Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

Na 9gag'u non stop widzę jakieś fajne zagrania z overwatcha, memy, komiksy, ale i tak najlepsze są komentarze. Otóż co one głoszą:

Team Fortress 2 >>Overwatch ponieważ:

-TF2 ma czapki

-TF2 jest f2p

-TF2 jest lepsze ...

Nie należy porównywać OW z TF2, bo gra ma więcej wspólnego z dotą (WTF? bo skille?) niż z TF'em.

 

Konkluzja:

Overwatch i tak jest lepszy, tylko wszyscy trollują ...

 

Nie wiem jak waszym, ale moim zdaniem OW jest połączeniem TF2 ze ... Smite, ponieważ to właśnie Smite jest mobą w 3D, a nie dota. To wygląda tak: weź bohatera z TF'a, rozbij go na parę klas, wrzuć go na chwilę do Smite'a: niech się skilli nauczy, po czym wrzuć gotowego już bohatera do OW. Enjoy! (chyba)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9gag to miejsce, które skupia sobie najbardziej średnią społeczność tego globu. Dla nich najlepszy film na świecie to Deadpool, najlepsza gra to Overwatch najlepsze anime świata to One Punch Man, a najlepszy zespół świata to (?) Metallica. Dlatego nie ma co uwzględniać opinii z komentarzy (czy też broń boże z tych memów), bo to są po prostu najbardziej typowi zjadacze chleba na planecie.

 

A olbrzymia popularność tej gry na tym portalu (jak i w ogóle wszędzie w necie) to tylko znak, jaką ta gra jest pożywką dla szarego społeczeństwa oraz każda szanująca się osoba, która już dużej siedzi w grach video i ma znaczącą wiedzę na temat rynku około-growego stwierdzi, że to wypompowany średniak na potrzeby mas, wypromowany przez youtuberów i streamerów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Talar said:

9gag to miejsce, które skupia sobie najbardziej średnią społeczność tego globu. Dla nich najlepszy film na świecie to Deadpool, najlepsza gra to Overwatch najlepsze anime świata to One Punch Man, a najlepszy zespół świata to (?) Metallica. Dlatego nie ma co uwzględniać opinii z komentarzy (czy też broń boże z tych memów), bo to są po prostu najbardziej typowi zjadacze chleba na planecie.

 

A olbrzymia popularność tej gry na tym portalu (jak i w ogóle wszędzie w necie) to tylko znak, jaką ta gra jest pożywką dla szarego społeczeństwa oraz każda szanująca się osoba, która już dużej siedzi w grach video i ma znaczącą wiedzę na temat rynku około-growego stwierdzi, że to wypompowany średniak na potrzeby mas, wypromowany przez youtuberów i streamerów.

Piszesz to tak jakbyś był, no nie wiem ... wyższy od wszystkich? Że cb taka gra jak Overwatch nie porywa, "nie przeglądam 9gaga bo tam są najbardziej typowi zjadacze chleba". Weź daj spokój, bo próbujesz wykazać swoją wyższość nad wszystkimi innymi, albo starasz się wykazać niższość wszystkich innych. "Pożywka dla szarego społeczeństwa" nie wiem jak dla cb, ale dla mnie OW jest bardzo dobrą grą, którą możesz sobie odpalić, pograć chwilę nie wkurzając się prawie w ogóle i wyluzować się trochę po jakieś cięższej grze. Długo takiej gry szukałem i teraz ją znalazłem, kupiłem i powiem szczerze, że jestem z niej bardzo zadowolony, gdyż spełnia moje wszystkie wymagania. Wiem, że to co napisałeś (lub przynajmniej mi się zdaje) jest twoją i tylko twoją opinią, ale mogłeś ją napisać w bardziej neutralny sposób nie najeżdżając od razu na użytkowników 9gag'a i graczy Overwatcha. No i oczywiście, napisałem ten post o 9gag'u tylko dlatego, by pokazać czyjś inny punkt widzenia.

Pozdrawiam,

Miszcz Tencz

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobimy mały offtop, ale co mi tam.

