Skocz do zawartości

Dobro i Zło [ Zapisy ] [ dyskusja ] [ RPG ]


Ohmowe Ciastko

Recommended Posts

Karta zgłoszeniowa :

Imię : John Blaze/ duch zemsty ( ang spirit of vengeance )

Wygląd ( zdjęcie oraz wzrost słownie ) : 177cm jako człowiek i 187cm jako ghost rider

Charakter ( skrótowo ) : samotnik, potrafi zabijać bez wahania i wyrzutów sumienia, poważny, dziki, cyniczny, małomówny

Krótka historia : 
Ghost Rider- Człowiek, którego dusza jest połączona z Zarathosem. Ktoś taki blisko złych ludzi, stworzeń, przemienia się w potwora z płonącą czaszką zamiast głowy. Obowiązkiem Ghost  Ridera jest zemsta za zło wyrządzone niewinnym ludziom. Ludzi ze "splamionymi duszami" może ukarać śmiercią lub w najgorszym wypadku "pokutnym spojrzeniem". Każdy kto został Riderem musiał podpisać cyrograf z Mephisto ((X'D)) w zamian za jakąkolwiek pomoc udzieloną przez niego. Jeśli napotka demona, ma za zadanie odesłać go do piekła. Bronią Ghost Riderów od czasów Johnego Blaze'a jest łańcuch

Moc i umiejętności : Ghost Rider potrafi oglądać zło wyrządzone przez ludzi i obraca je przeciwko nim tak, że czują ból swoich ofiar.
Ghost Rider na swoim pojeździe może się rozpędzić do niewiarygodnej prędkości. Wszystkie pojazdy którymi właśnie jedzie przechodzą przemianę w swoją piekielną wersję. Może jeździć po wodzie i po pionowej powierzchni np. ścianie wieżowca. Jego pojazdami mogą stać się nawet zwierzęta np. koń lub słoń, one też przechodzą piekielną transformację.
Posiada nadludzką siłę,kości jak że stali, pewien rodzaj regeneracji, jest zdolny bez problemu utrzymać kilku ludzi lub przytrzymać helikopter.
Ghost Rider może miotać w przeciwników piekielnym ogniem.
(Z racji tego że jest prawie niezniszczalny wymyśliłem że gdy jest poza ziemią jest poza piekłem czyli nie jest już taki op :) można powiedzieć że broń biała go nie zrani  a może to zrobić dopiero coś cięższego )

Link do artykułu na polsko- bądź angielskojęzycznej wikipedii : ( to są akta z komiksów a ja podałem ci trochę zmienione informacje na podstawie filmu

http://pl.marvel.wikia.com/wiki/Ghost_Rider_(Johnny_Blaze)

images.jpg

Edytowano przez SiOn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Edward "Hammer" Smith

Wygląd: Dobrze ubrany postawny i praktycznie łysy jegomość. Ubrany elegancko, marynarka, spodnie w kant, morda którą może kochać tylko matka. I lekko rudawy zarost.

https://cdn2.artstation.com/p/assets/images/images/000/550/778/large/cedric-peyravernay-thugs02.jpg?1443928201

Charakter: Edward jest miłym człowiekiem. Na prawe. Wbrew wyglądowi i spojrzeniu jakie rzuca na innych. Pierwsza myślą jaka przychodzi na myśl, kiedy się na niego patrzy to oprych, ale wystarczy chwila rozmowy żeby zmienić zdanie. Bywa że jego ognisty charakter poparzy wszystkich wokół, ale na ogół jest miły.

Krótka historia: Edward zawsze uważał się za człowieka z młotkiem. Jeśli coś nie działa, użyj większego. Nie posiadał pamięci swojego życia. Po prostu miał zakład kowalski na przedmieściach, w którym potrafił wykonać wszystko. Nie potrzebował planów, nie potrzebował narzędzi, po prostu potrafił i tyle. Brał do reki kawałek metalu, ugniatał go jakby ten był wykonany w miękkiego ciasta, modelował, prasował, prostował uderzeniami dłoni. Jego nadludzki dar. Ludzie zapytani o jego przybytek zawsze odpowiadali tak samo: był tutaj od zawsze, zanim postały miasta, zanim przybyli ludzie. Po prostu był. Pomagał jak umiał, dobrą radą lub dobrymi narzędziami. A teraz dostał wezwanie.

