Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

Terry Crews wstępuje w szeregi Blizzarda. Aktor komediowy znany choćby z Terminator, Niezniszczalni i Agenci bardzo specjalnie. Poprzednio na odpowiedź społeczność Overwatcha odpowiedział, że bardzo chciałby zagrać Doomfista. O ile to może nie okazać się prawdą, to na pewno będziemy mieć nowego, męskiego bohatera. Wcześniej same kobiety :v

(Nie żebym miał coś przeciwko)

https://overwatch.pl/news/szykuje-nam-sie-nowa-postac-terry-crews-siedzibie-blizzarda-doomfist

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doomfist? Hmmm byłbym w sumie za. Pewnie byłby to tank, acz chciałbym w sumie zobaczyć jaką broń by mu dali poza rękawicą, bo jakby nie patrzeć pewnie zrobili by go dużego i łatwego do trafienia, więc jakby miał samą rękawicę to zanim by cokolwiek nią zrobił to by padł od strzałów Wdowy, Hanzo, Any, Żołnierza, czy choćby Tracer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działanie pięści Doomfista ukazano nam w trailerze Overwatch. Można uznać to za mieszankę ultów Reinhardta i Sombry - powala przeciwników i rzuca wielką bańkę energii.

Pewne to zmienili jak redesign Symmetry. :v

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sosna - Mercy i D.Va, dwie postaci którymi bardzo chciałbym skutecznie grać i bardzo mi to nie wychodzi :P

Zazdroszczę!

Uszatka - 15 godzin Bastionem brzmi jak utopia, mi się prawie nigdy nie trafia teamcomp w którym byłby użyteczny :C

 

Sprawa u mnie ma się zaś tak:

zwg369.png

 

Ostatnio mi spadła forma i zacząłem uskuteczniać Reinhardta, toteż mi procent wygranych spadł :/ Ale dla wielkiego Niemca było warto <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15.12.2016 at 07:34 Sosna napisał:

Oczekiwanie, że ktoś z foruma będzie grał o 23.30 :lol:

 

15.12.2016 at 07:35 PervKapitan napisał:

No ja często tam o tej gram.

 

Ja raz wróciłem z pracy o 24:00 i grałem do 3:00 :rainderp:

Warto było >:3

 

10.12.2016 at 18:53 Niklas napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

Co jak co, ale Amol mnie pięknie tutaj wyratował xD


Szanuję takie hooki :'D
Nigdy nie zapomnę jak ktoś mi kiedyś odciągnął szarżującego Reinhardta dosłownie pięć centymetrów od twarzy, kiedy grałem Zenyattą i szykowałem się na wyrok śmierci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapcie komiks "Magia Świąt":

 

http://comic.playoverwatch.com/issues/overwatch/10/pl-pl/pdf/comic-overwatch-tracer.pdf

http://comic.playoverwatch.com/pl-pl/tracer-reflections

 

Mi się komiks podobał, bardzo przyjemny, taki magiczny (no może oprócz 1 sceny).

 

Jak przeczytasz:

Spoiler

Niech płaczą ci którzy myśleli, że Smuga była wolna. No w końcu Blizz obiecał, że postacie mogą mieć różną orientację seksualną :rarityderp::

 

Edytowano przez Cheese
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...