Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

1 hour ago, Garin said:

Nie, nie grałem w otwarta betę. Oglądałem za to gameplaye.

Więc twoja opinia jest nic nie warta, sorry. W tej grze najlepsza jest sama przyjemność z gry. I to jest warte tej ceny... Może i cena nie spadnie, ale pomarzyć dobra rzecz...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Airlick napisał:

Talar jak zwykle próbuje bawić się w wielkiego krytyka i znawcę, po czym popisuje się ignorancją. Śmiech na sali. Polecam najpierw dokształcenie się w temacie, o którym chcesz się wypowiadać, zanim zaczniesz sączyć jad, a następnie zainwestowanie w słownik synonimów, bo ile razy użyłeś w tym temacie słów "typowe" i "stereotypowe", to... w sumie pewnie nikt nie wie, bo komu chciałoby się liczyć? W każdym razie - dużo.

Cóż, to nie zmienia faktu, że z mojego punkty widzenia te postacie są o kant dupy potłuc i sam zarys połowy postaci można było wymyślić w 30 minut. Zresztą, wielokrotnie używałem słów "dla mnie/moim zdaniem", więc wyrażałem jedynie własną opinie, a nie fakty. Fakty są takie, że mi się to nie podoba, a np. Tobie tak. Więc nie ogarniam po co ta cała spina na mnie.

A, i są o wiele gorsze rzeczy na tym świecie, niż nieznajomość synonimów.  SeemsGood

 

Poza tym, jak już mówiłem, ja bym sobie chętnie w tą grę zagrał, ale nie za taką cenę. Wole sobie za taką kasę kupić Darks Soulsa 3, GTA V, Fallouta 4, Rainbow Sixa, Dying Lighta czy nawet Wieśka 3. Dlaczego? Bo mi się po prostu bardziej podobają.

Edytowano przez Talar
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Garin napisał:

Nie, nie grałem w otwarta betę. Oglądałem za to gameplaye.

To jak oceniać książkę po okładce. Gameplay to jak okładka, obrazuje grę, ale nie da Ci takiego samego uczucia, które towarzyszy podczas uczestniczenia w samej rozgrywce.

Nie grałeś, nie masz podstaw do oceny. Sorry.

 

Ja grałem w grę, niestety na ostatniej becie, ale mam na niej wyrobione zdanie. Gra jest bardzo przyjemna w odbiorze, ma się poczucie, że wszyscy bohaterowie tworzą coś wielkiego, aniżeli marny team. W każdej grze najlepiej gra się ze znajomymi, tutaj na dokładkę można dostać większej frajdy w popełnianiu głupstw.

[Ja] Pójdę taranem na Reinhardt i ułatwię drużynie obronę. [Finał] O cholera, wyleciałem razem z nim przez okno... :rainderp:

[Szonszczyk] Nawalę do nich czołgiem, powinni się opamiętać. [Finał] Wcześniej ruski czołg, teraz niemiecki bombowiec. To już wasz koniec! :yay:

[Wilk] W zdrowym ciele, zdrowy duch, lecz na zbroję to już trup. [Finał] Nie dosyć, że zginąłem, to gościa do podziemi wepchnąłem. :kappa:

Na dodatek sam @MasterOfRainbows nagrał swoje zajebiste akcje:

 

 

Grę warto kupić i jest tego siebie warta, a w otoczeniu znajomych to już masakra. :D

Graty także za polski dubbing. Nie spodziewałem tak dobrego w odbiorze i zgranych głosów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6.05.2016 at 20:21 The Silver napisał:

A wy także gracie? W sumie lepsza atmosfera jest jak się z kimś gra. Jak ktoś chce to podaje swoje namiary na konto battle.net: Theraselking#2497

 

Spoiler
47 minuty temu Lucas napisał:

To jak oceniać książkę po okładce. Gameplay to jak okładka, obrazuje grę, ale nie da Ci takiego samego uczucia, które towarzyszy podczas uczestniczenia w samej rozgrywce.

