Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

Zapomniałem tego wysłać XD

Także macie:

On 08/06/2016 at 11:34 AM, The Silver said:

No to zrobiłem trochę komentarzy do tego newsa:

 

Quote

Obrażenia McCree zostaną zmniejszone.

Żebym nie mógł zabić na serię z szybkostrzelności tak? Żebym musiał użyć wszystkich skilli by dorwać takiego Żniwiarza ... no dzięki blizz.

@EDIT: Dobra teraz wiem o co chodzi: żeby McCree nie dał rady zabić tanka na 2 magazynki czyli: granat, szybkostrzelność, przewrót, szybkostrzelność, lecz mam nadzieję, że każda inna postać spadnie na jeden magazynek.

Quote

Trupia Wdowa jest na celowniku

Chyba nie będzie trupia tylko martwa xDDDD

Quote

Tryb rankingowy pojawi się od koniec czerwca.

Pod koniec? Ok. Fajnie, może do tej pory uda mi się zebrać ekipę.

I może @Lucas do tego czasu ogarnie kompa :NjdaT:

Quote

Więcej map

Nom, bo te które są już się straszliwie powtarzają ...

Quote

Najlepsze zagranie otrzyma aktualizację w tym roku. Potencjalnie zostanie zmienione zachowanie kamery, aby było bardziej „kinowo”.

Przydała by się zmiana algorytmu wyłapywania najlepszych akcji meczu i lepiej żeby to było szybko zrobione, ale jak widać nie mam racji ...

Niech przynajmniej wezmą przykład z Rocket League, tam przy powtórce jest super kamera.

Quote

Wiele osób uważa iż odświeżanie klienta Overwatch jest największym problemem w tej grze.

To chyba są te osoby które nie grały w WorldOfTanks ... tam się cuda dzieją z wykrywaniem czołgów! Ja w sumie żadnego problemu nie zauważyłem: 30 pingu i jest dobrze ...

 

I Gratisik ode mnie:

Spoiler

 

 

 

Edytowano przez MasterOfRainbows
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9.06.2016 at 13:38 MasterOfRainbows napisał:

I Gratisik ode mnie:

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

 

Scena za mordem Wieprza była świetna. Szkoda, że uciekł mi prosto pod twoje miksy. XD

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godziny temu MasterOfRainbows napisał:

Żebym nie mógł zabić na serię z szybkostrzelności tak? Żebym musiał użyć wszystkich skilli by dorwać takiego Żniwiarza ... no dzięki blizz.

@EDIT: Dobra teraz wiem o co chodzi: żeby McCree nie dał rady zabić tanka na 2 magazynki czyli: granat, szybkostrzelność, przewrót, szybkostrzelność, lecz mam nadzieję, że każda inna postać spadnie na jeden magazynek.

  Ukryj zawartość

 

 

 

IMO powinno być tak, żeby Tracer/Zenyatta/Widow schodzili na 3-4 strzały (w zależności od miejsca, w które dostaną), bardziej tankowate jak Reaper na 5-6, a na tanków powinien musieć wyładować 2 magazynki i jeszcze poprawić trzecim, czyli ~13 celnych strzałów w takiego Hoga. 

 

Problemem z McCree jest to, że on musi być w stanie ZAWSZE wygrać 1v1 z każdym poza tankiem, jeśli nie popełni dużego błędu (czytaj: nie trafi E). I z tankiem też, jeśli będzie na tyle bezmyślny, żeby pójść z nim na 1v1, ale nie może być w stanie zabić go w 2 sekundy. Taka jest po prostu jego rola w grze. Jeśli dostanie zbyt dużego nerfa, stanie się bezużyteczny, bo po co ktoś miałby brać McCree, jeśli taki Reaper będzie mógł zabić go 1v1, nie licząc na cud? O Tracer nie mówię, bo dobrze grająca Tracer jest w stanie spokojnie utrzymać McCree na dystansie i powoli go ubić. 

 

 

 

 

Z serii opowieści smutnej treści, wczoraj grałem D.vą. Trafiła się Lijiang Tower. 

