Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

3 minuty temu Lucas napisał:

skończą się bóle dupy o tyłek Tracer

 

Tak tylko wtrącę. Ciekawe, że akurat o tyłek Tracer pojawiały się bóle dupy skoro wdowa ma o wiele lepszy, a o tym, że cała postać jest 100 razy bardziej seksowna nie wspomnę :v 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu Sosna napisał:

Na pejsbuku już jest o to, że Tracer jest postacią homoseksualną niezły ból tyłka xD. Ale moim zdaniem Blizzard rozegrał to świetnie. 

I te argumenty, że Tracer jest z dość randomową postacią :rainderp: , a Fara już ich nie obchodzi że z jakimś typkiem randkuje :D

 

 

Co do bólu tyłka o tyłek Tracer to nikt go nie miał, Blizzard sam wywołał durne zamieszanie udając że się czepiali tak absurdalnej rzeczy wywołując jeszcze większe zamieszanie.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Sosna napisał:

Tracer randomową postacią :rainderp:

Znajduje się na okładce gry, jest wykorzystana w większości promek, stała się swoistą maskotką gry. Chciałbym więcej takich "randomowych" postaci :v

Ja wiem że jest rano ale przeczytaj moją wypowiedź jeszcze raz.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XD ogólnie cały komiks jest fsjny ^^ wiele rzeczy w nim mnie interesuje. Chłopak Fary, czy ci ludkowie przy Gabrysiu są randomowi, że Genji liścikuje z Mercy, dziewczyna Tracer, co robi Hanzo. Nie rozumiem po co się durnot trzepiać i na siłe jakieś ideologie dorabiać jak jakieś kontrowersje czy wspieranie lgbt bo to durnota.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godziny temu PervKapitan napisał:

Ciekawa jestem ile bólu dupy wywoła wątek Tracer.

 

Ponoć dużo, ale z drugiej strony, gdziekolwiek widziałem dyskusję o komiksie, tylko mogłem znaleźć komentarze mówiące "och, ale bóldupio!!!11111", przy czym samych krzykaczy nigdzie nie było :v 

 

A i też wcześniej zgałganiłem, bo nie widziałem, że Genji pisze list, a Mercy go odczytuje. Wczoraj wydawało mi się, że Genji po prostu medytuje, a Ziegler czyta jakieś raporty dotyczące wykopalisk :rainderp: 

Edytowano przez Niklas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu Waryate napisał:

A mi bardziej podoba się Smuga xD Nie wiem co kogo obchodzi orientacja fikcyjnej postaci, ważne że fajnie wygląda, cieszy się i w ogóle i nie jest w stanie zabić mnie jednym strzałem znikąd ^^ Lul, Genji obrosl w piórka xD

No ma piórka xD Polecam obejrzeć "Dragons" :3 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych taki waifuizm jest chyba sensem życia. Nie, żeby ich uwielbienie do postaci było kanoniczne (albo wyimaginowane uwielbienie postaci do stulejarza), więc i w czymś takim nie widzę żadnych sirjus biznesów ani powodu do bólu dupy xD Bk w luj.

 

ALSO.

POWIEDZIELI, ŻE BĘDZIE WIĘCEJ HOMOPOSTACI. A CO ZROBIĄ Z HARAMBE? :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko, że Tracer jest homo/bi, ale kurde bardziej shippuję z Wdową a nie jakąś kobietą nie wiadomo skąd ;-;

Dużego bólu dupy nie widziałam, bo i tak w strzelankach rzadkim przypadkiem są cutscenki przedstawiające związki. To i tak jest tylko fakt by podlizać się niektórym środowiskom, bo i tak fakt ten jest nieistotny.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...