Nie grałeś, nie masz podstaw do oceny. Sorry.

 

Ja grałem w grę, niestety na ostatniej becie, ale mam na niej wyrobione zdanie. Gra jest bardzo przyjemna w odbiorze, ma się poczucie, że wszyscy bohaterowie tworzą coś wielkiego, aniżeli marny team. W każdej grze najlepiej gra się ze znajomymi, tutaj na dokładkę można dostać większej frajdy w popełnianiu głupstw.

[Ja] Pójdę taranem na Reinhardt i ułatwię drużynie obronę. [Finał] O cholera, wyleciałem razem z nim przez okno... :rainderp:

[Szonszczyk] Nawalę do nich czołgiem, powinni się opamiętać. [Finał] Wcześniej ruski czołg, teraz niemiecki bombowiec. To już wasz koniec! :yay:

[Wilk] W zdrowym ciele, zdrowy duch, lecz na zbroję to już trup. [Finał] Nie dosyć, że zginąłem, to gościa do podziemi wepchnąłem. :kappa:

Na dodatek sam @MasterOfRainbows nagrał swoje zajebiste akcje:

 

 

Grę warto kupić i jest tego siebie warta, a w otoczeniu znajomych to już masakra. :D

Graty także za polski dubbing. Nie spodziewałem tak dobrego w odbiorze i zgranych głosów.

 

 

Ja myślałem, że forumowicze betę olali a tu teraz słyszę, że ekipa grała. Czuję się trochę oszukany panowie :grumpybloom:. Btw. fajna akcja z Bastionem :fluttershy4: (czy raczej Bastionami :yay:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minuty temu The Silver napisał:

Ja myślałem, że forumowicze betę olali a tu teraz słyszę, że ekipa grała. Czuję się trochę oszukany panowie :grumpybloom:. Btw. fajna akcja z Bastionem :fluttershy4: (czy raczej Bastionami :yay:).

Jak tak popatrzyć, to wydaje się, że większość forumowiczów faktycznie olała betę. Mam nadzieję, że jednak tak nie było, a Ty sam też dobrze się bawiłeś w Overwatch. W trojga grało się całkiem fajowo, a akcje, które przedstawiłem nad filmem nie zostały w nim pokazane. Najlepszy to był Szonszczyk. Jakiś gościu go przestrzelił przez co jako czołg dziwnym trafem poszybował w górę i zaczął nawalać. 

Każdy z nas miał swój udział w najlepszych zagraniach, jednak prawdą jest, że on to był najczęściej.

 

PS: Zaproszony i do zobaczenia na polu walki. :yay:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Talar napisał:

Więc nie ogarniam po co ta cała spina na mnie.

Arłuk jest fanboyem, więc to raczej nic dziwnego.

 

56 minut temu MasterOfRainbows napisał:

Więc twoja opinia jest nic nie warta, sorry.

 

24 minuty temu Lucas napisał:

To jak oceniać książkę po okładce. Gameplay to jak okładka, obrazuje grę, ale nie da Ci takiego samego uczucia, które towarzyszy podczas uczestniczenia w samej rozgrywce.

Nie grałeś, nie masz podstaw do oceny. Sorry.

Mało trafne. Oglądanie gameplaya można porównać do zerkania na książkę, którą ktoś czyta. Niby ty jej nie czytasz, ale masz możliwość by częściowo zobaczyć jej zawartość, a przez to wypracować odczucia co do produktu, a następnie opinię na jego temat, do której będziesz się odwoływał przy potencjalnym zakupie. Gdybym na podstawie concept artów i opisu gry wnioskował, to wtedy tak - oceniam po okładce.