Miałem 4 złote medale (co jeszcze szczegółnie zabawne w przypadku D.vy, jeśli chodzi o DPS), dominowałem hardo, czego nie można do końca powiedzieć o moim teamie. Dwie rundy były całkiem wyrównane, było 1:1. W ostatniej mieliśmy z 5 minut overtime, obie strony na 99%. Takiej wyrównanej rundy nie miałem nigdy. Byliśmy już dosłownie o włos od wygranej, na moim ekranie jedynym z przeciwnego teamu w punkcie był Reaper na >10% hp. Strzelam. Mam już gotowe ulti, więc gdyby ktoś zdążył jeszcze dobiec, to i tak by padł.

I co?

 

I DISCONNECT. Wróciłem po 30 sekundach i to wystarczyło, żebym obejrzał wielkie DEFEAT na ekranie. Jeśli ktoś kiedyś myślał, że ma pecha, to nie widział tej gry. To była najbardziej niezasłużona przegrana, jaką miałem kiedykolwiek w jakiejkolwiek grze, i prawie wyprowadziła mnie z równowagi. A ja jestem niespotykanie spokojnym człowiekiem.

 

W sumie to chyba dobrze świadczy o OW, że potrafi wzbudzić w ludziach takie emocje. :spike: 

Edytowano przez Airlick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Offtop.

 

Cytuj

I DISCONNECT. Wróciłem po 30 sekundach i to wystarczyło, żebym obejrzał wielkie DEFEAT na ekranie. Jeśli ktoś kiedyś myślał, że ma pecha, to nie widział tej gry. To była najbardziej niezasłużona przegrana, jaką miałem kiedykolwiek w jakiejkolwiek grze, i prawie wyprowadziła mnie z równowagi. A ja jestem niespotykanie spokojnym człowiekiem.

To sobie w PoE na hard pograj, zobaczysz co znaczy DC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Airlick napisał:

 

IMO powinno być tak, żeby Tracer/Zenyatta/Widow schodzili na 3-4 strzały

 

Ja nie mam żadnych wymagań względem McCree w sumie, ja tylko chcę żeby Widowmaker przestała zdejmować Zenyattę jednym strzałem w stopę (chociaż ostatnio podejrzanie często przeżywam strzały ze snajperki mając zapas ~11hp)

Edytowano przez Ever3Tree
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blizzard łączy siły z Facebookiem. Wiadome są nam dwie przyszłe funkcje:

-Logowanie się do gier Blizzarda przy pomocy konta Facebook

-Strumieniowanie gry bezpośrednio do serwisu społecznościowego

W tym, że nasi znajomi będą mogli zasubskrybować transmisję na naszej osi czasu i otrzymywać powiadomienia, kiedy ta się rozpocznie.

Źródło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zacząłem się zastanawiać, czy nie ma jakiś polskich akcentów w Overwatch. I rzeczywiście jest i to na najbardziej znanej bohaterce Smudze.

 

Spoiler

tracer-victory-pose-3-salute.png 

onierza-salut-z-poysk-flaga-w-rce-dzie-p

 

Może nie jest to w 100% wykonany poprawny polski salut wojska polskiego (brak czapki jeszcze xD), ale mimo to (chyba) można uznać to za nawiązanie do naszej polskiej kultury :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Talar napisał:

No bez przesady.

Ten gest nawet nie wywodzi się z Polski i "wykonuję" się go w wielu krajach świata, więc o żadnym nawiązaniu nie ma tu mowy.

 

Geneza salutowania tego typu nie jest pewna. Istnieją różne wersje, z czego większość z nich ma podłoże Polskie.

 

No chyba, że mi podasz źródło twojej wiedzy to uznam, że się myliłem. 

Edytowano przez The Silver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu Generalek napisał:

To tak, jakby twierdzić, że gra ma polskie akcenty, bo przecież Ziemia krąży w niej wokół Słońca, a nie na odwrót ;_;.

 

To co napisałeś jest tak ogólnikowe, że nawet nie można tego nazwać nawiązaniem :rarityderp:

 

A tak wciąż czekam na twoje źródło @Talar

Edytowano przez The Silver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według wiki, to ten gest najpewniej podczas wojny napoleońskiej powstał i owszem, w niej brali udział polacy, ale co z tego?

