Skocz do zawartości

Luki Między Wymiarami


FriendJerzy

Recommended Posts

Czytam tą waszą dyskusję i prawdę mówiąc MACIE RACJĘ!!! Niby to jest " bliźniaczy" świat, jednak jest wiele różnic. U kucyków jest magia, więc mogą być tam kucyki, które mają 1000 lat, a u ludzi magii nie ma, więc mało prawdopodobne, aby tam były osoby silnie związane z magią, tą czarną skoro jej nie ma.

Ps. Też jestem tu nowa, więc...

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8.01.2016 at 14:21 Oli_Twilight14 napisał:

Czytam tą waszą dyskusję i prawdę mówiąc MACIE RACJĘ!!! Niby to jest " bliźniaczy" świat, jednak jest wiele różnic. U kucyków jest magia, więc mogą być tam kucyki, które mają 1000 lat, a u ludzi magii nie ma, więc mało prawdopodobne, aby tam były osoby silnie związane z magią, tą czarną skoro jej nie ma.

Ps. Też jestem tu nowa, więc...

 

Każdy kiedyś był nowy, więc mamy pewne (wszytko ma granice, może z wyjątkiem wszechświata), pokłady cierpliwości. Co do EG, to mnie zawsze trochę zawodzi, kierunek przyjęty przez autorów, taki sam jak w przypadku MH, (no może zbieżny, ale nie identyczny), no ale ja jestem 24 letnim facetem, więc jakoś specjalnie mnie nie dziwi, że mnie EG średnio bawią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8.01.2016 at 14:21 Oli_Twilight14 napisał:

Czytam tą waszą dyskusję i prawdę mówiąc MACIE RACJĘ!!! Niby to jest " bliźniaczy" świat, jednak jest wiele różnic. U kucyków jest magia, więc mogą być tam kucyki, które mają 1000 lat, a u ludzi magii nie ma, więc mało prawdopodobne, aby tam były osoby silnie związane z magią, tą czarną skoro jej nie ma.

Ps. Też jestem tu nowa, więc...

 

To masz na przywitanie pierwsze polubienie koleżanko. :pinkie:

Zaglądaj tu często.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...