Skocz do zawartości

Ikariam? Kto pogra?


LemonRebel

Recommended Posts

Nie wiedziałem, gdzie to wstawić, ale przecież Ikariam jest w pewnym sensie strategią :D Chodzi o to, że kiedyś grałem, ale przestałem z powodów których znać nie musicie. Chce znów wrócić do gry, ale troche to przemyślałem i doszedłem do wniosku, że strasznie miło grałoby się w kilka osób. Chodzi o sojusz i Miasto na tej samej wyspie, gdyby coś się działo to pomoc przecież blisko :D Kto za?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikariam! D: O w morde, dawno nie slyszalem tej nazwy. Grałem w to może z 4 lata temu? :D Miałem ponad 250k pkt, czy co to tam bylo... W kazdym razie, z tego co pamietam, gralem na nowo powstalym serwerze wiec w rankingu bylem dosc wysoko, wydaje mi sie ze bylem w pierwszej 70 :D Na pewno nie poza 100. Niestety moje konto zostalo usuniete za nieaktywność... Tia, włączyłem urlop i pojechalem na wakacje do anglii, po powrocie konta nie bylo :D Od tamtej pory nawet nie próbowałem grać dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emm ale mnie się coś ostatnio spsuło i w ogóle nie mogę się zalogować do gry :/ a tak w ogóle jest możliwość zapraszania do gry znajomych tak, żeby byli koło ciebie. EDIT: Z problemem jakoś można sobie poradzić. Ja bym zaczekał na nowy serwer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...