 

Tak czy tak takie gadanie to jest w uj na siłę doszukiwanie się jakiś nawiązań. Generalek dobrze zrobił, odwołując się do Kopernikowej teorii heliocentrycznej.

I ja tutaj też podam przykład Twojej logiki. W grze tej znajdują się samochody i zapewne (choć w sumie się nie przypatrywałem) te samochody mają wycieraczki. A wycieraczki to przecież polski patent. wow wow blizzard nawiązuje do Polski wow wow, nasz naród taki piękniy

itp.itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu Talar napisał:

Według wiki, to ten gest najpewniej podczas wojny napoleońskiej powstał i owszem, w niej brali udział polacy, ale co z tego?

 

Z tego, że tylko wojsko polskie tak salutuje i stąd takie nawiązanie, które jest charakterystyczne dla naszych sił zbrojnych. 

 

I jest pewna różnica między dosadnym nawiązaniem, a nawiązaniem, które jest naciągane na siłę, czyli takie jakie wy podaliście. Jeśli chodzi o Smugę to jest dość widoczne nawiązanie, ale tylko dla tych, którzy się nieco wojskiem i jego historią interesują. Naciągane to raczej nie jest, no ale może ja się nie znam. Zresztą powiedziałem 'CHYBA', więc to nie oznacza, że jest to zamierzone nawiązanie. Po prostu tak wyszło i tyle, i można się dopatrzeć takiego a nie innego podobieństwa. I ma to sens, w porównaniu z waszymi tekstami, które według mnie, to po prostu żenada. I podałeś logikę @Generalek nie moją. Co do tego:

 

35 minuty temu Talar napisał:

W grze tej znajdują się samochody i zapewne (choć w sumie się nie przypatrywałem) te samochody mają wycieraczki. A wycieraczki to przecież polski patent. wow wow blizzard nawiązuje do Polski wow wow, nasz naród taki piękniy

itp.itd.

 

Tyle, że wycieraczki są już tak powszechne, tak znane, że żaden Polak za granicą nie będzie się jarał nad każdym przejeżdżającym samochodem, że ma polski wynalazek w samochodzie..... 

 

Jak już mówimy o nawiązaniach, to odnoszę się one do specyficznych rzeczy, charakterystycznych dla danej kultury. W "Wolfenstein, The New Order" główny bohater mówił po Polsku, ba akcja toczyła się na terytorium Polski. Języki polski powszechny nie jest, więc nawiązanie charakterystyczne jest. Tak samo jest z ponyfikacjami celebrytów i dawania ich do serialu. Te kuc o takim wyglądzie, takim ubiorze jest to charakterystyczny dla tej sponyfikwanej osoby, dla tego konkretnego, specyficznego przypadku. Tak i w moim przykładzie, salut dwoma palcami jest charakterystycznym znakiem polskiego wojska i ma korzenie polskie, stąd uważam, że jest to nawiązanie do kultury polskiej.     

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minuty temu The Silver napisał:

Z tego, że tylko wojsko polskie tak salutuje i stąd takie nawiązanie, które jest charakterystyczne dla naszych sił zbrojnych.   

 

Tylko oficjalnie. Tego typu salut zna każdy na świecie i wystarczy, że se włączysz jakiś amerykański film akcji gdzie jest wojsko, to idzie coś takiego znaleźć, zwłaszcza, jak mamy scenariusz typu: elo-kozak ratuje świat i jak mu generałowie salutują normalnie, to on takim krótkim gestem odpowiada. Każdy wie o co chodzi i każdy to rozumie. Gest rozpoznawalny na całym świecie i każdy wie, o co loto. Tak samo jak wycieraczki, czy teoria heliocentryczna. To, że wywodzi się to z naszego kraju nie ma żadnego znaczenia.

Zważysz, że Tracer jest tego typu człowiekim tworem programistów, który raczej nie umiałby odpowiedzieć porządnym salutem, a raczej takim miłym gestem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Bądź mną

>nie graj nigdy Winstonem i prawie nigdy Bjornem

>dostań z jednego boxa legendarne skiny dla obu

 

Dla Bjorna nawet fajny, dla Winstona słaby, no ale nie narzekam. Może nim pogram, jak dostanie buffa, na razie wbijanie w środek i padanie w ciągu sekundy nie jest zbyt przyjemne. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...