Skocz do zawartości

Zapytaj Scarlett


Scarlett

Recommended Posts

Wiele jest prowadzonych pytań do innych kucyków, i jestem ciekawa, czy zastanawialiście się kiedyś nad życiem kucyka zwyczajnego? Jeśli tak, Scarlett odpowie na wszystkie pytania ;).

Prawie wszystkie. Więc...zaczynajmy!

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Księżniczka Twilight jest bardzo miła i pomocna. Jest w bliższych, mniej oficjalnych i "stresujących" kontaktach z kucykami.

2.Słyszałam wiele, ale (dzięki niebiosom) wiele nie doświadczyłam. Uważam, że królowa Podmieńców była straszna.

3.Słyszałam z plotek i opowieści...(to istnieje naprawdę czy to tylko taka plotka?)

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1To teraz z innej beczki , który z czarnych charakterów jest najlepszy ?

2 Jak myślisz który rodzaj kucyka jest lepszy (jak ty sądzisz ?) kucyk ziemny , jednorożec , pegazy ?

Jeśli nie chcesz nie musisz odpowiadać na drugie pytanie

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Chyba...Nightmare Moon była najstraszniejsza i najpotężniejsza...

2.Naprawdę nie chcę nikogo obrażać ale uważam że to jednorożce...ziemskie kucyki praktycznie nie mają mocy, pegazy są trochę...zbyt energiczne. ;) (tak się pisze te "buźki?")

 

1.Wszystkie kucyki są miłe! Pomocne nie zawsze. I to niestety jest problem.

2.Pinkie Pie jest bardzo energiczna. Jest zabawna, miła i gadatliwa. Lecz jestem jednorożcem i dla mnie taka...energia to przesada. I przepraszam że wszystkich oceniam tak samo. Po prostu sama Equestria tryska szczęściem i pomocą.

3.No...czasami sobie tak dla relaksu wiersze piszę...

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Scarlett, przypominam tylko, że używanie kolorowej czcionki, jest wyłącznie dla ekipy forum...

Dla ciebie proponuję takie opcje.  lho4Q.png

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co zapytać. :fluttersad:

1.Czy możliwe jest tworzenie samemu nowych ras kuców?

.Jeżeli tak to czy byłoby to trochę trudne?

.Jeżeli nie to czemu?!

2.Jak by wyglądał znaczek z wszystkimi rzeczami związanymi z malowaniem, śpiewaniem i grą na scenie?

3.Jak myślisz czy MLP dojdzie do sezonu 8, albo 10?

4.Jak oceniasz księżniczkę Cadens jako władczynię crystal empaier?

5.Pod cyją władzę podlega manchatan?

6.Nie za dużo pytań?

7.Jak myślisz jak poradzą sobie zwolenniczki harmonii z kolejnym złym wrogiem?

8.Jak myślisz będzie jakaś nowa moc przyjaźni?

9.Jak myślisz czy wyjdzie więcej filmów z MLP EG?

10.Nie uważasz że gdybym był pinki to byś lekko się pogubiła z odpowiedziami? :fluttershy4::squee::fluttershy5::yay: 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Tworzenie ras nowych kucyków? Co sugerujesz? Nawet na to nie wpadłam...Pojadę do Canterlotu i poszperam w bibliotece:twilight:

2.Moim zdaniem byłby mikrofon, nuta i pędzel. Charakterystyczne przedmioty.

3.Nie mam pojęcia!

4.Byłam tylko raz w Crystal Empire. Księżniczka Cadence się sprawdza.

5.Prezydent-kucyk- pierwszy w Equestrii! Mister Penpaper, starszy lecz genialny kucyk!

6.Lubię jeśli ktoś zadaje dużo pytań. Wtedy wiem że chce się czegoś o mnie dowiedzieć.:fluttershy4:

7.Jak zawsze pokonują wroga!

8.Przyjaźń...to moc chyba jedna, nie rozłożona na części (chyba...) Ech, biblioteko Canterlot, przybywam! :twilight:

9. Sądzę, że Księżniczka Twilight jeszcze odwiedzi ten dziwny świat!

10.Pinkie...masz rację :) Ale nie jesteś Pinkie, więc się nie pogubię!

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem spytać

1.Sama robiłaś tego Awatara? (mój pochodzi z gry w którą gram)

2.Jaka jest twoja profesja i co jest twoim znaczkiem? (próbowałem zobaczyć ale za mały obrazek)

3.Twój nik z skype pochodzi od czegoś związanego z MC?

4.Na prawdę jesteś szalona a myślałem że to z takim wyglądem nie możliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Ehmm...skorzystałam z tak zwanej bazy. "selenaede mlp bases" to są kucyki, a obok nich grzywy, ewentualnie stroje. Są o tyle lepsze, że jak się je nałoży na siebie, ładnie się składają (trzeba to zrobić w paincie, z użyciem lupy). Ja wykorzystałam kucyka, a dorysowałam grzywę ;).

2.To znaczek Fleur Dis Lee- a czym ona się zajmuje? Babskie rzeczy- kupowanie, trochę projektowanie, moda, kucykowe kosmetyki :) itd.

3.Tak. Pierwotnie był używany do kontaktowania się między znajomymi na serwerach MC.

4.No...no właśnie. :D

  oo

Znam tylko kreator kucykowych kucyków. Pony Creator by GeneralZoi http://jayisgames.com/games/pony-creator/ oraz pony creator 3d http://ponylumen.net/games/3d-pony-creator/

 

Mam nadzieję że to Cię zadowoli :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ponywood właśnie je wymyśliłem i jest super 

A żeby nie spamować:

1. Jaki jest twój stosunek do sąsiadów?

2. Wynajmujesz mieszkanie, czy masz dom?

3. Jak wynajmujesz to za ile?

4. Są u was jakieś dobre uczelnie?

5. Czy twoje miasto schodzi na psy? 

Edytowano przez BlackHawk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Mam dobrych sąsiadów. Fancypants i moja siostra bliźniaczka- Fleur Dis Lee. Dom obok jest pusty, na sprzedaż.

2.Mam dom, nie wynajmuję go. Jest dosyć duży. ;)

3.No to już znasz odpowiedź :)

4.Są. Akademia Canterlot prowadzona przez Księżniczkę Celestię.

5.Manehattan?! Nigdy w życiu! To piękne miasto! Jak ty mo...przepraszam. Manehattan to piękne miasto i nigdy bym nie pomyślała, że schodzi na psy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o miasto na obrzeżach...są to małe przyjazne wioski. W Manhattanie to trochę za dużo się dzieje, jeśli chcesz zamieszkać w spokojniejszym miejscu. W Mercivitii za lasem po drugiej stronie Ponyville jest bardzo miło. Może kiedyś mnie odwiedzisz, jak już przyjedziesz do Equestrii? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...