Skocz do zawartości

No cześć


Dizcordja

Recommended Posts

Cześć.

To nie tak, że ja specjalnie przepadam za kucykami. Po prostu lubię tutaj fanarty i fanfiction. A więc, broń Boże ich nie hejtuję. Głównie piszę, nie umiem rysować, zajmuję się słuchaniem muzyki i próbami uczenia się. 

Nazywam się Julia, przedtem byłam tutaj Discordią (hasło zgubiłam, z resztą moja reputacja na tamtym koncie jest dość... słaba). Mój wiek jest sprawą względną, zależy jak się na to patrzeć - papiery, wygląd zewnętrzny czy moja psychika. Interesuję się teoriami spiskowymi i innymi dziwacznymi rzeczami w tym stylu. Sztuka, fotografia i kinematografia, jeśli mam wskazywać moje hobby. Lubię rozmawiać z ludźmi. Praktycznie zawodowo czytam książki dowolnego gatunku.

Jak chcecie się czegoś dowiedzieć, pytajcie. Pozdrawiam.

Edytowano przez Dizcordja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ... znowu? Nieważne, tak czy tak dobry wieczór. Jeśli chodzi o kuce to widzę, że nie jestem tu osamotniony swoich rozważaniach.
Miło mi powitać (po raz pierwszy) miłośniczkę czytania (osobiście tak nie potrafię, ale to nie znaczy, że niczego nie czytam). Raczej jestem tutaj krótko etatowym pseudo pisarzem. Ale mniej o mnie!
Pytania:

Czy wierzysz, w UFO, albo sądzisz, że istnieje? (tak, wiem dziwne pytanie, ale mam z tym doświadczenie osobiste, nie bierzcie mnie za dziwaka!)
Co sądzisz o Projekcie Filadelfia?
Naziści mieli broń atomową?
Dlaczego nie jesteśmy na Księżycu?
Dlaczego NASA każe milczeć astronautom?
Bardziej wolisz Spitbelga czy Wajdę?
Historia czy religia? Na który temat chciałbyś więcej powiedzieć (o ile miałabyś ochotę)
Jeśli lubisz czytać i jesteś chwilowo wolna (w sensie lektur i innych tekstów) miałbym prośbę o wystawienie recenzji do 'Numeru 730'. Jeśli nie mas czasu spoko. Przyzwyczaiłem się do ciszy i braku zainteresowania ... jakiegokolwiek.
Więc ... życzę udanego (ponownego) startu i miłej zabawy! :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaaał, ile tekstu... Dzięki za takie przywitanie!

9 godzin temu Świeży rekrut napisał:

Czy wierzysz, w UFO, albo sądzisz, że istnieje? (tak, wiem dziwne pytanie, ale mam z tym doświadczenie osobiste, nie bierzcie mnie za dziwaka!)

Tu powinnam odpisać 'octopus' (pozdro dla kumatych), ale tego nie zrobię.

Tak. Wierzę w kosmitów i obcą cywilizację. Co więcej, wierzę też w astrobiologię, a co za tym idzie, przynajmniej w moim przypadku, w to, że pochodzimy od obcych. To jedno z bardziej logicznych rozwiązań.

9 godzin temu Świeży rekrut napisał:

Co sądzisz o Projekcie Filadelfia?

Był przeprowadzany w USA, tam wszystko jest możliwe. Nie udał się, pewnie pioruny kuliste i foo fighters są jakimiś odbiciami tego, co się tam działo.

9 godzin temu Świeży rekrut napisał:

Naziści mieli broń atomową?

Tutaj trudno będzie mi się wypowiadać. Naprawdę. Uznajmy że nie, wygraliby, gdyby mieli.

9 godzin temu Świeży rekrut napisał:

Dlaczego nie jesteśmy na Księżycu?

Kosmici.

9 godzin temu Świeży rekrut napisał:

Dlaczego NASA każe milczeć astronautom?

Skoro nigdy nic się tak naprawdę nie wydarzyło, czemu mieliby coś mówić? Padli przecież ofiarą prania mózgów, przeprowadzonego przez UFO, żeby nigdy już nie sięgnąć kosmosu.

9 godzin temu Świeży rekrut napisał:

Bardziej wolisz Spitbelga czy Wajdę?

Spielberg.

9 godzin temu Świeży rekrut napisał:

Historia czy religia? Na który temat chciałbyś więcej powiedzieć (o ile miałabyś ochotę)

Chyba lepiej mi mówić o religii. Jestem ateistką, ale lubię rozkładać ją na części :)

 

...

...

Jezu, wyszłam na naiwną idiotkę. Dobry start, yay!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Naiwną idiotkę? Nie kapuje dlaczego tak sądzisz. 

Co to 'octopus'? Może teraz strzelam wielkie gafy, ale seryjnie nie rozumiem.

Co do kiężyca polecam 'Apollo 18' ... Co mnie skusiło, aby go oglądać? (intelektualny zawias)

Co do wiary to jestem katolikiem, albo przynajmniej tak mi się wydaje, że mogę się tak określić.

Możecie mnie wyzywać! Wisi mi! Ja widziałem! Widziałem! Krótko, ale to nie był omam.

Oks, to może powiedz co sądzisz o Erichu von Denikenie? Inaczej sie pisze, ale wiadomo o kogo chodzi.

Nie ma sprawy, każdy tu jest równy, tylko inaczej spostrzegany. Jeśli chcesz to pytaj o różne rzeczy, podziele sie chętnie teoriami spiskowymi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Świeży rekrut napisał:

Co to 'octopus'? Może teraz strzelam wielkie gafy, ale seryjnie nie rozumiem.

Żadna gafa, firmowy żarcik związany z Muse. Odpowiedź wokalisty na pytanie, czy wciąż wierzy w kosmitów. 

4 godziny temu Świeży rekrut napisał:

Oks, to może powiedz co sądzisz o Erichu von Denikenie? Inaczej sie pisze, ale wiadomo o kogo chodzi.

Nie wyrobiłam sobie opinii na temat człowieka, ale z jego teoriami mogę się zgodzić.

34 minuty temu Artis25 napisał:

Hej Dizcordja jesteś bardziej zwolenniczką haosu czy harmonii? 

*chaosu

Nie mogę jasno powiedzieć... Raczej chaos, przynajmniej w serialu. Tak pozostaję w rownowadzę pomiędzy obiema stronami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...