Skocz do zawartości

FlutterCraft 5.0: You Can (Not) Restart


asie

Recommended Posts

Siekier, nie poleciało wtedy z okazji zamknięcia "Nigdy kurna więcej serwerów"?

To raz, dwa, ten tematu tutaj to reklama serwera, zapowiedź serwera czy po prostu filmik wspominający stare dobre czasy?

1. Poleciało, ale bez "kurna". Ale końce też mają swoje końce.

2. Zapowiedź, a jeśli nie będzie odzewu to wspomnienie. Mamy wstępne prace, ale jak nie będzie dla kogo to cóż.

PS. Porównanie z oryginalnym openingiem Evangeliona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siekier, co ty mi tu za linki wrzucasz? Śmiesz twierdzić że jo Evangeliona ni znam? A dawno z TNT nie oberwałeś? xD

Bo ogólnie dział ma regulamin, więc jak już będzie z tego reklama serwera(jeśli ludzie się odezwą) to proszę o trzymanie się zasad ^ ^

1. Dużo ludzi nie zna, bo miałem już odzew od innych. A porównanie zrobiłem w celu ukazania podobieństw między openingami. :)

2. Ma regulamin. Spójrz nawet na autora tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rzeczywiście serwer odpali, mogę zaoferować swoje umiejętności budowlane. Na dawnym Betoncrafcie zbudowałem niemal całe miasto na Survivalu i było dość znośne. Ale z powodu problemów z MC nie mogłem dokończyć. 

Jeżeli chodzi o Dis'hold, to rzeczywiście - słowo "znośne" jest tutaj prawidłowe. Nic więcej. Nie mówię, że ja mam talent. Pewnie zbudowałbym to jeszcze gorzej, co nie zmienia faktu, że dis'hold nie było przez nikogo odwiedzane. Jeżeli jednak budowałeś Puszcze to gratuluję, bo miasteczko naprawdę ładne. Ahh, beton, czemu co0sh go porzucił ;-; Ja rozumiem, że był zmęczony po kilku latach prowadzenia serwera, co nie zmienia faktu, że szkoda serwera.

Z niecierpliwością czekam na Fluttercrafta, bo grałem na którejś edycji i było naprawdę fajnie. Na pewno wbije i trochę pogram. 

PS będzie skinarka? xD

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad up

Było daleko od centrum wszystkiego i nieskończone, więc nie będę mówił, że to nie wiadomo jakie zjawisko. Od tego co zostało, a cały plan okolicy, jaki planowałem, to wszystko było skończone w 20%? Jeśli nie mniej... Plus pamiętać trzeba, że nie miałem jakichkolwiek dostępów do Creative, więc wszystko to sam zbudowałem ze swoich własnych zapasów.

Więc to, że nie było odwiedzane, to się nie dziwie, ale Minecraft zechciał mnie zrobić w bambuko. Dopiero niedawno mogłem to z powrotem uruchomić, lecz serwer padł. 

Edytowano przez M.a.b
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...