Moc i umiejętności: Smith jest awatarem, personifikacją, Młota bliżej nienazwanego bożka ognia, patrona kowali, artystów i twórców. Posiada tylko dwie moce. Pierwszą jest zastygnięcie w czasie. Smith się nie starzeje, nie potrzebuje jedzenia czy snu, nie męczy się. Może umrzeć od choroby, rany, ale nie z głodu czy wyczerpania. Drugą jest Ogień Kreacji. Jako Młot może stworzyć dowolny przedmiot, jaki kiedykolwiek trzymał w dłoniach. Noże, łańcuchy, śrubki, gwoździe, przekładnie a nawet części składowe jak silnik do Toyoty. Jeśli trzymał to w rękach, będzie umiał to odtworzyć, choć niekoniecznie w tej samej formie. Do wytwarzania potrzebuje materiału - może chwycić za kawałek betonu i wyrwać go z podłoża jak świeży śnieg po to żeby przyklepać go na pałkę albo prowadnice - ale będzie to pałka zrobiona z betonu - a co za tym idzie, będzie stosownie ciężka(być może za ciężka) i wytrzymała. Tak samo jakby wykuł miecz z drewna...albo plastiku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię : Simon


Wygląd : http://images5.fanpop.com/image/photos/28100000/Simon-tengen-toppa-gurren-lagann-28143568-1024-576.jpg


Charakter Obecnie po wielu z mianach stał się jest towarzyskim i  a także entuzjastycznie podchodzi do życia.Zaś w trakcie walki ujawnia się zapalczywość odziedziczona po Kaminie lecz w przeciwieństwie do niego nie staje się arogancki i poddaje się ryzykanctwu.


Krótka historia :W młodym wieku Simon uciekł z wioski Jeeha,  walczył w  powstaniu przeciwko Spiralnemu królowi jako przywódca drużyny Dai-Gurren.
Po wojnie został przywódcą nowo założonego miasta które zostało nazwane cześć jego przyszywanego brata.
Po 10 lat spokoju zaatakował nowy wróg który porwał ukochaną Simona Niie i zagroził zniszczeniem ziemi.Wraz brygadą Dai-Gurren ochronił planetę i na pokładzie
Super Galaktycznego Dai-Gurrena ruszył na ratunek Nii. Po wielu walkach i użyciu ogromnej ilości energii spiralnej i stworzeniu Tenegen Toppa Gurren Laganna udało się  uratować wszechświat ale nie Niie.Simon odszedł oddając wszystko w racę pozostałych członków brygady Dai-Gurren. 


Moc i umiejętność
Energia spiralna - Ilość energii spiralnej którą jest w stanie kontrolować stawia go poziomie równym Bogu.Jest stanie stworzyć materię w dowolnej ilości. Potrafi stworzyć Bronie Gurren Laganna. Jest w stanie także wskrzesać zmarłych bądź przedłużać wiek żyjącym istotom

Potrafi bardzo dobrze walczyć w wręcz a taczkę kopać tunele i pilotować Gunmena,

Dodatkową umiejętnością jest możliwość korzystania z ostatecznego ataku o nazwie Giga Drill breaker,

 

Link do artykułu na polsko- bądź angielskojęzycznej Wikipedii. http://gurrenlagann.wikia.com/wiki/Simon

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Edwardzie, nic nie raduje mnie bardziej niż widok człowieka, który przechodzi przemianę i staje się dobry. A taką przemianę mogłem obejrzeć oczyma Spider-Mana. Żal mi twej białej formy, jednak teraz zło musi bać się ciebie nawet bardziej. Jestem pewien, że Peter podtrzyma przez jakiś czas twoją misję zniszczenia całego zła.

-John, miło mi, że chcesz kontynuować swą zemstę także w innych światach. Liczę, że będziesz miał z tego równie wiele, co ja.

-Edwardzie. Czemu to mnie nie zaskoczyło? Twoja chęć do pomocy kiedyś może przynieść na ciebie zgubę. Mam nadzieję, że to nie jest akurat ten czas.

-Simon. Obawiałem się, że nie zechcesz mi pomóc w tej misji. Nie przez to, że twa dusza coś straciła. Z powodu zmęczenia walką i chęcią złapania oddechu. Jednak widok, że twa dusza nadal chce przeć do przodu dalej raduje mnie niezmiernie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...