 

A, i skoro według was moja opinia jest nic nie warta, to muszę was rozczarować. Otóż według mnie jest warta i mam do niej podstawy, bowiem jest moja i ja się nią kieruję, sorry. :^)

 

To tyle z mojej strony. Może jak kiedyś wypuszczą demko, to sprawdzę na sobie owy produkt. Ale to pewnie w tych czasach zbyt luksusowy towar. Na betę się nie załapałem, bowiem brakowało wolnego miejsca na dysku twardym, a jakoś niespecjalnie mi było na rękę zwolnienie trochę miejsca.

 

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Talar napisał:

Fakty są takie, że mi się to nie podoba, a np. Tobie tak. Więc nie ogarniam po co ta cała spina na mnie.

 

Fakty są takie, że ton twojego posta brzmiał, jakbyś głosił prawdy objawione. Spina bierze się oczywiście stąd, że dawno mnie tu nie było, a muszę dbać o reputację. A ty się nawinąłeś, obrażając moją nową ulubioną grę. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tl:dr.

gra fajna choć czy warta swojej ceny? według mnie tak (180-200zł) . Podobna do paladins ale dla mnie paladins ma grafikę taką sobie + optymalizacja w overwatchu w becie u mnie miodzio stałe 60 fps full hd . Jeśli ktoś zakupi i brakowało by mu gracza czy coś to niech mnie doda do znajomych Djabloo2#2173 .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godziny temu Airlick napisał:

 

Fakty są takie, że ton twojego posta brzmiał, jakbyś głosił prawdy objawione. Spina bierze się oczywiście stąd, że dawno mnie tu nie było, a muszę dbać o reputację. A ty się nawinąłeś, obrażając moją nową ulubioną grę. 

Częste dodawanie "moim zdaniem" itd. brzmi jak prawdy objawione?  SeemsGood

Obraziłem Twoją ulubioną grę? Nah, mogę to zrobić jeszcze raz.

Overwatch to gra, którą zachwycają się ludzie bez gustu, nabierając ich na tanie triki oraz chwyty i żałosne żłopiąc na nich gruby hajs.

have fun  4Head

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15.05.2016 at 15:53 Garin napisał:

Oglądanie gameplaya można porównać do zerkania na książkę, którą ktoś czyta. Niby ty jej nie czytasz, ale masz możliwość by częściowo zobaczyć jej zawartość, a przez to wypracować odczucia co do produktu, a następnie opinię na jego temat, do której będziesz się odwoływał przy potencjalnym zakupie. Gdybym na podstawie concept artów i opisu gry wnioskował, to wtedy tak - oceniam po okładce.

 

A, i skoro według was moja opinia jest nic nie warta, to muszę was rozczarować. Otóż według mnie jest warta i mam do niej podstawy, bowiem jest moja i ja się nią kieruję, sorry. :^)

 

Mało trafne. Zaglądanie komuś zza ramienia kiedy czyta książkę to nadal czytanie książki, chwycenie jej do ręki wcale nie zmieni wrażeń estetycznych i nie sprawi, że nagle narracja, użyte środki stylistyczne czy nawet sposób wypowiadania się postaci zaczną się nam bardziej podobać. OBSERWOWANIE GRY TO OBSERWOWANIE GRY. Równie dobrze mógłbyś stwierdzić, że nie podobają ci się kręgle, bo widziałeś kiedyś jak ktoś w nie gra i nie podoba ci się idea płacenia 15zł za rzucanie ciężką kulą do jakichś rozstawionych na drugim końcu sali patyczków.

Mi kręgle wydawały się nudne dopóki nie zagrałem w nie z trójką znajomych, podczas gdy każdy rzut był komentowany, dogryzaliśmy sobie i się śmialiśmy a oczekiwanie na swoją kolejkę czy ponowne rozstawienie samych kręgli nie dłużyło się ze względu na dobre towarzystwo i zabawę. Znacznie lepiej rzucać kulą i porównywać wyniki z innymi niż siedzieć obok i na to patrzeć. Słowo honoru :rainderp:

Twoja opinia niestety jest niewartościowa, ponieważ twoje odczucia względem gry są jak odczucia osoby, która brzydzi się sushi i nigdy go nie jadła (bo według jej opinii w surowej rybie nie ma nic ciekawego) i mówi innym osobom (którym sushi smakuje) że ich potrawa jest nudna i mało nowatorska.

