Skocz do zawartości

Katniss. Everdeen

Recommended Posts

Damn It, jaka ty nieśmiała i delikatna. Nikt Cię tu nie zje, z wyjątkiem mojego brata którego pomyliłaś z kobietą xD

Witam w każdym razie i muszę powiedzieć, że mnie trochę zniechęciłaś do rysowania ;_; . Rysujesz zajebiście, chwal się tym ile wlezie, a nie tak po cichaczu i poważnie.

Od jak dawna rysujesz?

Czy chcesz zrobić sobie jakieś przekłucie piercingowe i dlaczego jest to Labret?

Jakich materiałów używasz do rysowania ?

Byłaś na ponymeecie?

Zapraszam na pogaduchy na priv c:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 listopad 2015 StarostaXD napisał:

Damn It, jaka ty nieśmiała i delikatna. Nikt Cię tu nie zje, z wyjątkiem mojego brata którego pomyliłaś z kobietą xD

Witam w każdym razie i muszę powiedzieć, że mnie trochę zniechęciłaś do rysowania ;_; . Rysujesz zajebiście, chwal się tym ile wlezie, a nie tak po cichaczu i poważnie.

Od jak dawna rysujesz?

Czy chcesz zrobić sobie jakieś przekłucie piercingowe i dlaczego jest to Labret?

Jakich materiałów używasz do rysowania ?

Byłaś na ponymeecie?

Zapraszam na pogaduchy na priv c:

 

Nie, nie chce nic przekłuwać. Mam już przekute uszy. Co do Twojego brata.... już przeprosiłam i mam nadzieje że to wystarczy. 

 

 Najczęściej rysuję : ołówkiem, węglem lub suchymi pastelami. Zdarza się też że namażę coś długopisem. Od kiedy rysuję... Cóż to trudne pytanie bo nie pamiętam od kiedy dokładnie..  Robię to od kiedy pamiętam.  :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu DiscorsGreyjoyBass napisał:

Powitanie!! :hug4:  ~~Mam pytanie!! Czy li znasz pochodzenie swojego awka? ^^ 

Zainteresowała mnie jego estetyka, nawet znalazłem go w całkiem ślicznej rozdzielczości, niemniej danych na temat jego źródeł - brak x]

Nie, niestety nie znam jego pochodzenia... Wybrała go z tego względu że mi ròwnież się bardzo spodobał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, takiej też odpowiedzi się spodziewałem, gdy okazało się, iż jego pochodzenie nie tylko mnie sprawia problem, ale także paru innym personom w internecie, z czego jedna była na tyle zachwycona obrazkiem, że przerobiła go do lepszej rozdzielczości metodą wektorową, oto efekt: [link] Ciekawe, czy komuś się uda odnaleźć zaginione źródło tego arta kiedyś ^^

Edytowano przez DiscorsGreyjoyBass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...