Czy czuję się wyższy? Tak. Czy uważam większość osób za szarych przeciętniaków? Tak. Czy hejtuję ich za to? Nie. Czy traktuje ich gorzej za to? Nie. Dostrzegam to, że są ludźmi mało wymagającymi, jeśli chodzi o gust i zadowala ich jakieś przeciętne produkty. I mnie też wiele przeciętnych produktów zadowala, bo w tym nie ma nic złego. Sprzeciwiam się jaraniem się rzeczami, które aż na taką popularność nie zasługują. Już wcześniej mówiłem, chętnie zagrałbym sobie w ten tytuł, bo czemu by nie?

Zadowala Cię ten produkt w stu procentach? Spoko, nie mam nic przeciwko, jednak po tym stwierdzam, że po prostu nie masz dużych wymagań w stosunku do tego, co lubisz. I nie ma w tym absolutnie nic złego. Lub se, co chcesz, ja nawet do koprofagów nic nie mam. Krzyżyk na drogę życzę.

 

*apel do całego świata, choć i tak przeczyta to pewnie z 5 osób*

Lubisz Overwatcha? Jest to twoja ulubiona gra? Spoko, niech se będzie. Tylko ku*wa nie mów, że OW to NAJLEPSZA gra, jaka jest. Mów, że to Twoja ULUBIONA gra. Ta różnica zmienia wszystko. I nie mów tego za często, bo po co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Talar napisał:

Lubisz Overwatcha? Jest to twoja ulubiona gra? Spoko, niech se będzie. Tylko ku*wa nie mów, że OW to NAJLEPSZA gra, jaka jest. Mów, że to Twoja ULUBIONA gra. Ta różnica zmienia wszystko. I nie mów tego za często, bo po co?

 

@Talar Tyle, że nikt do tej pory w tej dyskusji nie powiedział, że Overwatch to najlepsza gra na świecie. Sam to powiedziałeś, odwołując się do użytkowników 9gag. 

 

11 godzin temu Talar napisał:

najlepsza gra to Overwatch

 

Bo oczywiście WSZYSCY z 9gag'a to nerdy chwalące Overwatch'a. Serio?? Ja chce na to dowód, bo jak dla mnie to jest argument wzięty z księżyca oraz podkolorowany twoją wypowiedzią.

 

godzinę temu Talar napisał:

Sprzeciwiam się jaraniem się rzeczami, które aż na taką popularność nie zasługują. Już wcześniej mówiłem, chętnie zagrałbym sobie w ten tytuł, bo czemu by nie?

Zadowala Cię ten produkt w stu procentach? Spoko, nie mam nic przeciwko, jednak po tym stwierdzam, że po prostu nie masz dużych wymagań w stosunku do tego, co lubisz. I nie ma w tym absolutnie nic złego. Lub se, co chcesz, ja nawet do koprofagów nic nie mam. Krzyżyk na drogę życzę.

 

Jeśli tak bardzo szanujesz nasze zdanie i opinie, to po cholerę jeszcze tutaj jesteś i mówisz, że Overwatch to dno i nie zasługuje na tyle uznania? Serio, jak dla mnie jesteś tu tylko po to, aby się żalić i pokazać (jak już większość to spostrzegła) wyższość swojego ego.

 

Overwatch jest dnem? Ok, zatem te wszystkie oceny na Metacritic, tak prężny udział w becie, wszystkie recenzje powyżej ze średnimi notami powyżej 9 to tylko pomyłka i tak naprawdę trzeba napisać do redaktorów, żeby napisali prawdę :lie:. Już nic z tym @Talar nie zrobisz. Czy tego chcesz czy nie, Overwatch jest i stał się bardzo dobrą grą wśród graczy oraz recenzentów. Mów co chcesz, ale tutaj nic już nie zdziałasz. My dostrzegliśmy magię oraz fun z gry, i uważamy, że nowy produkt Blizzarda na to zasługuje. Jak ty tego nie widzisz to powiedz, że cię to nie interesuje i nie pisz więcej postów, które są nacechowane bardzo negatywnie do osób w tym temacie. Tyle ode mnie.           

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Talar said:

Zrobimy mały offtop, ale co mi tam.

Czy czuję się wyższy? Tak. Czy uważam większość osób za szarych przeciętniaków? Tak. Czy hejtuję ich za to? Nie. Czy traktuje ich gorzej za to? Nie. Dostrzegam to, że są ludźmi mało wymagającymi, jeśli chodzi o gust i zadowala ich jakieś przeciętne produkty. I mnie też wiele przeciętnych produktów zadowala, bo w tym nie ma nic złego. Sprzeciwiam się jaraniem się rzeczami, które aż na taką popularność nie zasługują.