 

No i na zakończenie - nie, nie bronię Overwatcha (chociaż gra mi się podoba). Napisałem tego długaśnego posta ponieważ nie lubię ludzi, którzy oceniają gry wyłącznie po gameplayach. Ja osobiście wynudziłem się jak mops oglądając jak ktoś gra w Dark Soulsy i co chwile umiera w kółko powtarzając ten sam etap, ale wierzę tym, którzy mówią, że to wbrew pozorom świetna zabawa i nie wypowiadam się na ten temat dopóki sam kiedyś nie spróbuję.

Tyle.

Edytowano przez Ever3Tree
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu Ever3Tree napisał:

Ja osobiście wynudziłem się jak mops oglądając jak ktoś gra w Dark Soulsy

No to Ty.

U mnie na przykład w 100% wychodziło mi tak, że jak jakąś grę mi się przyjemnie oglądało, to również przyjemnie mi się w nią grało. Natomiast jeśli już przy oglądaniu coś mi tam przeszkadzało, to samo granie też mi się nie podobało. Dotychczas bez wyjątków.

Nie porównuj siebie do innych w takich sprawach, bo każdy odbiera takie rzeczy inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, The Silver said:

@Lucas ty przypadkiem się nie wypowiadasz w komentarzach na overwatch.pl ? Taki ciekawy avatar oraz nazwa Luc78 :grumpytwi:

 

W sumie nowy bohater ... Sombra .... jak tylko zostanie wydany to z marszu zostanie sponyfikowany :5N9ul::yay:.

Bo @Lucas to jest mój super agent. Wędruje po forach w poszukiwaniu spoilerów, czy to overwatcha, czy to kucykowe. A najlepsze jest to to, że nawet swojemu pracodawcy nie mówi co kombinuje :P Na chwilę obecną ma wolną rękę, później mam nadzieję na jakiś raport z "researchu" czy coś :D

A zastanawiałem się dlaczego on odpowiada po dopiero 30-40 minutach, bo pisze jakieś posty na jakiś forach ogólnie wszędzie gdzie się tylko da ... ale cóż, ja mu za to płacę, to wymagam :D

Quote

Szonszczyk: Pograsz ze mną w rocketa?

-po 20 minutach

Szonszczyk: Żyjesz tam?

-po kolejnych 20 minutach

Lucas: Żyję, ale grać nie będę ;p

No i wszystko już wiem ...

Edytowano przez MasterOfRainbows
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Silver A ty czasem nie czasem Kiogu1, panie Silver? :grumpytwi:

Wcześniej ponifikowałem Żniwiarza jako Sombrę, gdyż jego mroczny styl walki pasuje idealnie, ale teraz patrząc na wydarzenia jakie prawi Blizzard, doczekamy się dwóch nowych bohaterów, gdyż są obecnie testowane. Jakie role w drużynie będą zajmowały? Przeanalizujmy:

Bohaterowie.jpg.4c60c2f99146bb68526e975f

Widać ewidentnie, że w każdej sekcji znajdziemy po 6 postaci, wyjątkami jest Tank, gdzie brakuje jednego oraz Wsparcie, gdzie kolejno dwóch.

To daje nam podstawę, że w najbliższej przyszłości możemy się spodziewać Tank i Support, ewentualnie 2 Supportów, gdyż trzecia postać na dłużej pozostanie nam nieznana.

 

Tymczasem Blizzard zarzuca nas informacją, że 22 maja pojawi się ostatni film animowany, w którym jednym z głównych bohaterów będzie Żołnierz-76, a akcja będzie dziać się w Dorado. Kto przez tym oglądał Overwatch Cinematics Trailer, mógł dowiedzieć się o tym wcześniej. Przeglądając wymienioną mapę w grze oraz pierwszy film GameSpotu można zyskać potwierdzenie, że:

-Nowa postać nazywać się będzie Sombra.

