Skocz do zawartości

Witam, ja nowy tu jestem.


Forest Wind

Recommended Posts

Jestem Wojtek, mam 14 lat. Mieszkam w Górnym Śląsku, konkretnie w Łaziskach Rybnickich. Serial oglądam od pół roku. Głównie interesuje się Historią, zwłaszcza II wojną światową. Jak wszyscy chyba w moim wieku uwielbiam gry komputerowe. Lubię również muzykę rockową, chociaż los nie obdarzył mnie muzycznym talentem. W wolnych chwila uczęszczam na treningi Judo oraz należę do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Interesuje się również różnymi rzeczami związanymi z militariami. Chętnie też czytam książki przygodowe np. seria "Tomek" lub "Zwiadowcy". Czasami też lubię sobie potańczyć lub pośpiewać (fałszować według niektórych).

Jeżeli kogoś to interesuje to moim ulubionym kucykiem jest Rainbow Dash.

O forum dowiedziałem się niedawno i jestem całkiem zielony w tym co się tu robi, ale mam nadzieję że szybko to ogarnę. Miło mi was poznać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu Patriot1939 napisał:

Jestem Wojtek

No witaj Wojtku. Dobre imię-jak najlepszy (nie)dźwiedź w historii świata.

22 minuty temu Patriot1939 napisał:

Lubię również muzykę rockową

Jakieś konkretne zespoły, czy raczej wszystko co wpadnie w ucho?

22 minuty temu Patriot1939 napisał:

Jeżeli kogoś to interesuje to moim ulubionym kucykiem jest Rainbow Dash.

I tak ma być. A nie jakieś Raricosie czy backgroundowe Applejacki. Joke, but Dashie still best poni

Edytowano przez Miloszu_xd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godziny temu Major Degtyarev napisał:

Priviet! :brohoof: Myślę ze zostaniesz tu z nami na dłużej :spitfire2: Pytanka.

1.Ulubiona broń?

2.Interesujesz się bronią bloku wschodniego(Jugosławia,Rosja)?

3.Co sądzisz o Wonderbolt?

4.Lubisz Spitfire?

 

1. Dragunov (SWD)

2 tak jest bardziej funkcjonalna.

3. myślę że są spoko.

4. pomyślmy. dowodzi Wonderbolts, oraz najlepiej z nich lata. Oczywiście.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godziny temu Miloszu_xd napisał:

No witaj Wojtku. Dobre imię-jak najlepszy (nie)dźwiedź w historii świata.

Jakieś konkretne zespoły, czy raczej wszystko co wpadnie w ucho?

I tak ma być. A nie jakieś Raricosie czy backgroundowe Applejacki. Joke, but Dashie still best poni

jeżeli chodzi o zespoły to głównie słucham Sabaton lub Skillet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj towarzyszu! Jakbyś szukał porad ... służę pomocą. Wszelakiego typu sprawy, które Cie będą interesować postaram się wyjaśnić i rzucić nieco światła.
Wracając! 2 Wojna Światowa ... ciężki temat. Dlatego sam ją lubię! Pradziadek walczył o niepodległość z Niemcem, później w Warszawie, a na koniec Rosjaninem. Do tego Wołoszański od najmłodszych lat ... pamiętam jak około 3 w nocy słuchałem radia lub oglądałem z nim programy. Piękne czasy jednak nadal mnie zaskakuje.
Co do muzy to mam całkiem bliskie spostrzeżenia, ale spróbuję doradzić również Raubtier - szwedzki zespół. Polecam: Leviatan, Jaga hart, Achtung Panzer!
Co do Sabatonu, to który kawałek? Dla mnie: Wehrmacht, Art of War, Panzerkampf, Stalingrad, Resist and Bite, Ruina Imperii, No Butterfly (czy jakoś tak).
Pytania!
AK - 47 czy M 16?
In the End, Monster, Awake and Alive czy Uprising, Ruina Imperii, In the Army now (kiepsko wybrałem, ale zawsze coś)? Które bardziej wolisz słuchać?
Gdyby Hitler uderzyłby na ZSRR szybciej jak planował to historia byłaby inna?
Me 109 bf czy Spitfire (chociaż Hurricane był lepszy pod względem zestrzeleń), albo JAK - 1 , a może P - 51 Mustang?
Gdyby III Rzesza miała więcej czołgów typu Panzerkampfagen IV H, zamiast Tygrysów dali radę wytrzymać dłużej?
Pozostaje mi tylko życzyć dobrej zabawy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Świeży rekrut napisał:

Witaj towarzyszu! Jakbyś szukał porad ... służę pomocą. Wszelakiego typu sprawy, które Cie będą interesować postaram się wyjaśnić i rzucić nieco światła.
Wracając! 2 Wojna Światowa ... ciężki temat. Dlatego sam ją lubię! Pradziadek walczył o niepodległość z Niemcem, później w Warszawie, a na koniec Rosjaninem. Do tego Wołoszański od najmłodszych lat ... pamiętam jak około 3 w nocy słuchałem radia lub oglądałem z nim programy. Piękne czasy jednak nadal mnie zaskakuje.
Co do muzy to mam całkiem bliskie spostrzeżenia, ale spróbuję doradzić również Raubtier - szwedzki zespół. Polecam: Leviatan, Jaga hart, Achtung Panzer!
Co do Sabatonu, to który kawałek? Dla mnie: Wehrmacht, Art of War, Panzerkampf, Stalingrad, Resist and Bite, Ruina Imperii, No Butterfly (czy jakoś tak).
Pytania!
AK - 47 czy M 16?
In the End, Monster, Awake and Alive czy Uprising, Ruina Imperii, In the Army now (kiepsko wybrałem, ale zawsze coś)? Które bardziej wolisz słuchać?
Gdyby Hitler uderzyłby na ZSRR szybciej jak planował to historia byłaby inna?
Me 109 bf czy Spitfire (chociaż Hurricane był lepszy pod względem zestrzeleń), albo JAK - 1 , a może P - 51 Mustang?
Gdyby III Rzesza miała więcej czołgów typu Panzerkampfagen IV H, zamiast Tygrysów dali radę wytrzymać dłużej?
Pozostaje mi tylko życzyć dobrej zabawy :)

Wolę aka-47 ze względu na to że lepiej sprawuje się w trudnych warunkach.

wolę słuchać 'Uprising' oraz 'in the Army now' ,ale osobiście bardziej wolę 40:1 , White death i Carolus Rex.

Powiem ci tak Historia na pewno inaczej by się potoczyła, ale nie zapominajmy o tym że cała Rosja jest ogromna, a Hitler zdobył by tylko część najbardziej zaludnioną. Kontratak Sowietów zostałby tylko opóźniony, w wyniku czego Amerykanie dotarli by prędzej do Berlina. Wojsko III rzeszy rozbite na trzy części byłoby bardziej osłabione, z czego jedna część musiałaby pilnować porządku w miastach Rosyjskich. Możliwe że Powstanie Warszawskie mogłoby się udać gdyż na teranie ZSRR Sowieci mocna dawali o sobie znaki, więc Hitler musiałby przesunąć wojska z Polski , jako wsparcie dla wojsk stacjonujących w ZSRR.(przepraszam, że się tak rozpisałem)

Tak szczerze samoloty interesują mnie najmniej (sorry), ale jeżeli mam wybierać to wole Spitfire.

Pod naporem wojsk radzieckich nawet większa ilość czołgów by nie pomogła. Mówię serio, setki tysięcy czołgów, wozów bojowych, artylerii oraz miliony żołnierzy gotowych umrzeć za ojczyznę (innego wyjścia nie mieli) złamałoby chyba każdy opór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dwóch Polaków tam trzy zdania. Proste.
Wracając, nie wiem, czy wiesz, ale najważniejsze wydarzenie z 2 Wojny Światowej wydarzyło się ... no właśnie przed jej rozpoczęciem. W 1937 roku Japończycy dostali ... po głowie od ruskich, to więc cesarz postanowił, że już się wgłąb Syberii nie ruszy. A to mogło naprawdę przyczynić się do upadku czerwonego smoka. Osaczony z dwóch stron (o ile! Nie doszło w ogóle do Dunkierki, a Hitler zaatakował wcześniej i oczywiście, że Hirohito mógłby wysłać samurajów) nie miałby zbyt wiele do gadania (Anglia bez tych żołnierzy z Dunkierki podpisałaby pokój) (USA nic, bo Japonia w Rosji, to co ich Europa obchodzi [raz już byli w Europie, to po co ich tam znowu]) Więc Stalin miałby przegwizdane, nawet z tymi rzeszami pod ręką. Afryka, bez Angoli, to Włochy mają swoje nowe imperium. A później walka o Amerykę i wiadomo (tysiącletnia Rzesza).
Wiadomo, że możesz się z tym nie zgadzać i mieć swoje racje, gdyż moja teoria ma mnóstwo wad, ale pozostał mi jeden fakt, że historii już nie zmienimy.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze,kolejni towarzysze do II wojny światowej! :3 a jakimi gatunkami gier się interesujesz,też ściśle powiązane z II wś?

