Skocz do zawartości

Cześć i czołem ;)


Calypso

Recommended Posts

Hejeczka :)

Jestem Daria :) Mam 14 lat :D

Zainteresowania? Muzyka :D Gram na keyboardzie i gitarze.

Plany? Nie myślę o przyszłości, żyję dniem obecnym.

Opinia ludzi? Twierdzą, że zbyt często odpływam w świat marzeń. To fakt - kocham marzyć, fantazjować i zapominać o bożym świecie. Jestem też bardzo kreatywna i moja głowa kipi od pomysłów. Niestety nie zawsze potrafię to przelać na papier lub ekran komputera.

Nie umiem: rysować, śpiewać, tańczyć, stąpać twardo po ziemi.

Umiem: Odpysknąć, uszczypliwie komentować, używać sarkazmu, być przesadnie wylewna, wnerwiać ludzi i przede wszystkim MARZYĆ ;) 

Ludzie mnie nie lubio :v 

 

Mam nadzieję, że ze mną wytrzymacie misiaki ;)))

Edytowano przez Calypso
Dodałam zdanie
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

‎2015‎-‎11‎-‎11‎ ‎22‎:‎09‎:‎31 pepeh napisał:

Witam.

 

Czy tylko mi się zdaje czy naprawdę coraz więcej kobit się tu rejestruje?:portalface:

Skąd jesteś?
 

O widzę masz cechę,której Ja osobiście u ludzie nie lubię,sarkazm...... czy srakazm.:ajawesome:

 

No hej ;) 

Kobitki przejmują forum. :pbft:

Jestem z Poznania a dokładniej okolic  :fshug:

 

Heh sarkazm :3

Edytowano przez Calypso
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

‎2015‎-‎11‎-‎11‎ ‎22‎:‎23‎:‎48 Major Degtyarev napisał:

Hejka :sfhug: misiaku :lyra:

-Czy to właśnie RD to twój ulubiony kuc czy może inny?

-Co sądzisz o Wonderbolts?

-Co sądzisz o Rapie?

Dziękuje za odpowiedzi i baw się dobrze.

FANMADE_Adorable_Derpy.gif

 

Uszanowanko ;)

 

- Tak to mój ulubiony kuc :priesthug: (oczywiście nie licząc Derpy <3 ) :derpfly:

- Heh Wonderbolts... Świetni są :derp6: A zwłaszcza Spitfire :spitfire:

- W sumie nie wiem jak na to pytanie odpowiedzieć...  :ppshrug:

 

Dzięki :rarityhug:

Edytowano przez Calypso
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj i baw się dobrze! 

 

11.11.2015, 21:12:34 Calypso napisał:

Plany? Nie myślę o przyszłości, żyję dniem obecnym.

 

 

Ah... To witam osobę która jest moim przeciwieństwem w takim razie ^^ 

 

Mam nadzieję, że Ci się u nas spodoba, zostań z nami dłużej i polecam udzielać się w interesujących Cię działach i pogawędkach.

 

Ja sam nie mam do Ciebie pytań, bo wszystko co chciałbym wiedzieć zapytali koledzy i koleżanki powyżej. Chodź... wspomniałaś coś o grze na gitarze i klawiszach... można gdzieś posłuchać Twoich nagrań jeśli takowe posiadasz?

 

11.11.2015, 21:12:34 Calypso napisał:

Umiem: Odpysknąć, uszczypliwie komentować, używać sarkazmu.

 

Mam nadzieję, że w inteligentny sposób i nie tylko przez Internet :_: Bo jest tutaj kilka takich użytkowniczek co próbują być fajne właśnie przez takie cechy, ale kiepsko im to wychodzi, a dodatkowo w prawdziwym życiu takie szare myszy.