-Jest prawdopodobnie Omnickiem, bądź cyborgiem.

-Jego rola w teamie to Support.

-Jest snajperem

-Jest odwiecznym przeciwnikiem Żołnierza-76

Moje przemyślenia:

Będąc snajperem-medykiem domyślam się, że będzie miał oko na Atakujących i Tanków, czym sama Wdowa nie może się pochwalić, a szczególne powiązanie będzie posiadał ze Soldem. Mam nadzieję, że jego uber będzie czymś wyjątkowym jak mroczne siły Żniwiarza. Może będzie kopał prądem? xD

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu The Silver napisał:

 

Niestety nie, bo rzadko lub w ogóle się nie wypowiadam w wiadomościach na portalach społecznościowych czy takiego typu blogach - jakoś nie czuję potrzeby. 

Coś, bywa, ale mam nadzieję, że zechcesz ze mną, @MasterOfRainbows i Wilkiem zagrać na premierę. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałam tylko w betę na ps4, bo cena straszy ;)

I wrażenie są bardzo dobre. Taki Cs i Tf2 razem, i to w,ciekawym uniwersum.

Najlepiej grało mi się Smugą, Żołnierzem, Wdową, Żniwiarzem, D.ivą i McCree. Reszta nijaka jak dla mnie.

Jak jednak kupię, to z chęcią z kims zagram, ale z kasą krucho.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po seansie. Powiem szczerze, że spodziewałem się czegoś innego, jeśli chodzi o to całe wydarzenie w Multikinie. Jak było powiedziane, puszczono wszystkie filmiki z Overwatch'a. WSZYSTKIE. Dosłownie. Nawet te, które pokazywały tworzenie czy początkowe koncepty do filmików. Po tym mieliśmy okazję obejrzeć wywiad, w którym rzekomo publika miała brać udział. Tyle, że wyszło na to, że jest to nie transmisja, a zmontowany już wywiad, który został wykonany pewnie w sobotę albo w niedzielę, bo twórcy pod koniec wywiadu zapowiadają oficjalny pokaz filmiku z Żołnierzem 76. 

 

Na pocieszenie dostaliśmy ciekawe informacje związane z całą grą oraz uniwersum:

- Bracia z pierwszego trailera mogą się pojawić w niedalekiej przyszłości 

- Na pewno będzie więcej komiksów jak i filmików o bohaterach jak i easteregg'ów związanych z nowymi bohaterami

 

Zaś dość fajną poruszoną kwestią była sama koncepcja bohaterów. Twórcy podkreślają, że kreują bohaterów tak, aby nie było powiedziane prosto z mostu, czy ten jest dobry, a ten jest zły. Zawsze pozostawiają jakieś niedopowiedzenia, aby potem mogli do nich wrócić po przemyśleniach i w odpowiednim momencie ujawnić prawdę. Chcą stopniowo rozbudowywać grę, dodając coraz to nowe postaci oraz fabułę.

 

Eventowy gift też raczej większości publiki nie porwał, no ale to był tylko 1,5h seans za 30 zł, więc nie spodziewałem się jakiegoś t-shirta czy plecaka. Dostałem kubek z obrazem Widowmaker (była też Smuga, ale losowo dawali) oraz nadmuchiwane pały z napisem Coke E-sport. Tak myślę, że więcej w tym podarkach było Coca-Coli niż Blizzarda, no ale nie zamierzam narzekać. Kubek tak czy siak fajny.

 

Podsumowując, miało być inaczej, a normalnie nas wszystkich trochę oszukali. Chociaż jak się siadło i obejrzało się te filmiki z Overwatcha, to miało się wrażenie, że ogląda się jakiś film od Pixara :yay:. Tragedii może nie było, ale rewelacji tego bym nie nazwał również. Takie naciągane ok.        

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...