Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

Właśnie teraz Sosna napisał:

Jak nie lubię Funko Popów tak Reaper akurat prezentuje się dość fajnie.

 

Też za bardzo nie przepadam, ale akurat Reaper wygląda nieźle w tej odsłonie. Chociaż bardziej bym się ucieszył jakby Loot dał t-shirt z Overwatcha, bo specjalnie figurek zbierać nie chce (za duży wydatek na takie imprezy). Jak już ktoś mi da to nie pogardzę/odmówię prezentu, ale w tym sęk, że ona sobie stoi, cieszy oczy. Dla niektórych fajna sprawa, ale ja akurat większy fun miałbym z koszulki z tej gry :derptongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten uczuć kiedy w przeciwnej drużynie są dwóch McCree w jednej ekipie, grasz Genjim i najpierw jeden ultuje, odbijasz mu ulta prosto w ryj. Pisze Ci na czacie "fuck you", a potem jego kolega robi dokładnie to samo co on XDDDDD

+ mogę do swoich skromnych, małych ołwerłoczowych osiągnięć doliczyć team wipe jako Genji kiedy jako jedyna broniłam :3 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minuty temu Sosna napisał:

Swoją drogą jestem ciekaw, jaką historię zaprezentują nam przy okazji najbliższych, dłuższych świąt... co jak co ale świniaka jako mikołaja sobie nie wyobrażam jakoś :v

 

No jak to... Aż się prosi wtedy o tekst HO HO... HOOK! :rainderp: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu Sosna napisał:

Zależy, jakby to rozwiązali... jednakże wciąż nie wyobrażam sobie tej postaci jako mikołaja. Jakoś mi nie pasuje i tyle

 

Mikołajem może być Reinhardt. To jest jedyna postać, która jeszcze nie dostała eventowej legendarnej skórki i swoją posturą Mikołaja może śmiało reprezentować :twilight2:. Winston również. Jest spory, z brodą dobrze by wyglądał, ale prędzej widziałbym Reinhardta jako Mikołaja. 

 

Bastion pewnie dostanie skórek legendarną lub epicką ala zabawka nakręcana, może nawet i Zyneatta.

 

Mei również ma spore szanse na legendarną świąteczną skórkę. Klimaty typowo zimowe, więc coś dostanie.

 

Co do reszty to trudno powiedzieć :dunno:. Torbjorn, elf/pomocnik św. Mikołaja :lol:?  

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaska też może dostać, jako, że mikołaj jest często przedstawiany w towarzystwie aniołków :v A jako pomocnik mikołaja to mi bardziej pasuje Smuga. D.Vę też bym widział w tym zestawieniu, jako sanie mikołaja :drurrp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości gier jest świętowane Halloween i Boże Narodzenie. Walentynki, nad którymi aż tak ci zależy, najczęściej jest pomijane. 

W najbliższych dniach możemy spodziewać się niedawnej zawartości PST na serwerach oficjalnych, gdyż klient gry pobiera ok. 2 GB w tle.

Dzisiaj przez 6 meczy na rankedach spotykam cały czas tego samego gracza. Grał Bastionem na ataku. Jak łatwo można się domyśleć, wszystkie gry zostały przegrane. :burned: Zreportowany.

@The Silver Cheese Rep za figurkę. Wygląda zacnie.

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Lucas napisał:

Grał Bastionem na ataku.

 

Ja rozumiem, że w ataku przydają się czasem takie postacie jak Hanzo, Mei czy Złomiarz, ale kurde Bastion? A niestety też dość często widuję takie wybory. Na szybkich meczach oczywiście. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to ująć... Orientacja bohaterów w grze, w której bardziej interesują mnie, że się tak wyrażę, pościgi i wybuchy, obchodzi mnie jak zeszłoroczny śnieg. Nawet same animacje ze świata OW są nastawione na akcję, nie na romansowanie, więc dziwnym by było, gdyby nagle hurr durr pokazali shorta, w którym np Zaria romansuje z Tracer. Dziwnym i zbędnym. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to bym chętnie obejrzała shorty, w których pokazane jest coś więcej niż tylko walka i wybuchy. Już niekoniecznie homoseksualne romanse, ale heteroseksualne też. Moim zdaniem byłoby to fajne dla osób, które są ciekawe postaci i ich życia, historii, a nie tylko strikte samej rozgrywki. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia w Owerłoczu interesuje mnie pod względem kryzysu omnicznego i przyczyn jego wybuchu, jakichś historii z początków owerwatch, czy jak doszło do tego, że niektóre z postaci postanowiły zostać terrorystami. Cóż to nie jest gra o budowaniu relacji międzyludzkich. Swoją drogą z jakiegoś powodu ani twórcy gier, ani filmów nie potrafią w większości wiarygodnie pokazać osób homoseksualnych. Albo wychodzi z tego stereotypowy gej, albo taki osobnik, że niby nie i coś tam. Osobiście nie jestem za tym, by wciskać jakiekolwiek romanse w uniwersum gry, w której nie jest to nikomu do szczęścia potrzebne. Co innego jakieś gry, w których relacje międzyludzkie są istotne dla świata. 

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w grze mamy romanse typu: "Jesteś ładna jak zeszłoroczny śnieg". 

Takie kwestie słyszę między Reinhardtem a Aną. Mam wrażenie, że Gabriel i Angela mieli rozwód. :P

Osobiście czekam na rozwinięcie kryzysu omnicznego. Sombra jest tego kluczem.

Natomiast Żniwiarz tajemnicą już nie jest. Nie wiemy nic o jego transformacji w widmo, oprócz tego, że Ziegler maczała w tym palce.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm pomyślmy... sieciowa strzelania, której celem jest wyrżnięcie w pień drużyny przeciwnej przy okazji transportu ładunku/zajmowania punktu. Tak to jest idealna gra na wciskanie jakichkolwiek relacji międzyludzkich :drurrp: Bardziej mnie obchodzi dlaczego mapy wprowadzone dotychczas są istotne z punktu widzenia gry, niż kto ma jakie relacje z kim

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sosna, to, że gra jest strzelanką nie oznacza, że nie można do niej wprowadzić większej fabuły. Przecież nikt ci nie będzie kazał zwracać na to wszystko uwagę. Równie dobrze możesz zostać przy samym graniu i olewaniu ewentualnych romantycznych historii. Bo wątpię by nagle wprowadzili fabularne questy do meczów, które zmuszą cię do poznawania romantycznych przeżyć postaci :wow: A są osoby, które to ciekawi. Jak ja. Ja chcę jak najwięcej fabularnego kontentu. Mogliby nawet książki wydawać, bardzo bym się z tego powodu cieszyła. 

 

31 minuty temu Lucas napisał:

Natomiast Żniwiarz tajemnicą już nie jest.

 

A to jest ciekawa sprawa. Wszyscy wiedzą kim był nim został Żniwiarzem - wynika to np. z dialogów między postaciami - a mimo to jego opis na polskiej stronie Overwatch nadal jest iście enigmatyczny :spike: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz kontekst fabularny jest fajny, tego nie neguję, Blizz stworzył ciekawe uniwersum, pełne barwnych postaci. Otoczkę fabularną wokół gry śledzę z niemałym zainteresowaniem, przyznaję. Owszem jakiekolwiek romanse dodają człowieczeństwa postaciom. Powiem więcej lubię jak w grach są romanse. Tylko do lore Owerłocza pasują one jak wół do karety, właśnie z powodu oparcia całej gry i dotychczasowej otoczki wokół niej na akcji. Tyle.

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...