Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
NiebieskieFrugo

Badania na temat fandomu

Recommended Posts

Witam wszystkich!
Właśnie przeczytałem na Equestria Daily, że grupa Brony Study ( http://bronystudy.com/ ) prowadzi badania na temat naszego fandomu do ich nowej książki!
Proszą o wypełnienie (dość długiej) ankiety. Dotyczy ona "waszego zainteresowania sezonem 5 oraz rozrostu fandomu Bronies".
Oto link:

https://www.surveymonkey.com/r/?sm=8%2bna38EA%2f%2b91P8KltLF%2bMbGGkUF99%2fAWMBSeOXo%2bnbw%3d

Niestety, strona i ankieta są po angielsku, ale mam nadzieję, że nie sprawi to nikomu problemu :aj5:
W imieniu nauki zapraszam do wypełniania!

• Upvote 7

Wypełniam ich ankiety od początku - cały projekt trwa już kilka lat. Fajnie, że napisałeś o tym na forum - im więcej z nas weźmie w tym udział, tym lepiej :)

• Upvote 2

Co prawda część pytań musiałem przeczytać kilka razy (ach ten mój angielski), ale nie zmienia to faktu, że jako całość ankieta jest bardzo ciekawa. Sam przeprowadziłem kilka ankiet i wydaje mi się, że część pytań dotyczy tego samego ;) (zabieg celowy). Mam tylko nadzieję, że ewentualne odpowiedzi nie pogryzły się ze sobą. 

Guest ChrisEggII

Może to wynikać z mojej słabej znajomości angielskiego, ale pojęcia nie mam jak powinienem odpowiedzieć na trzecie pytanie.

Kiedy skończyłem 1 stronę myślałem, że już koniec, a tu *jeb* kolejne pytania :rainderp:

Edited by Zexel !

Może to wynikać z mojej słabej znajomości angielskiego, ale pojęcia nie mam jak powinienem odpowiedzieć na trzecie pytanie.

Ja też nie byłem pewien na 100%, dlatego poprosiłem o pomoc wujka Google. Gość ma łeb na karku. O co byś nie zapytał, to odpowie. Lepiej, gorzej, ale odpowie xD

Guest ChrisEggII

murzyni się w europie też rodzą. Miejsce urodzenia nie definiuje rasy.

Biali w Afryce też.

Szczerze co do ankiety, bez tłumaczenia jak dal mnie się nie obędzie. Googel tłumacz nie może tego nawet chwycić. Czemu nie zrobili jej w języku niemieckim :) ? Tak na serio, ja osobiście był bym wdzięczny jak by komuś się chciało ją przetłumaczyć.

Spora ta ankieta. Ale dałem rade :D

Nie wiem czy ta ankieta faktycznie oddała to co czuje będąc bronie. To ,że bez względu na to kim jesteśmy... Jesteśmy Bronies... Jedną Wielką Rodziną...

I moim zdaniem MLP niesie dosyć spore przesłanie ,że tak naprawdę tylko Przyjaźń i dobre relacje z innymi ludźmi są nas wstanie uszczęśliwić.

Nie wiem czy dobrze wyraziłem to w ankiecie więc wyrażam to tutaj :yay:

Jeśli można, to chciałbym poprosić administrację o zamknięcie tematu. Ankieta dawno zamknięta, a temat nie ruszany od 4 miesięcy. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi! (A, i sory za 2 posty pod rząd, ale te 4 miechy różnicy chyba mnie odkupią, nie?)

Edited by NiebieskieFrugo
Małe sprostowanie