Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

@Geralt Szukasz drugiego dna? :rarity4: Nadal żyje, pewnie na kolacji była.

 

Tutaj macie ładnie podane na tacy.

Spoiler

 

 

W wielkim skrócie:

Zmiana na halloweenowy skin wiąże się ze zmianą kwestii/stylu mówienia dla danego bohatera. Czy będzie tak ze świętami? Czas pokaże.

Sombra wspomina o skycode i Tyre. O ile ten pierwszy to nic nowego, to drugi brzmi jak nowy bohater. Wynika, że został unicestwiony (pewnie przez Sombrę).

 

Miażdży :yay:

Spoiler

 

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Lucas napisał:

Blizzard ma w zamiarze wprowadzić możliwość wybierania kilka wariantów emotek w czasie meczu (jak w TF2) i możliwość zmiany skinów przed każdym meczem.

Kiedyś to wyczytałem, ale nie pamiętam już gdzie.

To spoko. Ale i tak najbardziej interesuje mnie randomowanie skinów. Bo zamierzam mieć dla Genjiego wszystkie :x 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu PervKapitan napisał:

To spoko. Ale i tak najbardziej interesuje mnie randomowanie skinów. Bo zamierzam mieć dla Genjiego wszystkie :x 

Czy chodzi ci o to, że ze skrzynek dropią ci się same powtórki, a polujesz na wszystkie dla ninja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Lucas napisał:

Czy chodzi ci o to, że ze skrzynek dropią ci się same powtórki, a polujesz na wszystkie dla ninja?

Hehehe :rainderp: nie pytaj co mi ze skrzynek dropi bo to żałość XD kupuje sobie za kasę którą dostaje z duplikatów, ew za kasę którą dostaję ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wydaję kasę tylko na eventowe kosmetyki w ostatnich dniach jego trwania.

Zwykłe, dostępne normalnie w grze, mogę dostać w każdej chwili.  Natomiast Eventowe są limitowane, a całkiem dobre powstają wśród nich.

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minuty temu Lucas napisał:

Ja wydaję kasę tylko na eventowe kosmetyki w ostatnich dniach jego trwania.

Zwykłe, dostępne normalnie w grze, mogę dostać w każdej chwili.  Natomiast Eventowe są limitowane, a całkiem dobre powstają wśród nich.

I tak gram tylko Genjim :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Sosna napisał:

HOTS jest spoko, tylko nie umiem w niego grać :v ale chciałbym w sumie zdobyć tę skórkę do Genijego

Polecam Raynor'a. Najłatwiejszy w opanowaniu jak S76 z OW. W końcu obaj to żołnierze.

 

EDIT:

Od wysypania się serwera, wysyłanie nowych postów skutkuje jego powtórką.

Przed chwilą usunąłem swój duplikat, @PervKapitan jeszcze nie, ale kiedyś powtórzyło mi się 8 razy to samo. :rarity4:

Edytowano przez Lucas
Pomyliłem nazwę, chociaż ją dla pewności w HoTSie sprawdzałem...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.11.2016 at 13:20 Lucas napisał:
9.10.2016 at 22:52 Lucas napisał:

Jedynie gdzie może (Sombra - dop. Ever) wpaść, to do wsparcia lub tanków. A z racji, że to hakerka, to pierwsza opcja. Wiemy już, że bohater wsparcia nie musi koniecznie leczyć (np. Symmetra).

 

W większości gier jest świętowane Halloween i Boże Narodzenie. Walentynki, nad którymi aż tak ci zależy, najczęściej jest pomijane. 

 

No cóż, pozwól że nie potraktuję twojego zdania jak objawienia wyroczni i nadal będę czekał na event walentynkowy :ming:

 

Nawiasem mówiąc z racji że nie miałem ostatnio czasu na granie, może mi ktoś krótko powiedzieć jak się sprawują te całe wyskocznie na nowym KotH?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...