Skocz do zawartości

Nowa się wita.


Winter Midnight

Recommended Posts

Cześć. Mieszkam sobie w Stalowej Woli, mam 14 lat(swoją drogą prawie 15), a pegasister jestem od dwóch.  Lubię sobie czasem pograć w siatkówkę, porysować kucyki i pewnie jeszcze parę innych rzeczy, ale nic mi w tej chwili nie przychodzi do głowy. O! Chyba, że to, iż interesuję się fotografią. Moim ulubionym kucykiem z Mane 6 jest Rainbow Dash, a postacią tła Luna. 

No i... nie za bardzo potrafię opowiadać o sobie, więc to by było chyba na tyle. (:

Mam nadzieję zaaklimatyzować się na forum i poznać miłe osoby. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
18 godzin temu Winter Midnight napisał:

Cześć. Mieszkam sobie w Stalowej Woli, mam 14 lat(swoją drogą prawie 15), a pegasister jestem od dwóch.  Lubię sobie czasem pograć w siatkówkę, porysować kucyki i pewnie jeszcze parę innych rzeczy, ale nic mi w tej chwili nie przychodzi do głowy. O! Chyba, że to, iż interesuję się fotografią. Moim ulubionym kucykiem z Mane 6 jest Rainbow Dash, a postacią tła Luna. 

No i... nie za bardzo potrafię opowiadać o sobie, więc to by było chyba na tyle. (:

Mam nadzieję zaaklimatyzować się na forum i poznać miłe osoby. ^^

Witaj na forum! Baw się dobrze! Mam kilka pytań

 

1. Lubisz Toruńskie pierniczki?

2. 7 najpiękniejszych miast Polski wg. ciebie (od najłądniejszego)

3. Skąd pomysł na nick?

4. Co zjadłaś dzisiaj na obiad?

5. Jaki przedmiot (nie licząc klawiatury i myszki i monitora) jest najbliżej ciebie?

6. Gdybyś była kucykiem jaki miałabyś znaczek?

7. Jesteś patriotką?

8. Lubisz Stalową Wolę?

9. Ulubiony odcinek?

10. Żółw czy Rzułf?

 

I jak coś możesz pisać ze mną na priv, znam tę okolicę, a z chęcią poznałbym nowych kucykowych fanów. Pomysłowy i fajny nick!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godziny temu Miloszu_xd napisał:

Stalowa Wola? A jednak jest jeszcze jakiś fandom w podkarpackim... A że do tego lubisz Dashie, to :brohoof:. Aczkolwiek nazwanie Księżniczki Luny postacią tła...  W każdym razie, witaj. :)

Witam witam. c: Ty także z podkarpackiego? I masz rację, mój błąd. Luna jest raczej postacią drugoplanową i wiele wniosła do serialu. 

 

20 godziny temu Major Degtyarev napisał:

Witam:brohoof: i pozdrawiam :sfhug: Mam tylko dwa pytanka :spitfire2:

1.Co sądzisz o Wonderbolt?

2.Lubisz Spitfire?

Dziękuje za odpowiedzi i baw się dobrze. : )

Witam c::soarinhug:

1. Najznamienitsza drużyna lotnicza w całej Equestrii? Uwielbiam ich:soawesome:

2.Skłamałabym, jeśli napisałabym, że nie. Pewna siebie szefowa Wonderbolt, podoba mi się jej postawa, cała postać.

3 godziny temu Ziemowit 04 napisał:

Witaj na forum! Baw się dobrze! Mam kilka pytań

 

1. Lubisz Toruńskie pierniczki?

2. 7 najpiękniejszych miast Polski wg. ciebie (od najłądniejszego)

3. Skąd pomysł na nick?

4. Co zjadłaś dzisiaj na obiad?

5. Jaki przedmiot (nie licząc klawiatury i myszki i monitora) jest najbliżej ciebie?

6. Gdybyś była kucykiem jaki miałabyś znaczek?

7. Jesteś patriotką?

8. Lubisz Stalową Wolę?

9. Ulubiony odcinek?

10. Żółw czy Rzułf?

 

I jak coś możesz pisać ze mną na priv, znam tę okolicę, a z chęcią poznałbym nowych kucykowych fanów. Pomysłowy i fajny nick!

Dziękuję za porcję pytań (;

1. Toruń miałam okazję odwiedzić 3 razy i za każdym razem próbowałam miejscowych pierników. Powiem, smakowita rzecz. Byłam nawet w muzeum piernika.

2. Wiele jest pięknych polskich miast według mnie. Trudno by się było zdecydować na pierwsze miejsce spośród kilku. No ale:Kraków, Toruń, Katowice, Łódź, Wrocław, Zakopane, Szczecin.

3.Jest to imię mojej ponysony. Wzięło się od tego, że lubię zimę, a po za tym moją ulubioną porą dnia jest noc, a konkretniej północ. Nigdy jeszcze o tej porze nie mogę zasnąć.

4.Zupę rosół, a na drugie paluszki rybne z ziemniakami i surówką.

5.Paczka chusteczek i lampka.

6.Myślę, że aparat, lub/i coś związanego z zimą.

7.Tak.

8.Lubię, mam nawet do niej w pewnym sensie sentyment.

9.Jest wiele odcinków, które lubię, ale stawiam na 'Sonic Rainboom'.

10.Wybiorę Żółwia. Wolę poprawną pisownię .;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Winter Midnight napisał:

Witam witam. c: Ty także z podkarpackiego? I masz rację, mój błąd. Luna jest raczej postacią drugoplanową i wiele wniosła do serialu. 

No ba, prosto z Rzeszowa.
Postać drugoplanowa brzmi już zdecydowanie lepiej. :p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...