Nie pogrążaj się już dobrze?

Blizzard wystarczająco dużo zrobił by gra ZASŁUGIWAŁA na taką popularność

1 hour ago, Talar said:

Tylko ku*wa nie mów, że OW to NAJLEPSZA gra, jaka jest. Mów, że to Twoja ULUBIONA gra.

8 hours ago, MasterOfRainbows said:

nie wiem jak dla cb, ale dla mnie OW jest bardzo dobrą grą,

Czytaj uważnie ok?

 

@The Silver Talar się po prostu musi wykrzyczeć ot co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najzabawniejsze są negatywy na metacriticu, jakby czytało się klony Talarów. 

 

Hurr durr, nie ma kampanii, gra nie jest warta 40$, herp, słaba grafika, derp, nie ma balansu, wszystkie postacie są OP!!!11 OMG, fani Blizza łykają tą rozhajpowaną papkę zamiast grać w darmowego TF2, branża upada przez takich jak wy, zabijcie się!!11

Większość z tych ludzi nawet nie kupiła gry, a pozostali albo nie grali w FPSy w ogóle, albo za dużo grali w CSa. :derp6: 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu The Silver napisał:

 

@Talar Tyle, że nikt do tej pory w tej dyskusji nie powiedział, że Overwatch to najlepsza gra na świecie. Sam to powiedziałeś, odwołując się do użytkowników 9gag. 

 

Nie zwracałem się do was, a "do całego świata", jak napisałem. Trudno to wydedukować, co nie?

Cytuj

Bo oczywiście WSZYSCY z 9gag'a to nerdy chwalące Overwatch'a. Serio?? Ja chce na to dowód, bo jak dla mnie to jest argument wzięty z księżyca oraz podkolorowany twoją wypowiedzią.

Dlaczego od razu nerd? Materialnych dowodów nie mam, ale co najmniej 2 razy widziałem post typu "to najlepsza gra tego roku" z około 10 tysiącami lików + pełno pomniejszych memów dotyczących samej gry. Nie zapisywałem tego, więc musisz uwierzyć mi na słowo.

Cytuj

 

Jeśli tak bardzo szanujesz nasze zdanie i opinie, to po cholerę jeszcze tutaj jesteś i mówisz, że Overwatch to dno i nie zasługuje na tyle uznania? Serio, jak dla mnie jesteś tu tylko po to, aby się żalić i pokazać (jak już większość to spostrzegła) wyższość swojego ego.

Dobra, daj zacytuj mi fragment, w który pisałem, że ta gra to dno. Napisałem gdzieś tam, że jest średniakiem, a średniakowi do dna jeszcze daleko. Oraz po raz chyba enty powtarzam, że sam chętnie zagrałbym w tą grę. A co do żalenia się i pokazana, że jestem lepszy, to w sumie trochę racji w tym jest, ale postaram obronić się mówiąc, że są znacznie gorsze rzeczy na tym świecie, niż wybujane ego. :aj5: 

Cytuj

 

Overwatch jest dnem? Ok, zatem te wszystkie oceny na Metacritic, tak prężny udział w becie, wszystkie recenzje powyżej ze średnimi notami powyżej 9 to tylko pomyłka i tak naprawdę trzeba napisać do redaktorów, żeby napisali prawdę :lie:. Już nic z tym @Talar nie zrobisz. Czy tego chcesz czy nie, Overwatch jest i stał się bardzo dobrą grą wśród graczy oraz recenzentów. Mów co chcesz, ale tutaj nic już nie zdziałasz. My dostrzegliśmy magię oraz fun z gry, i uważamy, że nowy produkt Blizzarda na to zasługuje. Jak ty tego nie widzisz to powiedz, że cię to nie interesuje i nie pisz więcej postów, które są nacechowane bardzo negatywnie do osób w tym temacie. Tyle ode mnie.           

Hitler też cieszył się popularnością wśród wielu Niemców, a nic dobrego z tego nie wyszło.

Czy coś zdziałam? Raczej nie, ale jak to powiedział Mario Vargas Llosa "Samotny rewolucjonista nie zbawi świata, ale zawsze warto spróbować". :aj5: 

2 godziny temu MasterOfRainbows napisał:

Nie pogrążaj się już dobrze?

