Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Undertale


OttonandPooky

Recommended Posts

 UNDERTALE 

Niepozornie wyglądająca gierka która w pewnym sensie jest parodią gatunku RPG.. dlaczego? Sama gra pozwala nam wybrać, czy chcemy walczyć z potworami, czy łagodzić spory nie poprzez przemoc, ale rozmowę ...uh można też chodzić z przeciwnikami na randki! :D. 

Brzmi absurdalnie? Owszem! Grę można ukończyć nie zabijając nawet jednego przeciwnika i szczerze mówiąc to jest nawet wskazane. 

Akcja Undertale rozgrywa się w świecie, w którym ludzie koegzystowali z potworami, ale po wielkiej wojnie zostały one zesłane pod ziemię. 

Nie chcę nikomu dalej spoilerowac, więc napisze tylko, że gra jest naprawdę świetna, ma genialny humor, postacie są napisane wzorowo, muzyka wciąga, fabuła jest bajeczna i szczerze mówiąc w jednym momencie ryczałam jak dzieciak... Ja.. dziołcha która za czasów dzieciństwa miała gdzieś śmierć Mufasy.. jako dorosła babka rozkleiła się przy pixelowym potworku. Gra wyszła chyba niecały miesiąc temu i natychmiastowo zdobyła sympatię graczy...niektórzy twierdzą, że już przebiła "The Witcher 3" i inne popularne tytuły. Ludzie już ogłaszają "Undertale" jako najlepszą grą roku 2015 i nie dziwię się, bo recenzje zbiera naprawdę bardzo pozytywne. 

Spoiler



 

 

Edytowano przez Niklas
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Gra strasznie mnie odrzucała, może przez cały fandom, który wręcz pojawił sie wszędzie wstawiając i pisząc rzeczy, które nie tylko paliły w oczy, ale i zaśmiecały. Jednak pomijając całość krzywd, którą zrobili ludzie, to kocham tą grę. Racja sama rozgrywka jest nudna powtarzalną i gdy sie chce ukończyć grę w 100%, a przynajmniej poznać wszystkie jej zakończenia etc. jest okropnie nudna. Jednak ja cenię tą małą nie pozorną grę, za fabułę, za postaci i za soundtrack .

Nie jest mistrzostwem, ale polecam, nawet nie zagrać, tylko zapoznać sie z historią. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Odświeżam temat bo trochę przycichło a szkoda.

 

Do gry nie miałem jakichś wielkich chęci z kilku powodów. Myślałem, że gra mnie niczym nie zaskoczy, wciągnę się w kolejny fandom z rakiem lub uzależnię się od tej gry i nie będę grał w nic innego i mówił o niczym innym przez najbliższy czas jak mi się ewentualnie spodoba.

 

Ale zagrałem i od już pierwszych minut pokochałem tą grę ;3 Bez problemów wbiła się w mój ranking TOP5 gier w życiu, zajmując 2 pozycję. Soundtrack jest 10/10 i zagościł w moim telefonie w folderze muzyka ( tak, szczerze).

 

Aktualnie przeszedłem już grę, na tzw. Genocide Run, ścieżkę Neutralną i aktualnie przechodzę True Pacifist Path.

 

Chodź pewnie po jej ukończeniu będę do niej wracał i tak... wciągnąłem się w kolejny fandom...i wcale nie ma takiego dużego raka jak myślałem... przynajmniej niektórzy jego członkowie.

 

Dorzucam animację z mojego ulubionego boss fightu. Jest po prostu świetna, więc myślałem, że warto się podzielić.

Spoiler



 

Ah i jeszcze jedno- Teemie z Tem Shop <3 Ona była za urocza, żeby jej odmówić zapłacenia za studia :3 

Edytowano przez Niklas
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Odkopuje temat :v

 

Jak pan na górze... też się odsuwałem od gry, myśląc że mi się nie spodoba, ale....

Postanowiłem nie być takim pesymistą, i zagrałem... i.... nie odsuwałem się od kompa przez następne 6-7 godzin.

W takim czasie przeszedłem Neutral dwa razy, a następnego dnia wziąłem się za Pacyfic'a :D

 

Gra świetna, pójdzie na wszystkim (odpaliłem na Windows 2000... i poszło :D), muzyka jeszcze lepsza.

Do tego barwni bohaterowie, do których można się utożsamić.

 

A jak przechodzenie gry sie znudzi, to polecam fandom, czyli komiksy/ animacje/ filmy/ fan-arty ;)

 

Pozdrawiam :D:D:D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to prawdziwa perełka wśród wszelkich indyków i nie tylko~ Są gry lepsze oczywiście, ale tak głębokiej fabuły i ciekawych pomysłów na mechanikę gry to się nie spodziewałam. Pierwszy raz kiedy spojrzałam na to, to se pomyślałam "co to za gówno". Oczywiście przez grafikę...zmyliła mnie cholernie :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...