I pamiętaj,śpiewać można lepiej albo gorzej jednak zawsze warto :'v

Wysłane za pomocą magicznego Nexusa 7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6.11.2015, 23:37:57 Patriot1939 napisał:

Jestem Wojtek, mam 14 lat. Mieszkam w Górnym Śląsku, konkretnie w Łaziskach Rybnickich. Serial oglądam od pół roku. Głównie interesuje się Historią, zwłaszcza II wojną światową. Jak wszyscy chyba w moim wieku uwielbiam gry komputerowe. Lubię również muzykę rockową, chociaż los nie obdarzył mnie muzycznym talentem. W wolnych chwila uczęszczam na treningi Judo oraz należę do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Interesuje się również różnymi rzeczami związanymi z militariami. Chętnie też czytam książki przygodowe np. seria "Tomek" lub "Zwiadowcy". Czasami też lubię sobie potańczyć lub pośpiewać (fałszować według niektórych).

Jeżeli kogoś to interesuje to moim ulubionym kucykiem jest Rainbow Dash.

O forum dowiedziałem się niedawno i jestem całkiem zielony w tym co się tu robi, ale mam nadzieję że szybko to ogarnę. Miło mi was poznać.

 

7.11.2015, 15:08:16 Patriot1939 napisał:

jeżeli chodzi o zespoły to głównie słucham Sabaton lub Skillet.

Witam serdecznie na forume! Bratnia dusza widzę! (też IIWŚ, Sałaton, "Zwiadowcy", śpiew [ale taki bardziej "pro"])

I żeby nie było, że tak sucho - pytanka:

1. W jakie gry grasz?
2. Skoro IIWŚ - czy jeśli Hitler kazał iść nie na Stalingrad, a na Moskwę, to ZSRR by padło? (trochę dziwne, ale zawsze coś)

I pozwolę sobie na dygresję:

Cytuj

Możliwe że Powstanie Warszawskie mogłoby się udać gdyż na teranie ZSRR Sowieci mocna dawali o sobie znaki, więc Hitler musiałby przesunąć wojska z Polski , jako wsparcie dla wojsk stacjonujących w ZSRR.

Wojska radzieckie były już na terenie II RP już gdzieś przed 22 VII (Manifest Lubelski) i podchodziły pod Warszawę, a głównym celem Powstania było wyprzeć Niemców z miasta samemu lub przy pomocy Rosjan, no i wystąpienie przed Sowietami w roli gospodarzy gdy ci będą wkraczać do miasta. Przeusnięcie terminu wybuchu wprowadziło chaos, a później to już sami wiemy :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło cię poznać :rdhug:

Ja tak samo lubię sobie poczytać książki przygodowe (lub fantasy) ( ogólnie jak lubisz czytać to mógłbyś założyć konto na wattpadzie , tak akurat jest w miarę sporo tych książek , niby nie piszą tam zawodowcy ale zawsze coś ) a także pośpiewać (Chociaż sam nie wiem czy fałszuje , jedni mówią że tak a drudzy że nie , no cóż tak bywa :shrug:)

A tak podsumowując witaj w naszym gronie :vinylspin:

Edytowano przez Hartkor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu Spike napisał:

Jak to dobrze,kolejni towarzysze do II wojny światowej! :3 a jakimi gatunkami gier się interesujesz,też ściśle powiązane z II wś?

 

I pamiętaj,śpiewać można lepiej albo gorzej jednak zawsze warto :'v

 

Wysłane za pomocą magicznego Nexusa 7

 

 

Jeżeli chodzi o gry to moim ulubionym gatunkiem są strategie np. men of war i Company of heroes . Ale lubię sobie pograć także w strzelanki np. Team Fortress 2 lub Far Cry 4.