Blizzard wystarczająco dużo zrobił by gra ZASŁUGIWAŁA na taką popularność

Np. co? Mechanika gry jest prosta (co przy takim gameplayu wychodzi na plus), postacie jako rolę szło ogarnąć w jedne dzień, ich skille w jakiś może miesiąc. Gra nie jest zbyt mocno rozbudowana, wiec aż tak mocno twórcy się nie wypocili. Te filmy, co tam gdzie leciały wyglądało bardzo imponująco, lecz na ich podstawie gry nie ma co oceniać. A z tego, co słyszałem, gra od najwcześniejszej alfy przeszła bardzo drobne zmiany.

Cytuj

Czytaj uważnie ok?

 

@The Silver Talar się po prostu musi wykrzyczeć ot co.

Też Cię proszę (a wręcz nalegam) o czytanie uważnie, gdyż był to "apel do całego świata", a nie zwracanie się do poszczególnej osoby.


A czy muszę się wykrzyczeć? Tak.

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Talar Daj spokój, naprawdę. Coraz bardziej się pogrążasz. Idź proszę spamować komuś innemu, bo ja mam już cb tu dosyć.
 Ale coś tam ci odpowiem, żeby nie było ...

5 minutes ago, Talar said:

do całego świata

Nie zauważyłem, żebyś to robił.

 

7 minutes ago, Talar said:

Dlaczego od razu nerd?

Bo uznaliśmy, że za takich uznajesz użytkowników 9gag'a.

 

7 minutes ago, Talar said:

Hitler

W d*pie mam twojego Hitlera. Argument "Hitler" na tym forum ani żadnym innym już nie działa.

12 minutes ago, Talar said:

"Samotny rewolucjonista nie zbawi świata, ale zawsze warto spróbować"

Hitler też był "samotnym rewolucjonistą" przynajmniej z początku ...

 

10 minutes ago, Talar said:

lecz na ich podstawie gry nie ma co oceniać.

A przepraszam: kto ocenia grę po trailerach? @Talar? Grałeś ty w ogóle w Open Becie?

 

I ostatnie pytanie: czy ty sobie zdajesz sprawę @Talar, że jedziesz sobie po wszystkim i po wszystkich i nawet tego nie zauważasz? Oto przykłady:

1)Porównywanie OW do Hitlera.

2)"nie masz dużych wymagań w stosunku do tego, co lubisz" (o mnie) Skąd możesz to niby wiedzieć?

3)"To jest kompletne pójście na łatwiznę i zero kreatywności." <- to o blizzardzie.

4)"Overwatch to gra, którą zachwycają się ludzie bez gustu, nabierając ich na tanie triki oraz chwyty i żałosne żłopiąc na nich gruby hajs." <- Tutaj to już wszystkich obraziłeś, i nawet nie mogę sobie wyobrazić jak bardzo.

5)Nie mówiąc o tym że jesteś strasznym hipokrytą ... coś typu: "nie podoba mi się ta gra, ale bym sobie w nią pograł" (przynajmniej tak wynika z twoich postów).

 

I proszę nie odpowiadaj więcej,

Bez pozdrowień,

Miszcz Tencz

 

Nie ma to jak innym niszczyć frajdę z zabawy tylko dla własnego "widzimisie" ...

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem, było całkiem fajnie. Gra typowa, żeby dobrze się pobawić po pracy/szkole i trochę odmóżdżyć. Nie ma się na co denerwować, jeśli komuś nie pasuje aktualna drużyna to wychodzi i ma nowy mecz w ciągu kilkunastu sekund. Gra się przyjemnie.

Osobiście byłbym w stanie zapłacić za nią ~100zł, jednak teraz jest zbyt droga w wersji na PC, więc wolę kupić coś bardziej wartego uwagi, w co zagram trochę dłużej. 

Od TFa jest według mnie lepsza, jakoś przyjemniej mi się grało w OW, nie mam pojęcia dlaczego. Może to większa różnorodność, nie wiem.

 

Tak mi się skojarzyło z wcześniejszą wypowiedzią Talara.

Spoiler

cVPKONj.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siły pokojowe ONZ i Overwatch.

Posiadają kilka wspólnych cech:

-walka o pokój na świecie

-międzynarodowy oddział zbrojny

-charakterystyczny, niebieski kolor

Jak i też odmiennych:

-bliska, nieokreślona przyszłość

-upadek Overwatch

Thinks.thumb.jpg.4aa404014a680fa9013fb63

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając te wszystkie posty nasunęło mi się pytanie:

Czy Overwatch da radę przebić CS'a?

