwalić, po przy lepszym wykonaniu mógłby być nawet zabawny.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Pomysł na fanfika bardzo dobry, a samo wykonanie już mniej. Zdania ubogie, układ zdania to chaos, a interpunkcja... ja proszę... nie, ja błagam cię, powtórz zasady interpunkcji (link to strony z zasadami http://www.prosteprzecinki.pl/zasady). Dialogi są mechaniczne, a "śmieszne" wypowiedzi są bardzo wymuszone. Jednak rozumiem, iż to jest twój drugi fanfik i takie błędy się zdarzają. Doceniam twoje chęci i zachęcam do dalszego pisania fanfików. Bo przecież praktyka czyni mistrza.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 7 years later...

Witam!

 

Sięgam do typ prastarych zwojów, widząc jedynie, że przedwieczny nie umiał w język polski. Ścianotekstoza, brak wcięć, parę literówek, brak przecinków i myślników! No jest źle! Styl jest sam w sobie okej, ale jego stan nie ułatwia czytania.

 

Sama historyjka jest prosta. Ot, Luna postanawia podlać kwiaty w swoim pokoju po powrocie z księżyca. Problem z tym wszystkim jest taki, że postacie mówią jak połamane i myślą podobnie. Czemu Luna nosiła w ustach konewkę? Czemu nie poszła spać na łóżku?

 

Nie jest to dobry tekst, zdecydowanie. Nawet nie jest śmieszny! Nie polecam.

 

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...