Skocz do zawartości

Pochwal się swoim talentem!


Gość Ziemowit

Recommended Posts

Tutaj możecie napisać co osiągnęliście w życiu.

No... ten tego... udało mi się dzisiaj wstać... przed dwunastą? :-;

Jaki talent macie?

Przedsiębiorczość, cwaniactwo, gra na pianinie i na nerwach. Dodatkowo przytulanie.

Czy dostaliście jakieś nagrody?

Rok 2013, druga nagroda w lokalnym konkursie jedzenia pączków podczas eventu na tłusty czwartek.

Co jest waszym hobby?

Podróże i ekonomia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki talent macie? Chcielibyście się nim pochwalić? Tutaj możecie napisać co osiągnęliście w życiu, czy dostaliście jakieś nagrody i co jest waszym hobby.

- Uwielbiam rysować i ludzie zazwyczaj wychwalają to co tworzę. 

- A co mi tam...macie moje bazgroły z ostatnich zajęć. 

tumblr_nwd8qnRfZJ1rbmed7o1_1280.png

-Zazwyczaj jak brałam udział w konkursach plastycznych.... zawsze dobywałam pierwsze miejsce, a nawet od jedne osoby dostałam bana na uczestniczenie w nich. Dodam jeszcze fakt, że twórca mojej ulubionej gry wychwala moją "twórczość" i mnie trawi... tak to jest duże osiągnięcie, bo Doug TenNapel raczej nielubi twórczości fanów (nie pytajcie...on jest specyficznym człowiekiem). 

-Hobby? Rysowanie i granie na nerwach innych :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki talent macie? Chcielibyście się nim pochwalić? Tutaj możecie napisać co osiągnęliście w życiu, czy dostaliście jakieś nagrody i co jest waszym hobby.

1. Uprawa rosiczek się liczy? 

11794165_877695598984308_714917979397072

A tak serio - analiza przyczynowo-skutkowa i dostrzeganie wzajemnych powiązań w biologii.

2. No właśnie się chwalę, więc wnioskuję, że tak.

3. Osiągnęłam dorosłość według prawa, choć się bardzo staram, to wciąż mnie nie wywalili ze studiów, raz zajęłam 3cie miejsce w konkursie literackim na forum, ten tego...

4. Botanika, akwarystyka i ichtiologia, fantasy (zwłaszcza literatura oraz LARP), jazda konna, pisarstwo, rysunek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...