Moim zdaniem na zachodzie jest na tą grę większy hype, choć nie raz zdarzyło mi się usłyszeć gdzieś w miejscu publicznym coś o Overwatchu. Trudno by był bardziej popularny bo cena straszy, no ale Diablo jakoś sukces osiągnęło, pomimo dużej ceny.

No i Overwatch ma lepszy system otwierania skrzynek czy chociażby nawet różne, i różniące się od siebie postaci.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Selenium napisał:

Przeglądając te wszystkie posty nasunęło mi się pytanie:

Czy Overwatch da radę przebić CS'a?

Moim zdaniem na zachodzie jest na tą grę większy hype, choć nie raz zdarzyło mi się usłyszeć gdzieś w miejscu publicznym coś o Overwatchu. Trudno by był bardziej popularny bo cena straszy, no ale Diablo jakoś sukces osiągnęło, pomimo dużej ceny.

No i Overwatch ma lepszy system otwierania skrzynek czy chociażby nawet różne, i różniące się od siebie postaci.

 

Overwatch bije CS'a, ale zastąpić to raczej nie, bo gimbaza oraz dzieci z podstawówki raczej 160 zł nie wydadzą, a tym bardziej rodzice im nie pożyczą. I nawet lepiej - nie ma chociaż w grze wyzywania, a jak jest to raz na paredziesiąt gier i jest to wtedy słabo odczuwalne. Overwatch już po wydaniu zaczął przyciągać e-sportowców i podobno są już w planach jakieś turnieje - szybko jak diabli. Ja się nie dziwię, bo widać, że Blizz stworzył grę która bije takiego LoLa czy CS'a. W szeregi turniejów wejdzie, ale żeby tak zastąpić CS'a to wątpię.   

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu Lucas napisał:

Siły pokojowe ONZ i Overwatch.

Posiadają kilka wspólnych cech:

-walka o pokój na świecie

-międzynarodowy oddział zbrojny

-charakterystyczny, niebieski kolor

Jak i też odmiennych:

-bliska, nieokreślona przyszłość

-upadek Overwatch

 

 

Fabularnie to Overwatch został założony przez ONZ, także analogii naprawdę nie trzeba szukać na siłę.

 

3 godziny temu Selenium napisał:

Przeglądając te wszystkie posty nasunęło mi się pytanie:

Czy Overwatch da radę przebić CS'a?

Moim zdaniem na zachodzie jest na tą grę większy hype, choć nie raz zdarzyło mi się usłyszeć gdzieś w miejscu publicznym coś o Overwatchu. Trudno by był bardziej popularny bo cena straszy, no ale Diablo jakoś sukces osiągnęło, pomimo dużej ceny.

No i Overwatch ma lepszy system otwierania skrzynek czy chociażby nawet różne, i różniące się od siebie postaci.

 

 

 

Za każdym razem, gdy ktoś w jednym zdaniu stawia "Zachód" i "cena straszy", jakaś część mnie umiera. Ani na Zachodzie, ani na dalszym niż Rosja Wschodzie, cena nikogo nie straszy. Cena może straszyć ludzi w Polsze (i mam nadzieję, że taki był kontekst zdania), na Bałkanach czy za naszą wschodnią granicą, może w Ameryce Południowej, o Afryce nie wspominam, bo tam nie słyszeli o komputerach. Całej reszty świata cena Overwatcha nie straszy w ogóle. I powiedzmy sobie szczerze, większość Polaków (przynajmniej graczy) cena nie tyle straszy, co wolą kupić co innego. Ich wybór, jeśli myślą, że gra nie jest tyle warta. Ja powiem tylko tyle, że OW będzie rozwijany przez długie lata, a płacić będzie można co najwyżej za lootboxy, bo wszystkie nowe mapy i postacie będą darmowe. Według mnie 160 złotych to śmieszna cena za tak dobrą grę, w którą na pewno będę grać DŁUGO, bo jest jakby zrobiona pode mnie - szybka, nie trzeba czekać całe minuty na nową grę, a potem spędzać 10 minut w lobby, żeby pod koniec ktoś wyszedł, postacie są proste w obsłudze, ale mają wysoki skill cap... Czego można chcieć więcej?