 

Have fun!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaam :ajhug:

 

1 minutę temu Pierwszy napisał:

Ja sam nie mam do Ciebie pytań, bo wszystko co chciałbym wiedzieć zapytali koledzy i koleżanki powyżej. Chodź... wspomniałaś coś o grze na gitarze i klawiszach... można gdzieś posłuchać Twoich nagrań jeśli takowe posiadasz?

 

Niestety nie, ponieważ jakoś nie mogę się odważyć na nagranie czegoś takiego. :flutterblush: A nie... Może to moje lenistwo :burned:Może kiedyś...

 

4 minuty temu Pierwszy napisał:

Mam nadzieję, że w inteligentny sposób i nie tylko przez Internet :_: Bo jest tutaj kilka takich użytkowniczek co próbują być fajne właśnie przez takie cechy, ale kiepsko im to wychodzi, a dodatkowo w prawdziwym życiu takie szare myszy.

 

Tak, nie robię tego notorycznie, czy jakoś mega... nieinteligentnie  w jakiś niezbyt odpowiedni sposób. :squee:

Nie mam zamiaru jakoś się tym lansować czy coś takiego :)

Szarą myszą raczej nie jestem. (Bardziej rozkojarzona i rostrzepana ale cii...)

 

Mam ogromną nadzieję, że nie przyniosę problemów :ajawesome:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu Mały Hehesz napisał:

Witamy na forum i miłej zabawy!

1. Jak dotarłaś na to forum?

2. Często udzielasz się na forach?

 

Hej :3

1. Szukałam czegoś o poniaczach (heh słowotwórstwo) w internetach. Natrafiłam na MLPpolska :fluttershy4:

2. Powiedzmy, że często na tych, które odwiedzam. (W liczbie... 3 pomijając to) :twilight7:

 

11.11.2015, 21:45:20 BlackHawk napisał:

Siemasz 

Siemasz :pbrt:

 

12.11.2015, 16:24:35 Artis25 napisał:

Hej cześć i dobrej zabawy na stronie :angelscoot: (też jestem nowy) :P

 

HEEJ :pbtt:

 

16 godzin temu pani Mączka napisał:

Witam serdecznie na forum i życzę Ci miłej zabawy:pinkie3:

 

Cześć i czołem :pbat:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achoj! Miło mi powitać kolejną koleżankę w fandomie :) 
Żeby Cię nie zostawiać, to na pewno będziesz czegoś nie wiedziała i szukała pomocy to służę poradą, o ile będę w stanie Ci pomóc.
Ale poniekąd zadam pytanie:
Co sądzisz o tych wszystkich przeróbkach kuców na chore, splamione ludzką psychodeliczną, mroczną rządzą krwi i innego obleśnego rządu strachu i obrazy typu: Rainbow Factory, Cupcaces, Evil Fluttershy, Sweet Apple Masacre, Lil Miss Rarity i dalej? Dla mnie jest to chore. Ale chciałbym poznać zdanie innych np. Twoje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godziny temu Świeży rekrut napisał:

Achoj! Miło mi powitać kolejną koleżankę w fandomie :) 
Żeby Cię nie zostawiać, to na pewno będziesz czegoś nie wiedziała i szukała pomocy to służę poradą, o ile będę w stanie Ci pomóc.
Ale poniekąd zadam pytanie:
Co sądzisz o tych wszystkich przeróbkach kuców na chore, splamione ludzką psychodeliczną, mroczną rządzą krwi i innego obleśnego rządu strachu i obrazy typu: Rainbow Factory, Cupcaces, Evil Fluttershy, Sweet Apple Masacre, Lil Miss Rarity i dalej? Dla mnie jest to chore. Ale chciałbym poznać zdanie innych np. Twoje.

 

Hej :)

 

Cóż, nie mam za bardzo zdania na ten temat. :TWcU3: Zależy, czy taka praca napisana jest dobrze i jest w miarę wciągająca,  czy raczej przynudnawa i przygłupia .:fluttershy4:

Sama twierdzę, że jeśli ludzie to lubią, to niech robią. A ja akurat lubię Cupcackes :wrWgR:, natomiast Rainbow Factory, czy Sweet Apple Masacre, no już mniej...

