Skocz do zawartości

Jeffy

Recommended Posts

Witajcie, chciałbym zaprosić was na kanał, który istnieje pod nazwą ,,Moje Małe Teorie'' :squee:

Na kanale tym będą tytułowe teorie, topki i wiele więcej! :RPHVO:

Macie tutaj link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCxb5TUS4Hu9ek2mMQPKz2Hg

I do zwiastunu kanału dla leniwych (tam jest mówione co u nas znajdziecie): https://www.youtube.com/watch?v=ZcB51Pmo9yY

Jak kogoś to nie zachwyca (:sadsmile:) to niech poczeka do środy, bo wtedy będzie pierwszy film :soawesome:

Dodam od razu, że filmy będą dwa razy w tygodniu, bo na tym pierwszym odcinku jest, że widzimy się za tydzień. Filmy mogą być dosyć krótkie, to też postanowiliśmy, że będą dwa razy w tygodniu. :youdontsay:

 

Żegnam i miłego oglądania naszych filmów :huhwha::lunaderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na środę przygotowana jest teoria i sam sądziłem, że ten trailer jest bardzo słaby. Co jak co, ale robienia trailerów to ja nie umiem :burned:
Ten odcinek wyszedł lepiej, ale najbardziej luźnym materiałem jest materiał sobotni. Bo w teorii nie wypada się wygłupiać, to w filmach tamtego typu można ile chcecie. Co pierwsze mamy publikować? Wolicie film z soboty w środę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzenie tego trailera nasunęła mi się jedna myśl "polska podróbka angielskich kanałów,nic świeżego"

Niby oglądać po angielsku nic trudnego ale moim zdaniem lepiej jest posłuchać czasem materiału w swoim ojczystym języku :) 

Chyba nie ma jeszcze takiego kanału zrobionego przez polaków prawda? ( A przynajmniej jakiegoś który robi to na serio i trochę bardziej profesjonalnie)

Edytowano przez Mizaw
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzenie tego trailera nasunęła mi się jedna myśl "polska podróbka angielskich kanałów,nic świeżego".Ale zobaczymy może jakoś to wyjdzie(obym się mylił i będzie good).:fluttershy5:

W sumie tak samo pomyślałem. Na razie dałem suba, zobaczymy jaki wyjdzie odcinek pilotażowy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy, nie zaprzeczę. Będę z ciekawością się przyglądał postępom prac.

Co do trailerów - przedstawienie kanału ma być krótkie, rzeczowe i dosyć ciekawe. Jak napisano na YT - 30 sekund max. Ja osobiście na swój kanał trailer kiedyś miałem, ale już z niego nie korzystam i tym sposobem nie mam tego zwiastunu kanału (moim zdaniem jest niepotrzebny, ale to zależy od gustu).

Zajrzałem na Twój kanał growy przy okazji...
...chcesz być kolejną osobą na Tubie mającą jako target gimbazę? Po tytule jednego z filmów to... eee... dziwnie mi się zrobiło trochę, a sam jestem YouTuberem :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu Kuracyja napisał:

Zajrzałem na Twój kanał growy przy okazji...
...chcesz być kolejną osobą na Tubie mającą jako target gimbazę? Po tytule jednego z filmów to... eee... dziwnie mi się zrobiło trochę, a sam jestem YouTuberem :/

Jeżeli chodzi o ten challenge: Historia z początku jest prawdziwa, a ten film miał zostać opublikowany. Dałem taką nazwę tylko po to, żeby osoby które ogarniają europę nie przyszły na ten film. Nie ogarniałem tej gry, to też robiłem wszystko żeby mało osób na niego wbiło. Gimbusów odstrasza brak montażu a resztę tytuł. Kolejne filmy są normalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...