 

Ale nie, OW nie przebije CSa, bo te gry mają jedną jedyną cechę wspólną, a jest nią celownik pośrodku ekranu. CS jest grą skrajnie profesjonalną, OW bardziej zręcznościową. Ja bym powiedział, że więcej graczy i widzów OW odbierze wszystkim MOBA, bo są do niego bardziej zbliżone charakterem od CSa. 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem czego mi już brakuje w Overwatchu ... w sumie czegoś, co nigdy pewnie nie nadejdzie: kucykowych modów np. Flutterka jako Łaska, Rainbow jako Smuga, Twilight jako wdowa, a taki discord jako Żniwiarz :D Pewnie nie zniszczyłoby to gry, jakby blizzard zechciał takie skórki wprowadzić, w sumie jakby o tym dłużej pomyśleć ... a może nawet hasbro by się zgodziło. Szkoda, że nie ma co liczyć na moderów gdyż takowi dla blizzarda nie istnieją, ale pomarzyć dobra rzecz ...

W sumie spójrzcie! Mam nowy avatar!

http://amarcato.deviantart.com/art/MercyShy-612408040

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem czego mi brakuje w Overwatchu: serialu na silniku gry. Kurcze ta animacja pt. "Zlecenie"/"Alive" była super, inne też są spoko. Ten konkretny akurat skojarzył mi się z "Drugim odrodzeniem" z Animatrixa. Akcja, muzyka, brytyjski akcent Smugi/Tracer, dynamika, bullet-time, voice acting... no świetne, po prostu świetne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu MasterOfRainbows napisał:

Wiem czego mi już brakuje w Overwatchu ... w sumie czegoś, co nigdy pewnie nie nadejdzie: kucykowych modów np. Flutterka jako Łaska, Rainbow jako Smuga, Twilight jako wdowa, a taki discord jako Żniwiarz :D Pewnie nie zniszczyłoby to gry, jakby blizzard zechciał takie skórki wprowadzić, w sumie jakby o tym dłużej pomyśleć ... a może nawet hasbro by się zgodziło. Szkoda, że nie ma co liczyć na moderów gdyż takowi dla blizzarda nie istnieją, ale pomarzyć dobra rzecz ...

W sumie spójrzcie! Mam nowy avatar!

http://amarcato.deviantart.com/art/MercyShy-612408040

 

Niektórzy już próbują w Photoshopie xD 

 

Spoiler

large.png

1150230__safe_solo_rainbow+dash_clothes_

 

Btw. Sombra jest oficjalnie "potwierdzona":

 

https://overwatch.pl/news/sombra-nerf-mccree-trupiej-wdowy-buff-d-va

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Katastrof napisał:

Wiem czego mi brakuje w Overwatchu: serialu na silniku gry. Kurcze ta animacja pt. "Zlecenie"/"Alive" była super, inne też są spoko. Ten konkretny akurat skojarzył mi się z "Drugim odrodzeniem" z Animatrixa. Akcja, muzyka, brytyjski akcent Smugi/Tracer, dynamika, bullet-time, voice acting... no świetne, po prostu świetne.

 

Na silniku gry to rewelacji by nie było, ale na 100% będzie więcej regularnych animacji. Zauważ, że w filmiku "We are Overwatch" było kilka flashy z innymi bohaterami, mianowicie Pharą, Mercy, D.vą. Była też Tracer w Numbani. To były tylko kilkusekundowe flashe, ale nawet coś takiego kosztuje grube pieniądze i nie tworzyliby tylu różnych assetów dla minutego filmiku, gdyby nie planowali ich wykorzystać w większych animacjach. Moją teorię potwierdza fakt, że w jednym z flashy był S76, i jego scenka była o wiele krótsza i ewidentnie o wiele gorzej animowana od tych z Pharą, D.vą i Mercy, które były takiej samej jakości, jak "Dragons" czy "Alive" - i ten słabiej animowany flash S76 nie był wykorzystany w jego filmiku. Poza tym te scenki (przynajmniej z D.vą i Mercy) prezentowały ważne elementy ich lore. Osobiście obstawiam, że Blizzard planuje wypuścić animacje dla każdego istniejącego bohatera, a później na bieżąco przy wypuszczaniu nowych. Pewnie będzie trwało z 2-3 lata, zanim wyjdą wszystkie dla starych postaci.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...