Edytowano przez Patriot1939
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu Kuracyja napisał:

 

Witam serdecznie na forume! Bratnia dusza widzę! (też IIWŚ, Sałaton, "Zwiadowcy", śpiew [ale taki bardziej "pro"])

I żeby nie było, że tak sucho - pytanka:

1. W jakie gry grasz?
2. Skoro IIWŚ - czy jeśli Hitler kazał iść nie na Stalingrad, a na Moskwę, to ZSRR by padło? (trochę dziwne, ale zawsze coś)

I pozwolę sobie na dygresję:

Wojska radzieckie były już na terenie II RP już gdzieś przed 22 VII (Manifest Lubelski) i podchodziły pod Warszawę, a głównym celem Powstania było wyprzeć Niemców z miasta samemu lub przy pomocy Rosjan, no i wystąpienie przed Sowietami w roli gospodarzy gdy ci będą wkraczać do miasta. Przeusnięcie terminu wybuchu wprowadziło chaos, a później to już sami wiemy :v

Lubię wszystkie gry w których mowa o wojnie. Głównie w strategie typu Total war, Men of war czy Company of Heroes 2. Ale w strzelanki też pogram np. Far Cry 4 lub TF2. Ostatnio zastanawiam się nad kupnem Metal gear.

A jeżeli chodzi o ZSRR to wątpie czy by upadło. Ale tak szczerze ja wole poznawać historię a nie ją zmieniać. Jedyne co bym zmienił to tego ciotowatego króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. TU historia potoczyła by się znacznie inaczej. A czamu go tak nie lubia. tu jest link. https://www.youtube.com/watch?v=FKUBLln3czU

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu Spike napisał:

Jak to dobrze,kolejni towarzysze do II wojny światowej! :3 a jakimi gatunkami gier się interesujesz,też ściśle powiązane z II wś?

 

I pamiętaj,śpiewać można lepiej albo gorzej jednak zawsze warto :'v

 

Wysłane za pomocą magicznego Nexusa 7

 

 

Strategie uwielbiam strategie np. Men of war lub Company of Heroes.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Świeży rekrut napisał:

Polecam: Historia bez cenzury, tam wszystko jest jak dla mnie dość obiektywnie (chociaż i czasem subiektywnie) przedstawione.
Co do muzyki to polecam także zespół Raubtier, pochodzący ze Szwecji: Achtung Panzer!, Panzarmarch, Jaga hart, Lewiatan. Ale wiadomo, że to zależy od kwestii gustu :)

Historię bez cenzury śledzę od czerwca, a co do zespołów to dzięki za propozycje.

a tak z innej beczki. znasz się na animacjach lub modelach 3D? Bo mom problem z moim Avatarym.

Edytowano przez Patriot1939
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

‎2015‎-‎11‎-‎12‎ ‎20‎:‎50‎:‎09 Świeży rekrut napisał:

Akurat trafiłeś w sedno ... gdyż conieco potrafię z blenderem się obsługiwać :) darmówka 3d, każdy może, ale tylko się nie zrażać. A co z nim nie tak? Jest spoko 

ten jest robiony na ponylumen i nie umia go przenieść do SFM bo chca  się animacjami pobawić, a wszystkie filmy poradnikowe są w języku angielskim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ... widzę, że chcesz się wpuścić w totalny kanał.

O programie SFM słyszałem, ale za niego trzeba chyba zapłacić, więc ten temat jest mi zupełnie obcy. Jak mówiłem, Blender to niemalże Twój własny Matrix!

Nie nalegam, ale Youtube ma na pęczki blendera w polskiej wersji. Szczególnie Polski Kurs Blendera. Może nie ma tam wszystkiego, ale będziesz miał solidną podstawę. Są animacje mlp w blenderze, tutoriale o tworzeniu kuców itd. a najlepsze, bo darmowe i porównywalne z 3D MAX i Maya. Jedyna różnica to kilka tysięcy w portwelu.

Ale ja tylko mówię, wybór Twój.

Edytowano przez Świeży rekrut
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu Świeży rekrut napisał:

Kolego ... widzę, że chcesz się wpuścić w totalny kanał.

O programie SFM słyszałem, ale za niego trzeba chyba zapłacić, więc ten temat jest mi zupełnie obcy. Jak mówiłem, Blender to niemalże Twój własny Matrix!

Nie nalegam, ale Youtube ma na pęczki blendera w polskiej wersji. Szczególnie Polski Kurs Blendera. Może nie ma tam wszystkiego, ale będziesz miał solidną podstawę. Są animacje mlp w blenderze, tutoriale o tworzeniu kuców itd. a najlepsze, bo darmowe i porównywalne z 3D MAX i Maya. Jedyna różnica to kilka tysięcy w portwelu.

Ale ja tylko mówię, wybór Twój.

SOUCER FILMMAKER pobrałem za darmo na steamie całkiem niedawno. A i dzięki za podpowiedz. Na pewno zapamiętom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...