Skocz do zawartości

Katniss. Everdeen

Recommended Posts

Kocham igrzyska śmierci... Po za tym czytałam Złodziejkę książek a nawet mam ją kupioną.  Oreo - extra szczególnie w milce. Gram na keyboardzie, flecie i cymbałkach. Słucham: najczęściej popu i rocka. Tak rysuję. Uwielbiam to. Kucyki też rysuję. Nie, nie mam Devintarta. Przyjaciółka mnie zachęcała ale troszkę się wstydzę.

 

I bardzo dziękuję za przywitanie .

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się z Tobą chyba witałem, ale nie zaszkodzi się przywitać drugi raz.

Miło mi, jestem FirstChoice ( lub Pierwszy jak wolisz). Słyszałem, że rysujesz. Pochwalisz się jakimiś rysunkami tutaj? Od kiedy jesteś w fandomie i jak do nas dotarłaś?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kat, miło cię poznać. Muszę przyznać że sówka jest bardzo ładna. Widać, że przykładasz się do detali w swych dziełach. I uwierz mi, niema się czego wstydzić, te prace są na prawdę ładne. Możesz na próbę wystawić małą galeryjkę tutaj na forum. Przekonasz się, co do odzewu. Możesz też zaczerpnąć opinii miejscowych grafików, którzy tutaj coś malują. Na konwentach, gdybyś kiedyś dotarła organizowane są szkolenia i kursy z malowania, chodź fakt faktem bardziej w programach graficznych. Czasem niektórzy artyści rysują i malują na miejscu, na zamówienie możesz też z nimi pogadać :)

Piszesz, że lubisz czytać, jakie są twoje ulubione dzieła? Czytałaś już jakieś ficki MLP?

8 minut temu Pierwszy napisał:

*pytał :-; już 6 osoba na tym forum co mnie myli z kobietą...

Ja często mam problem z osobami, które nie mają wybranej płci, albo błędnie wybraną.Co do ciebie to może OCka masz zbyt klaczowatego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minuty temu Katniss. Everdeen napisał:

Ty też rysujesz?

Nie! Broń mnie panie borze. Takich koślawców świat nie widział :)

Nie posiadam po prostu talentu twórczego. Moja twórczość malownicza raczej jest pokroju np tego mojego "dzieła" http://mlppolska.pl/topic/12945-wasza-twórczość-arty-opowiadania-etc/?do=findComment&comment=702529

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...