Jeśli chodzi o fanfiction, to wolę te pokroju... My Little Derpy, czy coś w tym stylu. :)  Takie świetnie się czyta :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

‎2015‎-‎11‎-‎11‎ ‎21‎:‎12‎:‎34 Calypso napisał:

Hejeczka :)

Jestem Daria :) Mam 14 lat :D

Zainteresowania? Muzyka :D Gram na keyboardzie i gitarze.

Plany? Nie myślę o przyszłości, żyję dniem obecnym.

Opinia ludzi? Twierdzą, że zbyt często odpływam w świat marzeń. To fakt - kocham marzyć, fantazjować i zapominać o bożym świecie. Jestem też bardzo kreatywna i moja głowa kipi od pomysłów. Niestety nie zawsze potrafię to przelać na papier lub ekran komputera.

Nie umiem: rysować, śpiewać, tańczyć, stąpać twardo po ziemi.

Umiem: Odpysknąć, uszczypliwie komentować, używać sarkazmu, być przesadnie wylewna, wnerwiać ludzi i przede wszystkim MARZYĆ ;) 

Ludzie mnie nie lubio :v 

 

Mam nadzieję, że ze mną wytrzymacie misiaki ;)))

Siemanko.

miło widzieć kogoś nowego. Widzę że posiadasz mnóstwo talentów. Sam jestem na forum od niedawna i zaczynam ogarniać co raz więcej rzeczy, i tobie życzę tego samego.

I żeby nie było drętwo pytanka.

1 Interesujesz się Historią?

2 Jaką muzykę grasz lub słuchasz?

3 Co myślisz o Rainbow Dash?

4 Czytasz książki?

To tyle. A i witam w naszym gronie.

Edytowano przez Patriot1939
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu Patriot1939 napisał:

Siemanko.

miło widzieć kogoś nowego. Widzę że posiadasz mnóstwo talentów. Sam jestem na forum od niedawna i zaczynam ogarniać co raz więcej rzeczy, i tobie życzę tego samego.

I żeby nie było drętwo pytanka.

1 Interesujesz się Historią?

2 Jaką muzykę grasz lub słuchasz?

3 Co myślisz o Rainbow Dash?

4 Czytasz książki?

To tyle. A i witam w naszym gronie.

 

 

Hello :wrWgR:

Heh, dużo talentów? Nie przesadzaj :flutterblush:

 

1. Można powiedzieć, że tak, jednak nie tak drętwo jak w podręcznikowych definicjach. Wolę wszystko czego się nie uczę. Czyli to co sama wygrzebuję z internetu, filmów, czy książek o tematyce historycznej. :bonbon: 

2. Gram to co mi wpadnie w ucho. :vinylspin: To znaczy, jeśli coś ciekawego mnie tak jakby... Zainspiruje? To szukam nut i powoli się uczę :) 

Słucham natomiast wszystkiego oprócz tego, co niekoniecznie mi... pasuje? Nie wiem jak to nazwać... Inaczej mówiąc nie ograniczam się do jednego gatunku. :djpon3:

3. Rainbow - mój ulubiony kuc :3 Jest tak epicko... epicka :soawesome: (tak gdzieś 20% cooler od reszty mane 6)

4. Czytam :3  Tu także, nie mam ulubionego gatunku :) Lubię natomiast gatunek, który nie koniecznie jest lubiany. Mianowicie fantastyka naukowa. Nie wiem czemu xd. Jakoś tak... :ppshrug: 

 

Edytowano przez Calypso
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu Patriot1939 napisał:

jeżeli lubisz historię to mogę polecić program "Historia bez Cenzury", tam dowiesz się znacznie więcej niż w podręczniku, a przy okazji trochę się pośmiejesz.

 

Dzięki chętnie przeczytam :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...